"Курчатов қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/131-V Курчатов қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 шілдедегі № 25/179-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 шілдеде № 3396 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 342 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 26.12.2014 № 342 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Курчатов қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/131-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3146 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1)-6)-тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 1 759 006,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 697 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 445, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 462,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 030 009,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 875 453,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 337,5 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 165 337,5 мың теңге»;
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2014 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 13 800,0 мың теңге сомасында бекітілсін»;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                  С. Рыспеков
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                            Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 20/131-V "О бюджете города Курчатов на 2014-2016 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 июля 2014 года № 25/179-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июля 2014 года № 3396. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 342)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2014 № 342).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Курчатов на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 20/131-V, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3146, опубликовано от 23 января 2014 года в областной газете «7 дней» № 4) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 759 006,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 697 090,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 445,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 462,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 030 009,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 875 453,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 165 337,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 165 337,5 тысяч тенге»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 13 800,0 тысяч тенге»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                                С. Рыспеков
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                             Г. Карымбаева
Приложение 1 к решению
Курчатовского городского маслихата

2014 жылғы 04 шілдедегі № 25/179-V
шешіміне 1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/131-V
шешіміне 1 қосымша
Курчатов қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Кірістер атауы
2014 жыл
(мың теңге)
1
Кірістер
1 759 006,0
1
Салықтық түсімдер
697 090,0
01
Табыс салығы
262 873,0
2
Жеке табыс салығы
262 873,0
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы

от 04 июля 2014 года № 25/179-V
Приложение 1 к решению
Курчатовского городского маслихата
от 27 декабря 2013 года № 20/131-V
Бюджет города Курчатов на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование доходов
2014 год
(тысяч тенге)
1
Доходы
1 759 006,0
1
Налоговые поступления
697 090,0
01
Подоходный налог
262 873,0
2
Индивидуальный подоходный налог
262 873,0
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

215 761,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
17 942,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
29 170,0
03
Әлеуметтік салық
234 171,0
1
Әлеуметтік салық
234 171,0
01
Әлеуметтік салық
234 171,0
04
Меншікке салынатын салықтар
177 229,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
119 793,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
118 316,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
1 477,0
3
Жер салығы
34 228,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
2 223,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
32 005,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
23 089,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
8 298,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
14 791,0
5
Бірыңғай жер салығы
119,0
01
Бірыңғай жер салығы
119,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
20 671,0
2
Акциздер
951,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
816,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
135,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
15 173,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
15 173,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
4 547,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
346,0
02
Жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
584,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
254,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
28,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2 177,0
25
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
1 158,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 146,0
1
Мемлекеттік баж салығы
2 146,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

215 761,0
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
17 942,0
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
29 170,0
03
Социальный налог
234 171,0
1
Социальный налог
234 171,0
01
Социальный налог
234 171,0
04
Налоги на собственность
177 229,0
1
Налоги на имущество
119 793,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
118 316,0
02
Налог на имущество физических лиц
1 477,0
3
Земельный налог
34 228,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
2 223,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
32 005,0
4
Налог на транспортные средства
23 089,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
8 298,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
14 791,0
5
Единый земельный налог
119,0
01
Единый земельный налог
119,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
20 671,0
2
Акцизы
951,0
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
816,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
135,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
15 173,0
15
Плата за пользование земельными участками
15 173,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
4 547,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
346,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
584,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
254,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна и строящегося судна
28,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2 177,0
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и на транспортных средствах, зарегистрированных в районе
1 158,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органанми или должностными лицами
2 146,0
1
Государственная пошлина
2 146,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

1 004,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
588,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
103,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
18,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
360,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм- ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
57,0
2
Салықтық емес түсімдер
7 445,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
7 373,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7 373,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 390,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
4 983,0
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
72,0
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
72,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
72,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
24 462,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
16 433,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
16 433,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
16 433,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату

1 004,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
588,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
103,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
18,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
360,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
57,0
2
Неналоговые поступления
7 445,0
01
Доходы от государственной собственности
7 373,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
7 373,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 390,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
4 983,0
06
Прочие неналоговые поступления
72,0
1
Прочие неналоговые поступления
72,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
72,0
3
Поступления от продажи основного капитала
24 462,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
16 433,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
16 433,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
16 433,0
03
Продажа земли и нематериальных активов