Аудандар бойынша cубсидиялар көлемдерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 90 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 2611 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 25.07.2014 № 254 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об определении объема субсидий по районам
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года № 2611. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 25.07.2014 № 254.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 7-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандар бойынша:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар көлемі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын арзандатуға арналған cубсидиялар көлемі белгіленсін.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1. Установить по районам:
1) объем субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по приоритетным культурам согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объем субсидий на удешевлению стоимости удобрений (за исключением органических) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
10 сәуір № 90 қаулысына
1 қосымша
Аудандар бойынша көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған cубсидиялар көлемі
Қала мен аудандардың атауы
Жоспарланған егістік көлемі, мың га
Субсидия көлемі, мың теңге
1
Арыс

1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.С.
Аким области                               А.Мырзахметов
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 10 апреля 2014 года № 90
Объем субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по приоритетным культурам по районам
Наименование городов и районов
Планируемая посевная площадь, тысяч га
Объем субсидии, тысяч тенге
1
Арыс