Жарма ауданының Қалбатау ауылындағы Ж.Келденов және Достық көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 3491 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округі әкімінің 22.07.2015 № 1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 15 шілдедегі № 506 ұсынысы негізінде, Қалбатау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ
1. Жарма ауданының Қалбатау ауылындағы Ж. Келденов және Достық көшелеріне, ірі қара малдардың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы (Д.Данабаев, келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарма аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы (Г.Құлжанбекова, келісім бойынша) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалбатау ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Е. Аубакиров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Жарма аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы Д. Данабаев
" 15 " 08 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Жарма аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы Г. Құлжанбекова
" 15 "08 2014 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Достык и Ж.Кельденова в селе Калбатау Жарминского района
Решение акима Калбатауского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2014 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 сентября 2014 года N 3491. Утратило силу - решением акима Калбатауского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Калбатауского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 22.07.2015 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 июля 2014 года № 506, исполняющий обязанности акима Калбатауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах Достык и Ж.Кельденова в селе Калбатау Жарминского района, в связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать исполняющему обязанности руководителя государственного учреждения "Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Д. Данабаев, по согласованию), руководителю республиканского государственного учреждения "Жарминское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (Г. Кульжанбекова, по согласованию) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Калбатауского сельского округа Е. Аубакиров
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Жарминская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан" Д. Данабаев
2014 год " 15 " 08
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Жарминское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей" Г. Кульжанбекова
2014 год " 15 " 08