Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 417 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 3047 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 09.11.2015 № 337 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. " Индер аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 02 декабря 2014 года № 417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2014 года № 3047
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 09.11.2015 № 337.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Индерский районный отдел экономики и финансов" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района С. Арыстан

Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 417 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Toyota Land Cruiser автокөлігі, тіркеу нөмірі 044RK06
2000
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Балабақша жылу қазандығының ғимараты, жалпы ауданы 107,2 шаршы метр

Приложение к постановлению акимата района от 2 декабря 2014 года № 417
Перечень имущества районной коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1
Автомобиль Toyota Land Cruiser регистрационный номер 044RK06
2000
Государственное учереждение "Аппарат акима Индерского района Атырауской области Республики Казахстан"
2
Здание отопительной котельной детского сада, общей площадью 107,2 квадратных метров

1980
"Өрлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1980
Государственное учереждение "Аппарат акима Орликовского сельского округа"