Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 91 "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі N 139 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда N 3358 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 05.02.2016 № 49 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № 91 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2925 болып тіркелген "Уақыт тынысы/Пульс времени газетінде 2013 жылғы 18 сәуірінде № 37 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулы осы қаулының қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. 4 қосымшасы Үржар аудандық мәслихатына келісуге ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ. Сейітқановқа жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Урджарского района от 27 февраля 2013 года № 91 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2014 года № 3358. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05 февраля 2016 года № 49
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Урджарский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района от 27 февраля 2013 года № 91 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актатов за № 2925, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/Пульс времени" 18 апреля 2013 года № 37) следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности";
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности (далее - Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3, 4.";
дополнить указанное постановление приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Приложение 4 представить на согласование в Урджарский районный маслихат.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Сейтканова.

4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Байсабыров
Келісілді:
Үржар аудандық мәслихатының
хатшысы М. Бітімбаев
"15" сәуір 2014 ж
Үржар аудандық әкімдігінің
"10" сәуірдегі 2014 ж
№ 139 қаулысына қосымша
Үржар аудандық әкімдігінің
"27" ақпан 2013 ж
№ 91 қаулысына № 4 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесiнiң ауылдық жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген ветеринария мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Директор;
2. Директордың орынбасары;
3. Филиалдың директоры;
4. Ветеринарлық пункт меңгерушісі;
5. Мал дәрігері;
6. Мал фельдшері.

4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Ж. Байсабыров
Согласовано:
Секретарь Урджарского
районного маслихата М. Бытымбаев
"15" апреля 2014 г
Приложение к постановлению
Урджарского районного акимата
от "10 " апреля 2014 г. № 139
Приложение № 4 к постановлению
Урджарского районного акимата
от "27" февраля 2013 г. № 91
Перечень
должностей специалистов ветеринарии, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Урджарского
района Восточно-Казахстанской области"
1. Директор;
2. Заместитель директора;
3. Директор филиала;
4. Заведующий ветеринарным пунктом;
5. Ветеринарный врач;
6. Ветеринарный фельдшер.