Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін және жеңілдікті шарттармен дәрілік заттарды қосымша беру туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 18-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 3582 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2016 № 8-9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес облыстық бюджет қаражаты есебінен азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін және жеңілдікті шарттармен дәрілік заттар қосымша берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың білім, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы З. Мусина
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар
2014 жылғы 27 маусымдағы
№ 18-8 Батыс Қазақстан
облыстық маслихатының
шешіміне қосымша
Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін және жеңілдікті шарттармен қосымша берілетін дәрілік заттар
Аурулар
Халық санаты
Дәрілік заттарды тағайындау үшін айғақтар (дәрежесі, сатысы, ауыр ағым)
Дәрілік заттың атауы (шығару нысаны)
1.
Бастапқы өкпе гипертензиясы
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Босентан қабығымен қапталған таблеткалар;
Силденафил қабығымен қапталған таблеткалар
2.
Юневильдық артрит
Диспансерлік есепте тұрған балалар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Тоцилизумаб инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
3.
Ревматоидтық артрит
Диспансерлік есепте тұрған ересектер
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Тоцилизумаб инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
4.
Ағзалармен тіндерді ауыстырып қондырылғаннан кейінгі жағдай
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Тенофовир үлбірлі қабығымен қапталған таблеткалар
5.
Эпилепсия
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Леветирацетам үлбірлі қабығымен қапталған таблеткалар

О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно и на льготных условиях
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2014 года № 18-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 июля 2014 года № 3582. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-9
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2016 № 8-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" от 18 сентября 2009 года и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно и на льготных условиях за счет средств областного бюджета согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам образования, здравоохранения и социальному обеспечению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Мусина
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение
к решению Западно Казахстанского
областного маслихата
от 27 июня 2014 года № 18-8
Дополнительно предоставляемые лекарственные средства отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно и на льготных условиях
Заболевание
Категория Населения
Показания (степень, стадия, тяжесть течения) для назначения лекарственных средств
Наименование лекарственных средств (форма выпуска)
1.
Первичная легочная гипертензия
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Босентан таблетки, покрытые оболочкой;
Силденафил таблетки, покрытые оболочкой
2.
Юневильный артрит
Дети, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Тоцилизумаб концентрат для приготовления инфузионного раствора
3.
Ревматоидный артрит
Взрослые, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Тоцилизумаб концентрат для приготовления инфузионного раствора
4.
Состояние после пересадки органов и тканей
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Тенофовир таблетки, покрытые пленочной оболочкой
5.
Эпилепсия
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Леветирацетам таблетки, покрытые пленочной оболочкой