2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 567 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 2834 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1741 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 19.12.2014 № 1741 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Түлкібас ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Жанесенге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 5 қазаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 567 қаулысына қосымша
2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Түлкібас ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Дақылдар түрі
Оңтайлы себу мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Бидай
5.10.2014 ж.
5.11.2014 ж.
Егістік және
суармалы жерлер

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2014 года № 567. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 октября 2014 года № 2834. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 1741
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 19.12 2014 № 1741).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года «Об обязательном страховании в растениеводстве», акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Тюлькубасского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанесена М.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 октября 2014 года.
Аким района К.Абдуалиев
Приложение к постановлению
акимата Тюлькубасского района
от 29 сентября 2014 года № 567
Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Тюлькубасского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
завершение
1
Пшеница
5.10.2014 г.
5.11.2014 г.
Пашневые и орошаемые земли