"Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы N 59 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 3243 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы N 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 14.03.2016 N 68 қаулысымен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабына, "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "20" наурыздағы
№ 59 қаулысымен бекітілді
"Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлеріне су беру
қызметтерiнiң құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлеріне су беру қызметтерiнiң құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың, аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары көрсетеді, олар өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беруді жүзеге асырады (бұдан әрі – қызмет беруші).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 марта 2014 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года N 3243. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 марта 2016 года N 68
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 14.03.2016 N 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Сапарбаев
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 20 " марта 2014 года № 59
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и городов областного значения, которые осуществляют прием заявлений и выдачу результата оказания государственной услуги (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру қызметтерiнiң құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша өтінімі болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-ші іс-қимыл – аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – ВАК) құрады.
ВАК-тың жұмыс органы ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) болып табылады;
2-ші іс-қимыл – бөлім көрсетілетін қызметті алушылардан құжаттарды қабылдау мерзімдерін көрсете отырып, ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында (бұдан әрі – БАҚ) жариялауды қамтамасыз етеді;
3-ші іс-қимыл – бөлімнің Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдер мен құжаттарды ағымдағы жылдың 20 ақпанына дейін қабылдауы және тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
4-ші іс-қимыл - ВАК ағымдағы жылдың 25 ақпанына дейінгі мерзімде ұсынылған өтінімдерді қарайды және тиісті хаттамаға қол қойып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 ақпандағы № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің (бұдан әрі – Ереже) 4 қосымшасына сәйкес нысан бойынша су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативтері (бұдан әрі – САТК) бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін аудан, облыстық маңызы бар қала әкіміне бекітуге ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
5-ші іс-қимыл - аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі САТК бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін бекітеді, ол ағымдағы жылдың 28 ақпанына дейінгі мерзімде облыс ауыл шаруашылығы басқармасы бөліміне (бұдан әрі – Басқарма) ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
6-шы іс-қимыл – Басқарма бөлімі көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін алып, аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен сәйкестігін салыстырып тексереді. Одан кейін жылдық субсидия сомаларын көрсете отырып, тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар етеді. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) күнтізбелік күн ішінде;

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявки услугополучателя по форме согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 (далее - Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – акимом района, города областного значения создается межведомственная комиссия (далее - МВК).
Рабочим органом МВК является отдел сельского хозяйства района, города областного значения (далее - отдел);
действие 2 – отдел обеспечивает публикацию порядка работы МВК в местных средствах массовой информации (далее - СМИ) с указанием сроков приема документов от услугополучателей;
действие 3 – прием и регистрация отделом заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, до 20 февраля текущего года. Длительность выполнения - не более 15 (пятнадцати) минут;
действие 4 - МВК в срок до 25 февраля текущего года рассматривает представленные заявки и, подписав соответствующий протокол, предоставляет акиму района, города областного значения на утверждение реестр услугополучателей в разрезе сельских потребительских кооперативов водопользователей (далее - СПКВ) по форме согласно приложению 4 к Правилам субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 (далее - Правила). Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 5 – аким района, города областного значения утверждает реестр услугополучателей в разрезе СПКВ, который в срок до 28 февраля текущего года предоставляет в отдел управления сельского хозяйства области (далее - Управление). Длительность выполнения – в течение 3 (трех) календарных дней;
действие 6 - отдел Управления, получив реестр услугополучателей, сверяет соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом. После чего уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра с указанием годовых сумм субсидий. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) календарных дней;

7-ші іс-қимыл – бөлімнің әр айдың 20-күніне дейін Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтер актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдауы;
8-ші іс-қимыл – бөлім Стандарттың 9-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексергеннен кейін, ағымдағы айдың 25-күніне дейінгі мерзімде оларды Басқарма бөліміне жібереді. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
9-шы іс-қимыл – Басқарма бөлімі ұсынылған құжаттардың Ереже талаптарына сәйкестігін тексереді және 3 (үш) күн ішінде бюджеттік субсидияларды төлеуге ведомость пен төлем шоттарын қалыптастырады. Төлем жүргізу кезінде Басқарма бөлімі 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде.
6. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 1-ші іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі 2-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын ВАК құру болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-ші іс-қимылдың нәтижесі 3-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті БАҚ-та жариялау болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-ші іс-қимылдың нәтижесі 4-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын қабылданған өтінімдер болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-ші іс-қимылдың нәтижесі 5-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімі болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 5-ші іс-қимылдың нәтижесі 6-шы іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын бекітілген тізілімді Басқарма бөліміне ұсыну болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 6-шы іс-қимылдың нәтижесі 7-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды хабардар ету болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 7-ші іс-қимылдың нәтижесі 8-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын бөлімнің су беру жөнінде көрсетілген қызметтердің актілерін, төлем құжаттары көшірмелерін қабылдауы болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 8-ші іс-қимылдың нәтижесі 9-шы іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын Басқарма бөліміне көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық тізілімді ұсыну болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 9-шы іс-қимылдың нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.

действие 7 – прием отделом до 20-го числа каждого месяца актов оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов;
действие 8 - отдел после проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандарта, в срок до 25 числа текущего месяца направляет их в отдел Управления. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 9 – отдел Управления проверяет соответствие представленных документов требованиям Правил и в течение 3 (трех) дней формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате. При проведении платежа отдел Управления предоставляет в течение 2 (двух) календарных дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента является создание МВК, который служит основанием для начала выполнения действия 2. Результатом действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является публикация порядка работы МВК в местных СМИ, который служит основанием для выполнения действия 3. Результатом действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, являются принятые заявки, которые служат основанием для выполнения действия 4. Результатом действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является реестр услугополучателей, который служит основанием для выполнения действия 5. Результатом действия 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление в отдел Управления утвержденного реестра, который служит основанием для выполнения действия 6. Результатом действия 6, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является уведомление услугополучателей о решениях, принятых акимом района, города областного значения, который служит основанием для выполнения действия 7. Результатом действия 7, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является принятые отделом акты оказанных услуг по подаче воды, копии платежных документов, которые служат основанием для выполнения действия 8. Результатом действия 8, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление сводного реестра по оказанным услугам в отдел Управления, который служит основанием для выполнения действия 9. Результатом действия 9, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі;
2) ВАК;
3) бөлім;
4) Басқарма бөлімі;
5) аумақтық қазынашылық бөлімшесі.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (іс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі ВАК құрады;
2) бөлім көрсетілетін қызметті алушылардан құжаттарды қабылдау мерзімін көрсете отырып, ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті БАҚ-та жариялауды қамтамасыз етеді;
3) бөлімнің Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдер мен құжаттарды ағымдағы жылдың 20 ақпанына дейін қабылдауы және тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
4) ВАК ағымдағы жылдың 25 ақпанына дейінгі мерзімде ұсынылған өтінімдерді қарайды және тиісті хаттамаға қол қойып, Ереженің 4 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін аудан, облыстық маңызы бар қала әкіміне бекітуге ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
5) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі САТК бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін бекітеді, ол ағымдағы жылдың 28 ақпанына дейінгі мерзімде Басқарма бөліміне ұсынады. Орындалу ұзақтығы– 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
6) Басқарма бөлімі көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін алып, аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен сәйкестігін салыстырып тексереді. Одан кейін жылдық субсидия сомаларын көрсете отырып, тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар етеді. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) күнтізбелік күн ішінде;
7) бөлімнің әр айдың 20-күніне дейін Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтер актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдауы;
8) бөлім Стандарттың 9-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексергеннен кейін, ағымдағы айдың 25-күніне дейінгі мерзімде оларды Басқарма бөліміне жібереді. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
9) Басқарма бөлімі ұсынылған құжаттардың Ереже талаптарына сәйкестігін тексереді және 3 (үш) күн ішінде бюджеттік субсидияларды төлеуге ведомость пен төлем шоттарын қалыптастырады. Төлем жүргізу кезінде Басқарма бөлімі 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде.
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттауы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес әрбір іс-қимылды (рәсімді) өту блок-схемасында көрсетілген.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) аким района, города областного значения;
2) МВК;
3) отдел;
4) отдел Управления;
5) территориальное подразделение казначейства.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) акимом района, города областного значения создается МВК;
2) отдел обеспечивает публикацию порядка работы МВК в местных СМИ с указанием сроков приема документов от услугополучателей;
3) прием и регистрация отделом заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, до 20 февраля текущего года. Длительность выполнения - не более 15 (пятнадцати) минут;
4) МВК в срок до 25 февраля текущего года рассматривает представленные заявки и, подписав соответствующий протокол, предоставляет акиму района, города областного значения на утверждение реестр услугополучателей в разрезе СПКВ по форме согласно приложению 4 к Правилам. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
5) аким района, города областного значения утверждает реестр услугополучателей в разрезе СПКВ, который в срок до 28 февраля текущего года предоставляет в отдел Управления. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) календарных дней;
6) отдел Управления, получив реестр услугополучателей, сверяет соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом. После чего уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра с указанием годовых сумм субсидий. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) календарных дней;
7) прием отделом до 20-го числа каждого месяца актов оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов;
8) отдел после проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандарта, в срок до 25 числа текущего месяца направляет их в отдел Управления. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
9) отдел Управления проверяет соответствие представленных документов требованиям Правил и в течение 3 (трех) дней формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате. При проведении платежа отдел Управления предоставляет в течение 2 (двух) календарных дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.

Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.10.2014 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.10.2014 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлеріне су
беру қызметтерiнiң құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Ескерту. Қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.10.2014 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әрбір іс - қимылды (рәсімді) өту блок-схемасы
"Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлеріне
су беру қызметтерiнiң құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлеріне су беру қызметтерiнiң
құнын субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.10.2014 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:

Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.10.2014 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.10.2014 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.10.2014 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Блок-схема
прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости услуг по подаче воды"
сельскохозяйственным товаропроизводителям
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.10.2014 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения: