Сайрам ауданы Қарабұлақ ауыл округі Х.Жанақорған көшесінде шектеу іс - шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 10 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда № 2670 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 11.09.2014 № 22 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Сайрам аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 01-04/65 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Қарабұлақ ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Карабұлақ ауыл округі Х.Жанақорған көшесінде тұратын азамат З.Абдуллаевтың иті құтыру ауруымен ауруына байланысты Х.Жанақорған көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қарабұлақ ауыл округінің әкімі             З.Ибрагимов

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Х. Жанакорган села Карабулак Карабулакского сельского округа Сайрамского района
Решение акима сельского округа Карабулак Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 4 мая 2014 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 мая 2014 года № 2670. Утратило силу решением акима сельского округа Карабулак Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Карабулак Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 11.09.2014 № 22.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 01-04/65 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства собаки гражданина З. Абдуллаева, проживающего по адресу улица Х. Жанақорған Карабулакского сельского округа Карабулак, установить ограничительные мероприятия на улице Х. Жанақорған.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского
сельского округа                           З. Ибрагимов