Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 6 "2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 449 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 2778 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 59 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының 09.01.2015 № 59 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 6 «2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2529 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпанда «Сарыағаш» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.»;
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
«2-1. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Турдалинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Парманов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Сарыагашского района от 20 января 2014 года № 6 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году"
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 22 июля 2014 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 августа 2014 года № 2778. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 9 января 2015 года № 59)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 09.01.2015 № 59).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 170 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарыагашского района от 20 января 2014 года № 6 «Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2529, опубликовано 21 февраля 2014 года в газете «Сарыагаш») следующие изменение и дополнение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.»;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Турдалина.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                     Б.Парманов