Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 256 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 3561 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 17.02.2016 № 23 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 238-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Бородулиха ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) анықталсын.
2. Тізім Бородулиха аудандық мәслихатына келісімге ұсынылсын.
3. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 180 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 13 наурыздағы № 5-8-83 тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 14 (6276) нөмірінде жарияланған), "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 180 қаулыға өзгерту мен толықтыру енгізу туралы" 2013 жылғы 29 наурыздағы № 666 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 2937 тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 43 (6662), "Аудан тынысы" газетінің 2013 жылғы 3 мамырдағы № 38 (338) жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп саналсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Қ. Аргумбаевқа жүктелсін.

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2014 года № 3561. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 23
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 17.02.2016 № 23 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности (далее Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Представить Перечень на согласование в Бородулихинский районный маслихат.
3. Постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2009 года № 180 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 марта 2009 года за № 5-8-83, опубликованное в районной газете "Пульс района" от 20 марта 2009 года № 14 (6276)), от 29 марта 2013 года № 666 "О внесении изменения и дополнения в постановление от 4 февраля 2009 года № 180 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2013 года № 2937, опубликованное в районной газете "Пульс района" 17 мая 2013 года № 43 (6662), "Аудан тынысы" 03 мая 2013 № 38 (338)) признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аргумбаева Б. К.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. А. Нұрғожин
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының хатшысы
"29" қазан 2014 ж.
Бородулиха ауданы
әкімдігінің 2014 жылғы
28 қазандагы № 256 қаулысына
№ 1 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарлама
әкімшісінің ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру
бекітілген әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" комуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры.
2. Бөлімше меңгерушісі, әлеуметтік жұмыс бойынша консультант, күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы, әдіскер.
Бородулиха ауданы
әкімдігінің 2014 жылғы
28 қазандагы № 256 қаулысына
№ 2 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бюджеттік бағдарлама әкімшісінің ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін
лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген білім беру мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Коммуналдық мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы мен басшының орынбасары, кітапхана, әдістемелік кабинеттің меңгерушісі.
2. Педагогикалық қызметкерлер және оларға теңестірілген тұлғалар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, аға тәрбиеші, тәрбиеші, шебер, нұсқаушы, аға вожатый, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім берудің педагогы, педагог-психолог.
3. Мамандар: кітапханашы, медбике, әдіскер.
Бородулиха ауданы
әкімдігінің 2014 жылғы
28 қазандагы № 256 қаулысына
№ 3 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарлама әкімшісінің ауылдық жерлерде
жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген
мәдениет мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Мемлекеттік мекеменің және коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы мен басшының орынбасары, меңгеруші.
2. Мәдениет мамандары: әртіс, кітапханашы, мәдени-ұйымдастырушы, оқытушы, музыкалық жетекші, әдіскер, хореограф, дыбыс жазушы оператор.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района А. Нургожин
Согласовано:
Секретарь У. Майжанов
Бородулихинского районного маслихата
Восточно-Казахстанской области
"29" октября 2014 г.
Приложение № 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 256 от 28 октября 2014 года
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской местности администратора
бюджетных программ государственного учреждения "Отдел занятости и социальных
программ Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области"
1. Директор коммунального государственного учреждения.
2. Заведующий отделением, консультант по социальной работе, социальный работник по уходу, методист.
Приложение № 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 256 от 28 октября 2014 года
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено повышение к
должностным окладам за работу в сельской местности администратора бюджетных
программ государственного учреждения "Отдел образования Бородулихинского
района Восточно-Казахстанской области"
1. Руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий библиотекой, методическим кабинетом.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, мастер, инструктор, старший вожатый, педагог-организатор, педагог дополнительного образования, педагог-психолог.
3. Специалисты: библиотекарь, медицинская сестра, методист.
Приложение № 3
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 256 от 28 октября 2014 года
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к
должностным окладам за работу в сельской местности администратора бюджетных
программ государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков
Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области"
1. Руководитель коммунального государственного учреждения и коммунального государственного казенного предприятия, заведующий.
2. Специалисты культуры: артист, библиотекарь, культ-организатор, преподаватель, музыкальный руководитель, методист, хореограф, оператор звукозаписи.