Қақпақ ауылы округі әкімінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 27 "Қақпақ ауылы округі, Сырлысай елді мекенінің аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 32 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 2887 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылы округі әкімінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылы округі әкімінің 19.12.2014 № 37 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 17 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қақпақ ауылы округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қақпақ ауылы округі әкімінің 2013 жылғы 22 қазанындағы № 27 «Қақпақ ауылы округі, Сырлысай елді мекенінің аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2408 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 22 қарашадағы «Қазығұрт тынысы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қақпақ ауылы округі, Сырлысай елді мекенінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы»;
1 тармағындағы «шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим» деген сөздер «шектеу іс-шаралары» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қақпақ ауыл округі әкімінің орынбасары Н.Мошқаловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі                       Е.Шорабаев

О внесении изменений в решение Какпакского сельского округа от 22 октября 2013 года № 27 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Сырлысай Какпакского сельского округа"
Решение акима сельского округа Какпак Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 27 октября 2014 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 ноября 2014 года № 2887. Утратило силу решением акима сельского округа Какпак Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 37
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Какпак Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 19.12.2014 № 37.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 января 2014 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса» аким сельского округа Какпак РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Какпакского сельского округа от 22 октября 2013 года № 27 «Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Сырлысай Какпакского сельского округа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2408, опубликовано 22 ноября 2013 года в газете «Казыгурт тынысы») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Сырлысай Какпакского сельского округа»;
в пункте 1 слова «ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий» заменить словами «ограничительные мероприятия».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима сельского округа Какпак Н.Мошкалова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Е.Шорабаев