Атырау облысы әкімияты мен Атырау облыстық мәслихатының кейбір қаулылары мен шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 315 және Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 325-V бірлескен қаулысы мен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 3037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 62737-баптарына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс XXVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешім мен қаулының қосымшасына сәйкес кейбір Атырау облыстық мәслихатының шешімдері мен Атырау облысы әкімиятының қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім мен қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Т.Б. Мұхатановқа жүктелсін.
3. Осы шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Мәслихат хатшысы
М.Артығалиев
Б.Ізмұхамбетов
С.Лұқпанов
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қазандағы
№ 315 қаулысына және
Атырау облыстық мәслихатының
2014 жылғы 10 қазандағы
№ 325-V шешіміне қосымша
Атырау облысы әкімияты мен Атырау облыстық мәслихатының кейбір қаулылары мен шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Атырау облысы әкімиятының 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 231 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 341-ІІІ «Құрманғазы ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2475 тіркелген, 2007 жылғы 23 қаңтардағы «Атырау» газетінде жарияланған):
орыс тіліндегі мәтінде 1-тармақтың 1), 2), 3), 4) тармақшаларындағы «аул» деген сөз «село» деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Атырау облысы әкімиятының 2006 жылғы 12 қазандағы № 245 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 343-ІІІ «Құрманғазы ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгерістер енгізу туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2007 жылғы 25 қаңтардағы «Атырау» газетінде жарияланған):

О внесении изменений в некоторые постановления и решения акимата Атырауской области и Атырауского областного маслихата
Cовместное постановление акимата Атырауской области от 10 октября 2014 года № 315 и решение Атырауского областного маслихата от 10 октября 2014 года № 325-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 ноября 2014 года № 3037
В соответствии со статьями 6, 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат V созыва на внеочередной XXVI сессии РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Атырауского областного маслихата и постановления акимата Атырауской области согласно приложению к настоящему решению и постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения и постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Ш.Ж. Мукана и председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты Т.Б. Мухатанова.
3. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
Председатель сессии М. Артыгалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Атырауской области от
10 октября 2014 года № 315
и решению Атырауского
областного маслихата от
10 октября 2014 года № 325-V
Изменения вносимые в некоторые постановления акимата Атырауской области и решения Атырауского областного маслихата
1. В постановление акимата Атырауской области от 28 сентября 2006 года № 231 и решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 341-ІІІ "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2475, опубликовано 25 января 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на русском языке в подпунктах 1), 2), 3), 4) пункта 1 слово "аул" заменить словом "село";
2. В постановление акимата Атырауской области от 12 октября 2006 года № 245 и решение Атырауского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 343-ІІІ "О внесении изменений в административно-территориальную единицу Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 23 января 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):

мемлекеттік тілдегі мәтінде 1 және 2-тармақтарындағы «селолық» деген сөз «ауылдық» деген сөзбен ауыстырылсын;
3. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 18 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 369-ІІІ «Индер ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 тіркелген, 2007 жылғы 13 наурызындағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы «селолық», «селосы» деген сөздер сәйкесінше «ауылдық», «ауылы» деген сөздермен ауыстырылсын;
4. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 4 сәуірдегі №93 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 389-ІІІ «Құрманғазы ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгерістер енгізу туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2488 тіркелген, 2007 жылғы 12 маусымдағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1 және 2-тармақтардағы «селолық» деген сөз «ауылдық» деген сөзбен ауыстырылсын;
5. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 6 сәуірдегі № 100 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 390-ІІІ «Құрманғазы және Махамбет аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2489 тіркелген, 2007 жылғы 12 маусымдағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы «селолық» деген сөз «ауылдық» деген сөзбен ауыстырылсын;
6. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 7 мамырдағы № 131 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 мамырдағы № 439-ІІІ «Атырау қаласының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгеріс енгізу туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2494 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдедегі «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы «селосы», «селолық» деген сөздер «ауылы», «ауылдық» деген сөздермен ауыстырылсын;
7. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 27 маусымдағы №161 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 4 шілдедегі № 451-ІІІ «Құрманғазы ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, 2007 жылғы 4 тамыздағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы «селолық» деген сөз «ауылдық» деген сөзбен ауыстырылсын;

в тексте на государственном языке в пунктах 1 и 2 слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
3. В постановление акимата Атырауской области от 23 января 2007 года № 18 и решение Атырауского областного маслихата от 31 января 2007 года № 369-ІІІ "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Индерского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2483, опубликовано 20 марта 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в пункте 1 слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
4. В постановление акимата Атырауской области от 4 апреля 2007 года № 93 и решение Атырауского областного маслихата от 11 апреля 2007 года № 389-ІІІ "О внесении изменений в административно-территориальную единицу Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 14 июня 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в пунктах 1 и 2 слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
5. В постановление акимата Атырауской области от 6 апреля 2007 года № 100 и решение Атырауского областного маслихата от 11 апреля 2007 года № 390-ІІІ "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курмангазинского и Махамбетского районов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2489, опубликовано 14 июня 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в пункте 1 слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
6. В постановление акимата Атырауской области от 7 мая 2007 года № 131 и решение Атырауского областного маслихата от 18 мая 2007 года № 439-ІІІ "О внесении изменения в административно-территориальную единицу города Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2494, опубликовано 30 июня 2007 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственным языке в пункте 1 слова "селосы", "селолық" заменить словами "ауылы", "ауылдық";
7. В постановление акимата Атырауской области от 27 июня 2007 года № 161 и решение Атырауского областного маслихата от 4 июля 2007 года № 451-ІІІ "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2497, опубликовано в газете 23 августа 2007 года "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в пункте 1 слово "селолық" заменить словом "ауылдық";

8. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 274 және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 40-ІV «Құрманғазы ауданы Бірлік селолық округінің Утера селосын қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2508 тіркелген, 2008 жылғы 7 ақпандағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде атауындағы және 1-тармақтағы «селолық», «селосы» деген сөздер сәйкесінше «ауылдық», «ауылы» деген сөздермен ауыстырылсын;
9. Атырау облысы әкімиятының 2008 жылғы 4 ақпандағы № 35 және Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 70-ІV «Исатай ауданы Тұщықұдық селолық округінің Чапаев селосын Тұщықұдық селосы деп қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2522 тіркелген, 2008 жылғы 22 наурыздағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде атауындағы және 1-тармақтағы «селолық», «селосы» деген сөздер сәйкесінше «ауылдық», «ауылы» деген сөздермен ауыстырылсын;
10. Атырау облысы әкімиятының 2008 жылғы 10 сәуірдегі № 84 және Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 97-ІV «Исатай ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2527 тіркелген, 2008 жылғы 3 мамырдағы «Атырау» газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы «селолық», «селосы» деген сөздер сәйкесінше «ауылдық», «ауылы» деген сөздерге ауыстырылсын;
11. Атырау облысы әкімиятының 2010 жылғы 9 маусымдағы № 139 және Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 340-ІV «Құрманғазы ауданы Дыңғызыл селолық округінің Қызылоба ауылын Ғизат Әліпов ауылы деп қайта атау туралы» қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2568 тіркелген, 2010 жылғы 29 шілдедегі «Атырау» газетінде жарияланған):
1-тармақта:
мемлекеттік тілдегі мәтінде «селолық» деген сөз «ауылдық» деген сөзбен;
орыс тіліндегі мәтінде «аул» деген сөз «село» деген сөзбен ауыстырылсын.

8. В постановление акимата Атырауской области от 5 декабря 2007 года № 274 и решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2007 года № 40-ІV "О переименовании села Утера Бирликского сельского округа Курмангазинского района в село Бирлик" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2508, опубликовано 7 февраля 2008 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в наименовании и в пункте 1 слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
9. В постановление акимата Атырауской области от 4 февраля 2008 года № 35 и решение Атырауского областного маслихата от 8 февраля 2008 года № 70-ІV "О переименовании села Чапаев Тушыкудукского сельского округа Исатайского района в село Тушыкудык" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2522, опубликовано 22 марта 2008 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в наименовании и в пункте 1 слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
10. В постановление акимата Атырауской области от 10 апреля 2008 года № 84 и решение Атырауского областного маслихата 11 апреля 2008 года № 97-ІV "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Исатайского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2527, опубликовано 1 мая 2008 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в тексте на государственном языке в пункте 1 слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
11. В постановление акимата Атырауской области от 9 июня 2010 года № 139 и решение Атырауского областного маслихата от 2 июля 2010 года № 340-ІV "О переименовании аула Кызылоба Дынгызылского сельского округа Курмангазинского района в аул Гизата Алипова" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2568, опубликовано 29 июля 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
в пункте 1:
в тексте на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в тексте на русском языке слово "аул" заменить словом "село".