2014 жылға Күршім ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата- ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі N 3413 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте N 3492 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 389 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 30.12.2015 № 389 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау үшін Күршім ауданы әкімінің орынбасары М.Ж. Қалеловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім
ауданының әкімі А.Сеитов
Күршім ауданының әкімдігінің
2014 жылғы 09 қыркүйектегі
№ 3413 қаулысына қосымша
2014 жылға Күршім ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адамдар
Бір айда бір тәрбиеленушіге орташа шығынның құны, теңге
Бір айда ата-ананың ақы төлемінің орташа мөлшері, теңге
балабақшалар
шағын орталықтар
балабақшалар
шағын орталықтар
балабақшалар
шағын орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 09 сентября 2014 года № 3413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2014 года № 3492. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года № 389
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2015 № 389 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы по Курчумскому району на 2014 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Курчумского района М.Ж. Калелова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Курчумского района А. Сеитов
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района
от 09 сентября 2014 г. № 3413
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы по Курчумскому району на 2014 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер среднемесячной родительской платы в месяц, тенге
детские сады
мини-центры
детские сады
мини-центры
детские сады
мини-центры