Тасшағыл ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 8 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 3043 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 10 қарашасындағы № 367 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасшағыл ауылы аумағында өлген бір қасқырдан құтыру ауруына оң нәтиже беруіне байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасшағыл ауылдық округінің әкімі М. Қуанишов
КЕЛІСІЛДІ:
басқармасының "Қызылқоға аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері С. Тайшыбай
"13" қараша 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Қызылқоға
аудандық тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы Ш. Асауова
"13" қараша 2014 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тасшагил
Решение акима Тасшагилского сельского округа Кзылкогинского района Атырауской области от 14 ноября 2014 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 ноября 2014 года № 3043
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основания представления руководителя государственного учреждения "Кызылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 ноября 2014 года № 367 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с положительным результатом болезни бешенство у одного умершего волка, на территории села Тасшагил.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Кзылкогинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тасшагилского сельского округа М. Куанишов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Кызылкогинская центральная
районная больница" Управления
Здравоохранения Атырауской области С. Тайшыбай
"13" ноября 2014 год
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Кзылкогинское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Атырауской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей" Ш. Асауова
"13" ноября 2014 год