2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 89 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпанда № 2537 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімі аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 448 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалаcы әкімі аппаратының 20.02.2015 № 448 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2–тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 17.07.2014 № 405 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 7 ақпандағы
№ 89 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi
қ/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржыландыру көздерi
1
Арыс қаласының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу;
абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету;
тұрғындардың үйлерiн аралау;
ауылдық округтердiң әлеуметтiк картасын құрастыруға қатысу
60
6000 іс-құжат,
130000 шаршы метр,
6000 үй,
6 ауылдық округ
қалалық бюджет
2
Арыс қаласының «Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жiберу;
абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету
80
6000 іс-құжат,
130000 шаршы метр
қалалық бюджет
3
«Оңтүстік Қазақстан облысы ішкi iстер Департаментi Арыс ауданының iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттік мекемесі
жастардың арасында салауатты өмiр салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу («Сақшы» және «Тәртіп» пилоттық жобалары)
30
6 ауылдық округ аумағында
қалалық бюджет
4
Арыс қаласы «Қожатоғай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
5
Арыс қаласы «Монтайтас ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
6
Арыс қаласы «Байырқұм ауылдық округ әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
7
Арыс қаласы «Жиделі ауылдық округ әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
8
Арыс қаласы «Ақдала ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
9
Арыс қаласы «Дермене ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстарды тазарту
25
30000 шаршы метр
қалалық бюджет
10
Арыс қаласының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Үйде әлеуметтік қызмет көрсету» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жiберу
25
500 дана
қалалық бюджет
11
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Арыс қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау;
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жiберу
15
500 үй,
4500 іс-құжат
қалалық бюджет
12
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Арыс қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
мұрағат кiтаптарын iшiнара жаңғырту, кiтаптарды тiгуге дайындау және жасақтау;
үй аралау;
сұраным бойынша iздеу салу
15
600 іс-құжат,
800 үй,
200 сұраным
қалалық бюджет
13
«Қызмет-Сервис-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау
50
50000 шаршы метр
қалалық бюджет
14
«Ақаба-Сервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
кәріз жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету;
кәріз төлемдерін жинауға көмектесу
15
3000 шаршы метр,
800 үй
қалалық бюджет
15
«Арыс-жылу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
қазандық жүйелерін ағымдағы және күрделi жөндеу жұмысына көмек көрсету;
жылу төлемдерін жинауға көмектесу
30
3000 метр,
200 пәтер
қалалық бюджет
16
Арыс қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «ЖАСЫЛ АЙМАҚ-АРЫС» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
демалыс және мәдениет орталық паркiнiң аумағын жинау; абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету
30
100000 шаршы метр,
70000 шаршы метр
қалалық бюджет
17
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Арыс филиалы
мұрағат құжаттары мен тiзiмдерiн жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тiгу
10
1700 іс-құжат
қалалық бюджет
18
«Нұр Отан» партиясы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық филилалы
мұрағат құжаттарымен тiзiмдерiн жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тiгу
10
2000 іс-құжат
қалалық бюджет
19
«Арыс қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жiберу; қоғамдық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
10
1000 іс-құжат,
6 ауылдық округ аумағында
қалалық бюджет
Барлығы:

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 7 февраля 2014 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 февраля 2014 года № 2537. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2015 года № 448)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 20.02.2015 № 448).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 17.07.2014 № 405 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                С.Ертай
Утвержден постановлением
акимата города Арыс
от 7 февраля 2014 года № 89
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Виды работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» города Арыс
обработка документов, копирование документов и отправка;
благоустройство и озеленение территории, помощь в общественных работах;
подворный обход населения;
участие в составлении социальной карты сельских округов
60
6000 документов,
130000 квадратных метров,
6000 домов,
6 сельских округов
городской бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Арыс
обработка документов, копирование документов и отправка;
благоустройство и озеленение территории, помощь в общественных работах
80
6000 документов,
130000 квадратных метров
городской бюджет
3
Государственное учреждение «Арысский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области»
организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни, профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, (пилотные проекты «Охрана» и «Порядок»)
30
на территории 6 сельских округов
городской бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кожатогай» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Монтайтас» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Байыркум» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жидели» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Акдала» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дермене» города Арыс
озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа
25
30000 квадратных метров
городской бюджет
10
Коммунальное государственное учреждение «Социальное обслуживание на дому» государственного учреждения «Отдела занятости и социальных программ» города Арыс
обработка документов, копирование документов и отправка
25
500 штук
городской бюджет
11
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Арыс Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
подворный обход населения;
обработка документов, копирование документов и отправка
15
500 домов,
4500 документов
городской бюджет
12
Государственное учреждение «Управление юстиции города Арыс Департамента Юстиции Южно- Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан»
частичная реставрация архивных книг, подготовка и комплектование книг к подшивке;
подворный обход;
поиск по запросам
15
600 документов,
800 домов,
200 запросов
городской бюджет
13
Товарищество с ограниченной ответственностью «Қызмет-Сервис-Арыс»
Уборка от мусора улиц и территорий
50
50000 квадратных метров
городской бюджет
14
Товарищество с ограниченной  ответственностью «Ақаба-Сервис»
участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте канализационной системы;
помощь по сбору оплаты за канализацию
15
3000 квадратных метров,
800 домов
городской бюджет
15
Товарищество с ограниченной ответственностью «Арыс-жылу»
участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте отопительной системы;
помощь по сбору оплаты за отопление
30
3000 квадратных метров,
200 квартир
городской бюджет
16
Коммунальное государственное предприятие «ЖАСЫЛ АЙМАҚ-АРЫС» на праве хозяйственного ведения акимата города Арыс
уборка территории центрального парка культуры и отдыха;
благоустройство, озеленение, помощь в общественных работах
30
100000 квадратных метров,
70000 квадратных метров
городской бюджет
17
Арысский филиал республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Южно-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан
составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
10
1700 документов
городской бюджет
18
Арысский городской филиал Южно- Казахстанской области общественного обьеденения «Партия «Нұр Отан»
составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
10
2000 документов
городской бюджет
19
Общественное объединение «Арысское городское общество инвалидов»
обработка документов, копирование документов и отправка;
помощь в организации общественных мероприятий
10
1000 документов,
на территории 6 сельских округов
городской бюджет
Всего

530
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

530
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.