2014 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 273 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 ақпанда № 3191 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 12.05.2015 № 223 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 6, 7, 8, 18 тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 февраля 2014 года № 3191. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 223
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12.05.2015 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақының мөлшері 2014 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Рақышеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Тлеубаев
Катонқарағай аудандық әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия оплачиваемых общественных работ.
2. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Катон-Карагайского района Ракишеву Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Тлеубаев
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района № 273

2014 жылғы "30" қаңтарда
№ 273 қаулысымен бекітілген
қосымша
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
р/р
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік, адам)
Ұсыныс (бекітілген) басшысы)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру: мекеменің аумағын жинастыру; гүл отырғызу және гүлзар суару
-күніне 400 шаршы метр;
-күніне 200 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
2.
"Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 12 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 3000 тал;
қоқыстарды тиеп шығару – айына 42 тонна;
40 үйдің ауласын қардан тазарту; отын жару – 2 текше метрден
53
53
Жергілікті бюджет
3.
"Ново-Хайрузовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу; жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 2400 шаршы метр; қоқыстарды тиеп шығару – айына 30 тонна; көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал; Новохайрузовка ауылы – күніне 595 дана;
7 үйдің ауласын қардан тазарту; отын жару 2 текше метрден
13
13
Жергілікті бюджет
4.
"Солоновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту); пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу.
Аумақты жинастыру – айына 3000 шаршы метр; көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал;
Солоновка ауылы – күніне 300 дана, Малонарымка ауылы – күніне 250 дана
12
12
Жергілікті бюджет
5.
"Алтынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 12 гектар; қоқыстарды тиеп шығару – айына 40 тонна; көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал; Егінді ауылы – күніне 100 дана
15
15
Жергілікті бюджет
6.
"Ново-Поляковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт
адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу; пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу.
Аумақты жинастыру – айына 4 гектар;
қоқыстарды тиеп шығару – айына 5 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 100 тал;
6 үйдің ауласын қардан тазарту; отын жару – 2 текше метрден;

от "30" января 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия оплачиваемых общественных работ
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность, чел)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Катон-Карагайского района"
Благоустройство и озеленение: уборка территории учреждения; посадка цветов и полив цветочных клумб
-400 кв. метров в день;
-200 кв.метров в день
2
2
Местный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Улкен Нарынского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
Уборка территорий- 12 гектаров в месяц; посадка и полив саженцев -3000 штук; вывоз мусора- 42 тонны в месяц; очистка 40 дворов от снега, рубка дров-2 куб.метра
53
53
Местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Хайрузовского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспондентции; помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
Уборка территорий-2400 кв.метров в месяц; вывоз мусора -30 тонн в месяц; посадка и полив саженцев- 200 штук; Ново-Хайрузовка-595 экземпляров в день;
очистка 7 дворов от снега, рубка дров- по 2 куб.метра
13
13
Местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солоновского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Уборка территорий- 3000 кв.метров в месяц; посадка и полив саженцев- 200 штук; с.Солоновка-300 экземпляров, с.Малонарымка- 250 экземпляров в день
12
12
Местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алтынбельского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции
Уборка территории-12 гектаров в месяц; вывоз мусора-40 тонн в месяц; посадка и полив саженцев-200 штук; с.Егынды-100 экземпляров в день.
15
15
Местный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Поляковского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству; помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Уборка территории- 4 гектара в месяц; вывоз мусора- 5 тонн в месяц; посадка и полив саженцев- 100 штук; очистка 6 дворов от снега, рубка дров - по 2 куб.метра

күніне Сенное ауылы – 98 дана, Огнева, Ульяновка ауылдары – 84 дана, Бесүй ауылы – 46 дана
13
13
Жергілікті бюджет
7.
"Солдатово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу;
хат-хабарларды тарату.
Аумақты жинастыру – күніне 150 шаршы метр; қоқыстарды тиеп шығару – айына 1 тонна; көшеттерді отырғызу және суару – 300 тал;
күніне 450 дана;

с.Сенное-98 экземпляров, с.Огнево-Ульяновка-84 экземпляра, с.Бесюй-46 экземпляров в день.
13
13
Местный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солдатовского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции; помощь в доставке писем и уведомлений
Уборка территорий- 150 кв.метров в день; вывоз мусора -1 тонна в месяц; посадка и полив саженцев- 300 штук; 450 экземпляров в день;

күніне 5-6 құжат
7
7
Жергілікті бюджет
8.
"Катонқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу; пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 15 гектар; қоқыстарды тиеп шығару – айына 40 тонна; көшеттерді отырғызу және суару – 600 тал; 10 үйдің ауласын қардан тазарту, отын жару 2 текше метрден;
күніне Жаңаүлгі ауылы- 97 дана, Қабырға ауылы – 97 дана
32
32
Жергілікті бюджет
9.
"Коробиха ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу;
хат-хабарларды тарату
Аумақты жинастыру – жылына 15 гектар;
қоқыстарды тиеп шығару – жылына 50 тонна;
Үшбұлақ ауылы- күніне 89 дана;
жылына 1330 құжат
10
10
Жергілікті бюджет
10.
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Орталық алаңды қоқыстан тазарту – айына 2 гектар;
қоқысты тиеп шығару – айына 5 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 100 тал;
күніне Ақшарбақ ауылы- 56 дана;
Бекалқа ауылы – 28 дана; Жазаба ауылы – 36 дана
8
8
Жергілікті бюджет
11.
"Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 7 гектар;
қоқыстарды тиеп шығару – айына 25 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 400 тал;
Өрнек ауылы- күніне 58 дана
13
13
Жергілікті бюджет
12.
"Аққайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу.
Аумақты жинастыру – айына 9 гектар;
қоқыстарды тиеп шығару – айына 30 тонна;
6 үйдің ауласын қардан тазарту, отын жару – 2 текше метрден;
күніне Ақмарал ауылы- 58 дана, Аққайнар ауылы – 356 дана.
13
13
Жергілікті бюджет
13.
"Жамбыл ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу; пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 3,5 гектар;
қоқыстарды тиеп шығару –30 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 400 тал;
10 үйдің ауласын қардан тазарту; отын жару – 2 текше метрден;
Шұбарағаш, Маралды ауылдары- күніне 75 дана
9
9
Жергілікті бюджет
14.
"Өрел ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу
Аумақты қардан тазарту – айына 2500 шаршы метр;
қоқыстарды тиеп шығару –айына 40-45 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 300 тал;
6 үйдің ауласын қардан тазарту, отын жару – 2 текше метрден
10
10
Жергілікті бюджет
15.
"Шығыс Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Қызметтік үй-жайларды жинастыру; көгалдандыру және көркейту;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
Күніне 365 шаршы метр; аумақты қардан,қоқыстан тазарту – аптасына 220 шаршы метр; гүл отырғызу және гүлзарды суару – күніне 200 шаршы метр;
өңдеу, реттеу, тігу – айына 100-200 құжат
5
5
Жергілікті бюджет
16.
"Катонқарағай ауданының жұмыспен камту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттарымен жұмыс істеу;
әлеуметтік жәрдемақы алушылардың іс-құжаттарын құру, тігу;
жұмыссыздардың іс-құжаттарын құру
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 200-300 құжат;
күніне 10-20 құжат;

5-6 документов в день
7
7
Местный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Катон-Карагайского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству; помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Уборка территории-15 гектаров в месяц; вывоз мусора- 40 тонн в месяц; посадка и полив саженцев-600 штук; очистка 10 дворов от снега, рубка дров -2 куб.метра;
с.Жана-Ульго-97 экземпляров, с.Кабырга-97 экземпляров, Моилды-97 экземпляров в день
32
32
Местный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коробихинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции разноска писем, уведомлений, извещений
Уборка территорий-15 гектаров в год; вывоз мусора- 50 тонн в год; посадка и полив саженцев- 450 штук; с.Ушбулак -89 экземпляров в день;
1330 документов в год
10
10
Местный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Очистка центральной площади от мусора -2 гектара в месяц; вывоз мусора -5 тонн в месяц; посадка и полив саженцев- 100 штук; с.Акшарбак-56 экземпляров, с.Бекалка-28 экземпляров, с.Жазаба-36 экземпляров в день
8
8
Местный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Уборка территорий-7 гектаров в месяц; вывоз мусора-25 тонн в месяц; посадка и полив саженцев- 400 штук; с.Орнек-58 экземпляров в день.
13
13
Местный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайнарского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству; помощь по доставке почтовой корреспонденции
Уборка территорий- 9 гектаров в месяц; вывоз мусора- 30 тонн в месяц; очистка 6 дворов от снега, рубка 2 куб.метра дров;
с.Акмарал-62 экземпляра, с.Аккайнар-356 экземпляров в день
13
13
Местный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству; помощь по доставке почтовой корреспонденции.
Уборка территорий-3,5 гектаров в месяц; вывоз мусора- 30 тонн; посадка и полив 400 саженцев; очистка 10 дворов от снега, рубка дров -2 куб.метра;
села Чубарагаш, Маралды-75 экземпляров в день
9
9
Местный бюджет
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Урыльского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
Уборка территорий от снега-2500 кв.метров в месяц; вывоз мусора-45-50 тонн в месяц; посадка и полив 300 саженцев; очистка 6 дворов от снега, рубка дров-2,5 куб.метра
10
10
Местный бюджет
15.
Государственное учреждение "Прокуратура Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Уборка служебных помещений; благоустройство и озеленение;
помощь в работе с текущими и архивными документами
79,5 кв.метров в день; уборка территории от снега,мусора-400-500 кв.метров в неделю; посадка и полив цветников-200 кв.метров в день; формирование, оформление, подшивка-100-200 документов в месяц.
5
5
Местный бюджет
16.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами; подшивка личных дел получателей социальной помощи; подшивка личных дел безработных.
Формирование, оформление, подшивка-200-300 документов в месяц; 10-20 дел в день;

жылына 300-400 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
17.
"Катонқарағай ауданының сәулет, қала құрылысы және кұрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 50-60 құжат;
күніне 5-7 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
18.
"Катонқарағай ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – күніне 8-10 құжат;
күніне 3-5 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
19.
"Шығыс Қазақстан облысының статистика департаменті Катонқарағай аудандық статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Қызметтік үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу;
мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
Күніне 50 шаршы метр;
күніне – 3-5 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – күніне 5-6 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
20.
"Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Катонқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
Өңдеу, реттеу, тігу – күніне 5-6 құжат;
күніне 8 бет.
2
2
Жергілікті бюджет
21.
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Катонқарағай аудандық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
Өңдеу, реттеу, тігу – күніне 8-10 құжат;
күніне 5-6 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
22.
"Катонқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Тіркеу жұмыстарына көмектесу;
көктемгі және күзгі шақырылым кезіндегі жұмыстарға көмектесу
Тіркеу кезінде 70 хабарлама жеткізу;
400 шақырылушының құжаттарын реттеу және тігу; мекемелерге хат-хабар тасымалдау (қаңтар-наурыз) – айына 20-40 құжат;
600 шақыру қағазын тарату;
шақырылушылардың 1200 құжаттарын реттеу және тігу
2
2
Жергілікті бюджет
23.
"Катонқарағай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметтік үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Күніне 69,3 шаршы метр,
күніне 5-10 құжат;
өндеу,құру, тігу-күніне 8-10 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
24.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитеті Шығыс Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаментінің Үлкен Нарын аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау;
қызметтік үй-жайларды жинастыру;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу

300-400 документов в год.
5
5
Местный бюджет
17.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами;
доставка писем и уведомлений.
Формирование, оформление, подшивка- 50-60 документов в месяц; 5-7 документов в день.
2
2
Местный бюджет
18.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами; доставка писем.
Формирование, оформление, подшивка- 8-10 документов в день; 3-5 документов в день.
2
2
Местный бюджет
19.
Государственное учреждение "Управление статистики Катон-Карагайского района Департамента статистики Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Уборка служебных помещений; доставка документов; помощь в работе с архивными документами.
50 кв. метров в день; 3-5 документов в день; формирование, оформление, подшивка- 5-6 документов в день.
2
2
Местный бюджет
20.
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Катон-Карагайского района" управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами;
Формирование, оформление, подшивка- 5-6 документов в день; 8 листов в день.
2
2
Местный бюджет
21.
Государственное учреждение "Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Работа с текущими и архивными документами; доставка писем и уведомлений.
Формирование, оформление, подшивка- 8-10 документов в день; 5-6 документов в день.
4
4
Местный бюджет
22.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Катон-Карагайского района" " (по согласованию)
Помощь в работе по приписке;
помощь в работе по весеннему, осеннему призыву.
Доставка 70 повесток во время приписки; формирование и подшивка 400 дел призывников; разноска корреспонденции по организациям-(январь-март)-20-40 документов в месяц; доставка 600 повесток; формирование и подшивка 1200 дел призывников.
2
2
Местный бюджет
23.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Катон-Карагайского района"
Уборка служебных помещений; доставка документов; работа с текущими и архивными документами.
69,3 кв.метров в день; 5-10 документов в день; формирование, оформление, подшивка - 8-10 документов в день.
2
2
Местный бюджет
24.
Государственное учреждение "Улкен –Нарынский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Доставка документов и извещений; уборка служебных помещений; работа с текущими и архивными документами.

Күніне 10-25 құжат;
күніне 63,0 шаршы метр;
өңдеу, реттеу, тігу – күніне 10-25 құжат.
4
4
Жергілікті бюджет
25.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитеті Шығыс Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаментінің Катонқарағай аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Күніне 10-15 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – күніне 15-25 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
26.
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотында сот істерін жүргізу департаментінің (Қазақстан Республикасының Жоғарғы сот аппараты) Шығыс Қазақстан облысының сот кеңсесі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Хат-хабарларды тасымалдау; сотқа шақыру қағаздарын тасымалдау; сот отырысының хатшысына көмектесу
Күніне 30-50 құжат;
айына 50-70 құжат;
шақыртылғандардың тізімін реттеу, 5-6 құжат тігу
4
4
Жергілікті бюджет
27.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша салық басқармасының Катонқарағай ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Салықтық хабарламаларды тіркеуге көмектесу;
хабарламаларды жеткізу;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
Аптасына 50-60 құжат;
аптасына 50-80 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – айына 10-15 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
28.
"Катонқарағай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – күніне 5-6 құжат;
күніне 3-5 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
29.
"Катонқарағай ауданының кәсіпкерлік, ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу; хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – күніне 8-10 құжат;
күніне -3-5 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
30.
"Катонқарағай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу; хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 15-20 құжат;
күніне 4-5 кұжат
6
6
Жергілікті бюджет
31.
"Катонқарағай ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі"мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 5-10 құжат
1
1
Жергілікті бюджет
32.
"Алтынбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту жұмыстарына көмектесу
Аумақты жинастыру – күніне 400-600 шаршы метр
1
1
Жергілікті бюджет
Барлығы:
260
260
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:

10-25 документов в день;
63,0 кв.метров в день;
формирование, оформление, подшивка - 10-25 документов в день.
4
4
Местный бюджет
25.
Государственное учреждение "Катон-Карагайский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Доставка документов и извещений; работа с текущими и архивными документами.
10-15 документов в день;
формирование, оформление, подшивка -15-20 документов в день.
2
2
Местный бюджет
26.
Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
Доставка писем и уведомлений; доставка судебных повесток.
30-50 документов в день; 50-70 документов в месяц; подшивка-5-6 документов в день.
4
4
Местный бюджет
27.
Государственное учреждение "Налоговое управление по Катон-Карагайскому району налогового департамента по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений; доставка корреспонденции; работа с текущими и архивными документами.
50-60 документов в неделю;
50-80 документов в неделю;
формирование, оформление, подшивка- 10-15 документов в месяц.
2
2
Местный бюджет
28.
Государственное учреждение "Отдел финансов Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами; доставка документов.
Формирование, оформление, подшивка- 5-6 документов в день; 3-5 документов в день.
2
2
Местный бюджет
29.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства,сельского хозяйства и ветеринарии Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами; доставка документов.
Формирование, оформление, подшивка- 8-10 документов в день; 3-5 документов в день.
2
2
Местный бюджет
30.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Катон-Карагайского района" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими и архивными документами;
доставка писем и уведомлений.
Формирование, оформление, подшивка - 15-20 документов в месяц; 4-5 документов в день.
4
4
Местный бюджет
31.
ГУ "Отдел образования, физической культуры и спорта Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами.
Формирование, оформление, подшивка - 5-10 документов в день.
1
1
Местный бюджет
32.
Коммунальное государственное учреждение "Алтынбельская средняя школа"
Помощь по благоустройству и озеленению территории.
Уборка территории -400-600 кв.метров в день.
1
1
Местный бюджет
Итого:
260
260
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күні беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.