Мақат ауданының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 93 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 2907 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 31.05.2017 № 95 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О приватизации имущества коммунальной собственности Макатского района
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 15 апреля 2014 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 мая 2014 года № 2907. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 31 мая 2017 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 31.05.2017 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Атырау облысы әкімдігінің алдын-ала келісіміне сәйкес, аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Тухфатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров

1. В соответствии с предварительным согласием акимата Атырауской области, приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Тухфатова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров

Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 93 қаулысына қосымша
Жекешелендірілуге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
"Б. Досбаева атындағы № 3 Байшонас орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, жалпы ауданы 1 193,4 шаршы метр
1963
"Мақат аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
"Аудандық білім бөлімінің "Балдырған" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, жалпы ауданы 417,1 шаршы метр

Приложение к постановлению акимата района от 15 апреля 2014 года № 93
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1
Здание Государственного учреждения "Байчунасская средняя школа № 3 имени Б.Досбаевой", общая площадь 1 193,4 кв.м.
1963
Государственное учреждение "Отдел образования Макатского района"
2
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Балдырған" районного отдела образования", общая площадь 417,1 кв. м.

1936
"Мақат аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
УАЗ-39099 автокөлігі, тіркеу нөмірі Е 929 BN
2007
"Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
УАЗ-390902 автокөлігі, тіркеу нөмірі Е 072BC
2002
"Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
ВАЗ-21053 автокөлігі, тіркеу нөмірі Е 097AE
1994
"Муса Баймұханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі

1936
Государственное учреждение "Отдел образования Макатского района"
3
Автомобиль УАЗ-39099, регистрационный номер Е 929 BN
2007
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Мақатского района"
4
Автомобиль УАЗ-390902 регистрационный номер Е 072 BC
2002
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Мақатского района"
5
Автомобиль ВАЗ-21053 регистрационный номер Е 097 AE
1994
Государственное учреждение "Средняя школа имени Мусы Баймуханова"