2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 292 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3605 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 23.11.2015 № 264 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарына сәйкес, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін жұмыссыздардың жалақасы жергілікті бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2015 жылға белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінде жасалсын.
4. "2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 964 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3138, аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2013 жылғы 29 қарашада № 98 (398), "Пульс района" газетінің 2013 жылғы 3 желтоқсанда № 100 (6719)) жарияланған қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. А. Атаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Г. Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "4" желтоқсан
№ 292 қаулысына қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері
және нақты шарттары

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2014 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 3605. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года № 264
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23.11.2015 № 264 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводится общественные работы, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2015 год.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 964 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3138, опубликованное в районных газетах "Аудан тынысы" от 29 ноября 2013 года № 98 (398), "Пульс района" от 3 декабря 2013 года № 100 (6719)).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атаеву Р. А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Приложение к постановлению
акимата Бородулихинского
района № 292 от 4 декабря
2014 года
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, в которых будут проводиться общественные работы в
2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные
условия общественных работ

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күні беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету; уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік аударымдар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Жұмыскерлердің кейбір санаттары (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санат талаптарының ерекшелігін ескере отырып және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс беруші мен жұмысшының арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетные матери, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.