Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 10 "2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 346 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 тамызда № 2786 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 03-377 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 27.02.2015 № 03-377 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 10 «2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2521 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпанда «Өскен-өңір» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.».
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Ж.Тұрлыбеков) жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Байтұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Айтуреев

О внесении изменения в постановление акимата Шардаринского района от 15 января 2014 года № 10 "Об организации объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 год"
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 30 июля 2014 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 августа 2014 года № 2786. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 03-377)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 03-377).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 170 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шардаринского района от 15 января 2014 года № 10 «Об организации объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2521, опубликовано 21 февраля 2014 года в газете «Өскен-өңір») следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.».
2. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ Шардаринского района (Турлыбеков Ж.Е.)
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Байтурганов.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К.Айтуреев