"Курчатов қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/131-V Курчатов қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 29/202-V қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада № 3543 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 342 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 26.12.2014 № 342 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Курчатов қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/131-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3146 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1)-6)-тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 1 913 990,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 699 189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 445,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 462,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 182 894,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 030 714,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -277,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 277,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 337,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 20/131-V "О бюджете города Курчатов на 2014-2016 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 29/202-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года № 3543. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 342)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2014 № 342).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Курчатов на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 20/131-V, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3146, опубликовано от 23 января 2014 года в областной газете «7 дней» № 4) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1 913 990,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 699 189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 445,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 462,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 182 894,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 030 714,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -277,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 277,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 337,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 165 337,5 мың теңге.»;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2014 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 13 667,8 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге 29 715,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.»;
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«8. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде қарастырылсын:
41 562,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға, соның ішінде 2 013,0 мың теңге мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;
3 396,0 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек төлемін арттыруға;
3 316,0 мың теңге – ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен кірістері бар отбасыларға келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
140,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
90,0 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
23 078,0 мың теңге - мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге.»;
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«10. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамыту бағдарламасы аясындағы іс-шараларды жүзеге асыруға көшелерді жарықтандыруды қалпына келтіруге 186 540,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылсын, соның ішінде:
180 000,0 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен;
6 540,0 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен.»;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы                      Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 29/202-V шешіміне 1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 20/131-V шешіміне 1 қосымша
Курчатов қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Кірістер атауы
2014 жыл
(мың теңге)
Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 337,5 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 13 667,8 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 29 715,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
41 562,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, из них 2 013,0 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
3 396,0 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3 316,0 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума;
140,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
90,0 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
23 078,0 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие на реализацию мероприятий в рамках программы развития моногородов в сумме 186 540,0 тысяч тенге на реконструкцию уличного освещения, в том числе:
180 000,0 тысяч тенге за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета;
6 540,0 тысяч тенге за счет целевых трансфертов из областного бюджета.»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата                Г. Карымбаева
Приложение 1 к решению
Курчатовского городского маслихата
от 31 октября 2014 года № 29/202-V
Приложение 1 к решению
Курчатовского городского маслихата
от 27 декабря 2013 года № 20/131-V
Бюджет города Курчатов на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование доходов
2014 год
(тысяч тенге)
Доходы

1 008,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 146,0
1
Мемлекеттік баж
2 146,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 004,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
588,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
103,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
18,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
360,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
57,0
2
Салықтық емес түсімдер
7 445,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
7 373,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7 373,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер

1 008,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 146,0
1
Государственная пошлина
2 146,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 004,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
588,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
103,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
18,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
360,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
57,0
2
Неналоговые поступления
7 445,0
01
Доходы от государственной собственности
7 373,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
7 373,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа