Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы N 6444 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда N 3457 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 13.01.2017 № 145 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға барлық маршруттар үшін бірыңғай тариф 75 (жетпіс бес) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 3071 "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2703 тіркелген, 2012 жылғы 18 қазанда "Өскемен", "Усть-Каменогорска" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Т. Қасымжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық
мәслихатының хатшысы А. Абакумов
" 13 " 08 2014 жылы

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 августа 2014 года N 6444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 августа 2014 года N 3457. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 января 2017 года № 145
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13.01.2017 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимата города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорска в размере 75 (семьдесят пять) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 сентября 2012 года № 3071 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2703, опубликовано 18 октября 2012 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Усть-Каменогорского
городского маслихата А. Абакумов
" 13 " 08 2014 года