Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 142 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 маусымда № 2934 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 31.07.2018 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 17-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 мамырдағы
№ 142 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 29.01.2015 № 19 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мүліктердің атауы
Мекенжайы
Теңгерім ұстаушы
1
ЗИЛ 433362 Ато 46123-013 автомобилі шығарылған жылы - 2000 мемлекеттік нөмірі - Е289ВР
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 72 үй
"Облыстық арнаулы медициналық қамту базасы" ММ
2
ВАЗ 21213 автомобилі шығарылған жылы - 2005 мемлекеттік нөмірі - Е778ВU
Атырау қаласы, Алмагүл ықшам ауданы, 35 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 Атырау қалалық емханасы" ШЖҚ КМК
3
УАЗ 31514 автомобилі шығарылған жылы - 2000 мемлекеттік нөмірі - Е129АР
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкин селосы
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық өкпе аурулар санаториясы" КМҚК
4

О приватизации областного коммунального имущества
Постановление Атырауского областного акимата Атырауской области от 16 мая 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июня 2014 года № 2934. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31.07.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества областной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ажгалиеву А.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению акимата области
№ 142 от 16 мая 2014 года
Перечень имущества областной коммунальной собственности
Сноска. Приложение постановления с изменением, внесенным постановлением областного акимата Атырауской области от 29.01.2015 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование имущества
Адрес
Балансодержатель
1
Автомобиль ЗИЛ 433362 Авто 46123-013 год выпуска - 2000 государственный номер - Е289ВР
город Атырау, улица Баймуханова, дом 72
ГУ "Областная база спецмедснабжения"
2
Автомобиль ВАЗ 21213 год выпуска - 2005 государственный номер - Е778ВU
город Атырау, микрорайон Алмагуль, дом 35
КГП на ПХВ "Атырауская городская поликлиника № 7 " Управления здравоохранения Атырауской области
3
Автомобиль УАЗ 31514 год выпуска - 2000 государственный номер - Е129АР
Атырауская область, Курмангазинский район, село Ганюшкино
КГКП "Атырауский областной противотуберкулезный санаторий"Управления здравоохранения Атырауской области
4

УАЗ 3962 автомобилі шығарылған жылы - 2000 мемлекеттік нөмірі - Е921АЕ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Ақтоғай селолық округінің босалқы жеріне қарасты Атырау-Орал тас жолы бойындағы № 2 ғимарат
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет ауданаралық өкпе аурулар ауруханасы" КМҚК
5
ГАЗ 2705 автомобилі шығарылған жылы - 2002 мемлекеттік нөмірі - Е833АW
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Ақтоғай селолық округінің босалқы жеріне қарасты Атырау-Орал тас жолы бойындағы № 2 ғимарат
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет ауданаралық өкпе аурулар ауруханасы" КМҚК
6
ВАЗ 21043 автомобилі шығарылған жылы - 2002 мемлекеттік нөмірі - Е130АW
Атырау қаласы, Смағұлов көшесі, 26 үй, 28 үй, 30 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториясы" КМҚК
7
УАЗ 3962 автомобилі шығарылған жылы - 2002 мемлекеттік нөмірі - Е058КS
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
8
УАЗ 396292-016 автомобилі шығарылған жылы - 2002 мемлекеттік нөмірі - Е529AW
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Телевышка көшесі, 1 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
9
Toyota Camry автомобилі шығарылған жылы - 2007 мемлекеттік нөмірі - 274AE06
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" ММ
10
ВАЗ 212300 автомобилі шығарылған жылы - 2007 мемлекеттік нөмірі - Е121РК
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Атырау облысы Энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
11
ГАЗ 322132 автомобилі шығарылған жылы - 1999 мемлекеттік нөмірі - Е677AR
Атырау қаласы, Пушкин көшесі, 186 а үй
"Облыстық арнаулы тіл мүкістігі бар балалардың № 3 облыстық мектеп-интернаты" ММ
12
ВАЗ 212300 Шевроле Нива автомобилі шығарылған жылы - 2007 мемлекеттік нөмірі - Е131РК
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 11 үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау облысы Шәймардан Сариев атындағы көркемсурет және қолданбалы сәндік өнер музейі" КМҚК
13
УАЗ 31514 автомобилі шығарылған жылы - 2000 мемлекеттік нөмірі - Е350КР
Атырау қаласы, Исенов көшесі, 61
"Атырау облысы Ішкі істер департаментінің оқу орталығы" ММ
14
УАЗ 31512 автомобилі шығарылған жылы - 2004 мемлекеттік нөмірі - Е214КР
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
15

Автомобиль УАЗ 3962 год выпуска - 2000 государственный номер - Е921АЕ
Атырауская область, Махамбетский район, резервный участок по Актогайскому сельскому округу по трассе Атырау-Урал здание № 2
КГКП "Махамбетская межрайонная туберкулезная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
5
Автомобиль ГАЗ 2705 год выпуска - 2002 государственный номер - Е833АW
Атырауская область, Махамбетский район, резервный участок по Актогайскому сельскому округу по трассе Атырау-Урал здание № 2
КГКП "Махамбетская межрайонная туберкулезная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
6
Автомобиль ВАЗ 21043 год выпуска - 2002 государственный номер - Е130АW
город Атырау, улица Смагулова, дом 26, дом 28, дом 30
КГКП "Областной детский противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Атырауской области
7
Автомобиль УАЗ 3962 год выпуска - 2002 государственный номер - Е058КS
Атырауская область, Кызылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 1
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
8
Автомобиль УАЗ 396292-016 год выпуска - 2002 государственный номер - Е529AW
Атырауская область, Кызылкогинский район, село Миялы, улица Телевышка, дом 2
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
9
Автомобиль Toyota Camry год выпуска - 2007 государственный номер - 274AE06
город Атырау, улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Управление здравоохранения Атырауской области"
10
Автомобиль ВАЗ-212300 год выпуска - 2007 государственный номер - Е121РК
город Атырау, улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Атырауской области"
11
Автомобиль ГАЗ-322132 год выпуска - 1999 государственный номер - Е677AR
город Атырау, улица Пушкина, дом 186 а
ГУ "Областная специальная школа-интернат № 3 для детей с тяжелыми нарушениями речи"
12
Автомобиль ВАЗ 212300 Шевроле Нива год выпуска - 2007 государственный номер - Е131РК
город Атырау, проспект Азаттык, дом 11
КГКП "Музей художественного и декоративно-прикладного искусства Атырауской области имени Шаймардана Сариева Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
13
Автомобиль УАЗ 31514 год выпуска - 2000 государственный номер - Е350КР
город Атырау, улица Исенова, 61
ГУ "Учебный центр Департамента внутренних дел Атырауской области"
14
Автомобиль УАЗ 31512 год выпуска - 2004 государственный номер - Е214КР
город Атырау, проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
15

ВАЗ 21093-20 автомобилі шығарылған жылы - 2003 мемлекеттік нөмірі - Е469КР
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
55
УАЗ 31519-095-01 автомобилі шығарылған жылы - 2006 мемлекеттік нөмірі-Е321КР
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
56
ВАЗ 212360 Шевроле Нива автомобилі шығарылған жылы - 2005 мемлекеттік нөмірі - Е200КР
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
57
ВАЗ 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2005 мемлекеттік нөмірі - Е363КР
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
58
ЗИЛ-130 АЦ-40 автомобилі шығарылған жылы - 1985 мемлекеттік нөмірі - 92-21 ГУК
Атырау қаласы, Құрманғазы ауданы, Сафон селосы, Орманды көшесі, 35 үй
"Құрманғазы орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" ММ
59
Toyota Camry автомобилі шығарылған жылы - 2006 мемлекеттік нөмірі - 421AА06
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Атырау облысы Қаржы басқармасы" ММ
Ескертпе: қысқартулардың толық жазылуы: - мемлекеттік мекеме, КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын, ШЖҚ КМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын

Автомобиль ВАЗ 21093-20 год выпуска - 2003 государственный номер - Е469КР
город Атырау, проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
55
Автомобиль УАЗ 31519-095-01 год выпуска - 2006 государственный номер - Е321КР
город Атырау, проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
56
Автомобиль ВАЗ 212360 Шевроле Нива год выпуска - 2005 государственный номер - Е200КР
город Атырау, проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
57
Автомобиль ВАЗ 21101 год выпуска - 2005 государственный номер - Е363КР
город Атырау, проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
58
Автомобиль ЗИЛ -130 АЦ-40 год выпуска - 1985 государственный номер - 92-21 ГУК
Атырауская область, Курмангазинский район, село Сафоновка, улица Орманды, дом 35
ГУ "Курмангазинское учреждение по охране лесов и животного мира"
59
Автомобиль Toyota Camry год выпуска - 2006 государственный номер - 421AА06
город Атырау, улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Управление финансов Атырауской области"
Примечание: расшифровка аббревиатур: ГУ - государственное учреждение КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения