Абай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 24/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 3566 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 24/4-VІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.05.2018 № 24/4-VІ шешімімен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.06.2016 № 3/8-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жаратуға келесі тарифтер бекітілсін:
1) жеке тұлғалар үшін – бір адамға айына 214 (екі жүз он төрт) теңге;
2) заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін – бір кубтік метр үшін – 900 (тоғызжүз) теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.06.2016 № 3/8-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелер үшін 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Тілеубай
Т. Аманғазы

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Абайскому району
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 24/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2014 года № 3566. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2018 года № 24/4-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.05.2018 № 24/4-VI.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.06.2016 № 3/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующие тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Абайскому району:
1) для физических лиц – 214 (двести четырнадцать) тенге на одного человека;
2) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей – 900 (девятьсот) тенге за один кубический метр.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.06.2016 № 3/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, для бюджетных учреждений, финансируемых из местного бюджета, вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Тилеубай
Т. Амангазы