Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 23/137-V "Отырар ауданы бойынша аз қамтамасыз етiлген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн бекiту туралы" шешiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 26/161-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде № 2738 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 12/60-VI шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 05.04.2017 № 12/60-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 23/137-V "Отырар ауданы бойынша аз қамтамасыз етiлген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн бекiту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлер мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2586 тiркелген, 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Отырар алқабы" газетiнде жарияланған) шешiмiне өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiммен бекiтiлген Отырар ауданында аз қамтамасыз етiлген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiнде:
7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Уәкілеттi орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажет құжаттарды берген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде, тұрғын үй көмегiн тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнінде шешiм қабылдап, өтініш берушіні хабардар етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е.Ибрагим
Аудандық
мәслихат хатшысы Б.Зұлпыхаров

О внесении изменения в решение Отырарского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 23/137-V "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Отырарскому району"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2014 года № 26/161-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 июля 2014 года № 2738. Утратило силу решением Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2017 года № 12/60-VI
Сноска. Утратило силу решением Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.04.2017 № 12/60-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отырарского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 23/137-V "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Отырарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2586, опубликовано 4 апреля 2014 года в газете "Отырар алқабы") следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Отырарскому району, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней со дня предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов, принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи, о чем уведомляет заявителя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Ибрагим
Секретарь районного
маслихата Б. Зұлпыхаров