Сайрам ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 422 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 2701 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 1076 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 25.12.2014 № 1076 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2 тармағына сәйкес Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданының коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативi таза табыстың 45 пайызы мөлшерінде белгіленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Аязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Сайрамского района
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июня 2014 года № 2701. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 1076
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 1076.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Сайрамского района в размере 45 процентов от чистого дохода.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г.Аязова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
У.Кайназаров