Жаңабазар ауылы округі әкімінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 44 "Жаңабазар ауылы округі, Жаңабазар елді мекенінің Ә.Ақабаев, К.Исаев көшелері және Үлгілі, Жаңаталап елді мекендерінің аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Жаңабазар ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 83 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 2888 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Жаңабазар ауылы округі әкімінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 102 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Жаңабазар ауылы округі әкімінің 11.12.2014 № 102 шешімімен.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 17 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жаңабазар ауылы округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңабазар ауылы округі әкімінің 2013 жылғы 22 қазанындағы № 44 «Жаңабазар ауылы округі, Жаңабазар елді мекені Ә.Ақабаев, К.Исаев көшелері және Үлгілі, Жаңаталап елді мекендерінің аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2407 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 қарашадағы «Қазығұрт тынысы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жаңабазар ауылы округі, Жаңабазар елді мекенінің Ә.Ақабаев, К.Исаев көшелері және Үлгілі, Жаңаталап елді мекенінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы»;
1 тармағындағы «шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим» деген сөздер «шектеу іс-шаралары» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңабазар ауыл округі әкімінің орынбасары А.Акжоловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі                       А.Ташкулов

О внесении изменений в решение Жанабазарского сельского округа от 22 октября 2013 года № 44 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Жанабазар улицы А.Акабаева, К.Исаева и населенных пунктов Улгули, Жанаталап Жанабазарского сельского округа"
Решение акима сельского округа Жанабазар Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2014 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 ноября 2014 года № 2888. Утратило силу решением акима сельского округа Жанабазар Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2014 года № 102
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жанабазар Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 11.12.2014 № 102.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и Законом Республики Казахстан от 17 января 2014 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса» аким сельского округа Жанабазар РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанабазарского сельского округа от 22 октября 2013 года № 44 «Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Жанабазар улицы А.Акабаева, К.Исаева и населенных пунктов Улгули, Жанаталап Жанабазарского сельского округа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2407, опубликовано 12 ноября 2013 года в газете «Казыгурт тынысы») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Жанабазар улицы А.Акабаева, К.Исаева и населенных пунктов Улгили, Жанаталап Жанабазарского сельского округа»;
в пункте 1 слова «ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий» заменить словами «ограничительные мероприятия».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима сельского округа Жанабазар А.Акжолова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      А.Ташкулов