Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/206-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 2957 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 қазандағы № 46/266-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 15.10.2015 № 46/266-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және «Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Туркестан
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 38/206-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 января 2015 года № 2957. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 октября 2015 года № 46/266-V
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15.10.2015 № 46/266-V.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 «Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов», Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      С.Тәженов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 38/206-V шешіміне 1 қосымша
Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
1,3
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын
1,0
3
Қонақүйлер, санаторийлер, демалыс үйлері
1 орын

1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Туркестан согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Туркестан согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   С. Таженов
Секретарь городского маслихата             Г. Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 19 декабря
2014 года № 38/206-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Туркестан
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
1,3
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место
1,0
3
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место