Дербісек ауылдық округі Дербісек ауылының Орынбай ата көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дербісек ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 25 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 2924 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дербісек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дербісек ауылдық округі әкімінің 12.02.2015 № 02 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 02-17/472 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дербісек ауылдық округі Дербісек ауылының Орынбай ата көшесінде иесіз иттің құтырық ауруымен ауруына байланысты Орынбай ата көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Дербісек ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Абдисаматовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Дербісек ауылдық округінің әкімі А.Наурызов

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Орынбай ата села Дербисек сельского округа Дербисек
Решение акима сельского округа Дербисек Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 декабря 2014 года № 2924. Утратило силу решением акима сельского округа Дербисек Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 12 февраля 2015 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Дербисек Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 12.02.2015 № 02.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления руководителя Сарыагашской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 02-17/472 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства безнадзорной собаки на улице Орынбай ата села Дербисек сельского округа Дербисек, установить ограничительные мероприятия на улице Орынбай ата.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Дербисек А.Абдисаматова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Дербисек
А. Наурызов