Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 05 наурыздағы N 433 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 сәуірде N 3219 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы N 900 қаулысымен
Сноска. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 02.12.2014 N 900 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі № 167 Қылмыстық кодексінің 42-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ұлан ауданында қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазасын өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасары Д. Қажановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі А. Садыков
Ұлан ауданы әкімдігінің
2014 ж. " 5 " наурыз
№ 433 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазасын өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аумақтың мұзын тазалау.
2. Аумақтың қарын тазалау.
3. Аумақтың қоқысын тазалау.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау.
5. Аумақтың арамшөбін тазалау.
6. Жас бұтақтарды кесу.
7. Ағаштарды кесу.
8. Ағаштарды ағарту.
9. Ағаш отырғызу.
10. . Гүлзарларды бөлу.
11. . Көгалдарды қолмен қазу.
12. . Шөп шабу.
13. . Ғимараттарды ағарту.
14. . Ғимараттарды сырлау.
Ұлан ауданы әкімінің
аппарат басшысы Н. Абдыкаримов

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2014 года N 433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2014 года N 3219. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2014 года N 900. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2014 года N 900
Сноска. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2014 N 900.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года № 167, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам в Уланском районе, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Қажанова Д.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района А. Садыков
Приложение к постановлению
акимата Уланского района № 433
от " 5 " марта 2014 года
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка порослей.
7. Обрезка деревьев.
8. Побелка деревьев.
9. Посадка деревьев.
10. Разбивка цветочных клумб.
11. Перекопка газонов вручную.
12. Скашивание травы.
13. Побелка зданий.
14. Покраска зданий.
Руководитель аппарата
акима Уланского района Н. Абдыкаримов