2015 жылға Зырян ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы N 2782 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда N 3602 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 24.12.2015 № 467 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Еңбек нарығындағы жағдайды есепке ала отырып жұмыспен қамту мемлекеттік саясатын іске асыру және қосымша мемлекеттік кепілдемелерді жұмыспен қамту саласында қамтамасыз ету мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 1-тармағы 14) тармақшасын, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының, 2) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Зырян ауданының аумағында тұратын халықтың келесі насыналы топтары анықталсын:
1) табысы аз адамдар;
2) жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12) жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
14) терроризм актісінен жәбірленуші адамдар және оның жолын кесуге қатысқан адамдар;
15) 50 жастан асқан адамдар;
16) мектептерді, кәсіби оқу орындарын аяқтаған түлектер;
17) АИТВ-жұқтырғандар, нашақор азаматтар;

Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Зыряновского района на 2015 год
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2014 года № 2782. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 3602. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 467
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2015 № 467 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В целях реализации государственной политики занятости с учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости, в соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения, проживающие на территории Зыряновского района на 2015 год:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица участвовавшие в его пресечении;
15) лица старше 50 лет;
16) выпускники школ, профессиональных учебных заведений;
17) ВИЧ- инфицированные, наркозависимые граждане;

18) жазғы демалыс кезеңіндегі студенттер мен мектеп оқушылары;
19) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
20) "Зырян ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар;
21) " Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы" Бағдарламасының қатысушылары, кәсіптік оқуды аяқтағандар.
2. "Зырян ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Зырян ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жатқызылған тұлғаларды уақытша жұмыспен және жұмысқа орналастыруға көмек көрсетуді қатамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш. Ерембесовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян
ауданының әкімі Е. Сәлімов

18) студенты и ученики школ во время летних каникул;
19) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
20) лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Зыряновского района", как безработные;
21) участники Программы " Дорожная Карта Занятости 2020", завершившие профессиональное обучение.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Зыряновского района" и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости акимата Зыряновского района" обеспечить временную занятость и содействие в трудоустройстве лиц, отнесенных к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Зыряновского района Е. Салимов