2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 220 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте N 3490 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 15.11.2017 № 308 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Ә. Мұхтарханов
Жарма ауданының әкімдігінің
2014 жылғы " 20 " 08
№ 220 қаулысына қосымша
2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
тәрбиеленушілер саны, адамдар
бір айда бір тәрбиеленушіге орта шығынның құны, теңге
бр айда ата-аналар төлемінің мөлшері, теңге
балабақшалар
шағын орталық
балабақшалар
шағын орталықтар
балабақша
лар
шағын орталықтар
республика
лық бюджет
жергілікті бюджет
республика
лық бюджет
жергілікті бюджет

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2014 года N 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 сентября 2014 года N 3490. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15.11.2017 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района А. Мухтарханов
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
" 20 " 08 2014 года № 220
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
количество воспитанников, чел
средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
размер родительской платы в месяц, тенге
детские сады
мини-центры
детские сады
мини-центры
детские сады
мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет