2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 3092 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 308-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат XXVII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2015 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 297 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 327 864 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 748 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсімдер – 10 486 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 953 336 мың теңге.
2) шығындар – 4 310 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 37 361 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк несиелер – 44 595 мың теңге;
бюджеттiк несиелерді өтеу – 7 234 мың теңге ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 926 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 926 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 234 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 565 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V; 26.06.2015 № 261-V; 18.09.2015 № 278-V; 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2015 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық – 60%.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2014 года № 228-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 января 2015 года № 3092. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 308-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016  308-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2015-2017 годы, на XXVII сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 297 434 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 327 864 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 748 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 486 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 953 336 тысяч тенге;
2) затраты – 4 310 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 361 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 234 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50 926 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 926 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 7 234 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 565 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V; от 26.06.2015 № 261-V; от 18.09.2015 № 278-V; от 19.11.2015 № 283-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить на 2015 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 60%.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 18.09.2015 № 278-V; 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке түсетін субвенция көлемі – 716 013 мың теңге болып белгіленсін.
4. Мыналар:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу;
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге - 137 803 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 100 910 мың теңге (оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 4 255 мың теңге);
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 38 378 мың теңге (оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 2 226 мың теңге);
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 500 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 849 мың теңге;
халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге – 7 074 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 6 265 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 3 090 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 922 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V; 26.06.2015 № 261-V; 18.09.2015 № 278-V; 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. алып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 18.09.2015 № 278-V; от 19.11.2015 № 283-V (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Установить на 2015 год объем субвенций передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме – 716 013 тысяч тенге.
4. Установить:
выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V  (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
137 803 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
100 910 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (из них: 4 255 тысяч тенге на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда);
38 378 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе (из них: 2 226 тысяч тенге на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда);
500 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
849 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7 074 тысяч тенге - на оказание социальной защиты и помощи населению;
6 265 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
3 090 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
922 тысяч тенге – на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V; от 26.06.2015 № 261-V ; от 18.09.2015 № 278-V; от 19.11.2015 № 283-V(вводится в действие с 01.01.2015).
6. исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2015).

7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 4 344 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V; 26.06.2015 № 261-V; 18.09.2015 № 278-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 44 595 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер беру көзделгенi ескерiлсiн.
9. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемде:
білім беру мекемелерінің ағымдағы шығындарына – 3 351 мың теңге;
аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 48 663 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге – 660 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 70 жылдығын тойлауға байланысты Ұлы Отан соғысына қатысушыларға материалдық көмекке – 100 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған тұлғаларға материалдық көмекке – 600 мың теңге;
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге – 92 434 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 17 639 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 7 290 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 6 166 мың теңге;
Исатай ауданы Аққыстау ауылындағы Абай атындағы орта мектеп негізінде ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу пункітін ұстауға – 8 016 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескеркіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 794 мың теңге;

7. Учесть, что в районном бюджете в рамках "Дорожной карты занятости 2020" на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в сумме 4 344 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V; от 26.06.2015 № 261-V; от 18.09.2015 № 278-V (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены кредиты в сумме - 44 595 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах: цифры "9 600" заменить цифрами "8 016";
цифры "3 369" заменить цифрами "3 089";
цифры "849 500" заменить цифрами "1 146 071";
строки "2 000 – на возмещение (до 50%) стоимости
3 351 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
48 663 тысяч тенге – на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы;
660 тысяч тенге – на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших;
100 тысяч тенге – на материальную помощь участникам Великой Отечественной войны в связи с празднованием 70-летия Победы Великой Отечественной войны;
600 тысяч тенге – на материальную помощь лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную войнскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
92 434 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов культуры;
1 146 071 тысяч тенге – на капитальный ремонт автомобильных дорог;
17 639 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
7 290 тысяч тенге – на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
6 166 тысяч тенге – на систему электронного обучения "e-learning";
8 016 тысяч тенге – на содержание пункта проведения единого национального тестирования на базе средней школы имени Абая в ауле Аккистау Исатайского района;
794 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;

әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 089 мың теңге;
алынып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.11.2015 № 283-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).;
Исатай ауданы Тұщықұдық ауылындағы "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесін материалдық–техникалық жарақтандыруға – 20 000 мың теңге;
аудандық білім беру бөлімінің оқушыларының жазғы демалысын ұйымдастыруға – 2 393 мың теңге;
жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орынын және кадрларды қайта даярлауды ұйымдастыруға – 5 565 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық бойынша жұмыстар жүргізуге – 27 722 мың теңге;
автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 1 146 071 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V; 26.06.2015 № 261-V; 18.09.2015 № 278-V; 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен:
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 218 340 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 271 654 мың теңге;
тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 7 680 мың теңге;
темір жолдың үстінен өтетін жаяу жүргіншілер өткелі құрылысына жобалау сметалық құжаттама жасақтауға – 300 мың теңге;
Исатай ауданындағы Манаш котлованын тереңдете отырып, Акай каналы дамбасының жанын күшейтуді қайта жаңғыртуға – 48 636 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 240-V; 26.06.2015 № 261-V; 18.09.2015 № 278-V; 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 25 283 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
12. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласы мамандарына жиырма бес пайыз жоғарлатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
13. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3 089 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
20 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева" в селе Тущыкудык Исатайского района;
2 393 тысяч тенге – на организацию летнего отдыха учащихся районным отделом образования;
5 565 тысяч тенге – на организацию молодежной практики, социально рабочих мест и на переподготовку кадров;
27 722 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.11.2015 № 283-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Сноска. Пункт 9 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V; от 26.06.2015 № 261-V; от 18.09.2015 № 278-V; от  19.11.2015 № 283-V (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
218 340 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
271 654 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
48 636 тысяч тенге – на реконструкцию усиления бровки дамбы канала Акай с углублением котлована Манаш Исатайского района;
300 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства пешеходного перехода проходящий над железной дорогой;
7 680 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительство.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 240-V; от 26.06.2015 № 261-V; от 18.09.2015 № 278-V; от 19.11.2015 №  283-V (вводится в действие с 01.01.2015).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 25 283 тысяч тенге.
12. Установить повышение окладов и тарифных ставок на 25 процентов специалистам социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности.
13. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.

14. 2015 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппаратын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
16. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.

14. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год согласно приложению 5.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.

17. бюджеттік бағдарлама әкімшісі 451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бойынша жұмсалған 109 915 644 теңге 32 тиын кассалық шығындары 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 17-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.11.2015 № 283-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық мәслихаттың ХХVІІ
сессиясының төрағасы:
С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы:
Ж. Кадимов
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V шешіміне 1-қосымша
Исатай ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті

17. Произведенные кассовые расходы по администратору бюджетных программу 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)" в сумме 109 915 644 тенге 32 тиын перенести на администратор бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения).
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.11.2015 № 283-V
Председатель ХXVІІ сессии
районного маслихата                        C. Мендигазие
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
24 декабря 2014 года № 228-V
Районный бюджет на 2015 год