Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 979 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қыркүйекте № 2998 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 2115 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 27.11.2015 № 2115 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағы 2) тармақшасына және 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің алдын-ала келісіміне сәйкес, қалалық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы № 522 "Автокөліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Айтбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Ожаев
Атырау қалалық әкімдігінің
2014 жылдың 28 тамыздағы
№ 979 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын қалалық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Мемлекет
тік нөмірі
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
ВАЗ-21213 автокөлігі
Е 776 ВК

О приватизации имущества коммунальной собственности города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 28 августа 2014 года № 979. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 сентября 2014 года № 2998. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2115
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с предварительным согласием акимата Атырауской области, приватизировать имущества городской коммунальной собственности согласно приложению настоящего постановления.
2. Отменить постановление акимата города Атырау № 522 от 23 мая 2013 года "О приватизации автотранспортов".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Айтбаева А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Ожаев
Приложение к постановлению
Атырауского городского акимата
№ 979 28 августа 2014 года
Перечень имущества городской коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Государственный номер
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автомобиль ВАЗ-21213
Е 776 ВК