"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 287 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3711 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.09.2015 № 280 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі (К. Е. Сәдбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
А. Бадашев
2014 жылғы 11 қарашада № 287
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2014 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2014 года № 3711. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 280
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.09.2015 № 280.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы".
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области" (К. Е. Садбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Б. М. Макен.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
А. Бадашев
Утвержден
постановлением акимата Западно-Казахстанской области
от 11 ноября 2014 года № 287
Регламент государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках программы
"Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Бурлинского района Западно-Казахстанской области" (далее – услугодатель), на основании стандарта государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – стандарт).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік шарт немесе бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына стандарттың 9-тармағымен көзделген құжаттарды ұсыну негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (20 (жиырма) минут ішінде).
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттарды жолдау;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттарды жолдау;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды қарайды, мемлекеттік қолдау алу түрлері бойынша үміткерлер тізімдерін, бизнес-ұсыныстардың тізбесін жасақтайды және 10 (он) күнтізбелік күн ішінде "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жолдайды.
Нәтижесі - "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесіне құжаттарды жолдау;
4) "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі қорытынды береді және 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттарды жолдау;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 20 (жиырма) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыға микрокредитті алу туралы нәтижені ұсынады.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметтін нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является социальный контракт или мотивированный ответ об отказе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача документов, предусмотренные в пункте 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) 1) работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя и направляет руководителю услугодателя в течение 20 (двадцати) минут.
Результат – направление документов руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю услугодателя в течение 2 (двух) календарных дней.
Результат - направление документов ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает документы, формирует списки претендентов по видам получения государственной поддержки, перечень бизнес-предложений и в течение 10 (десяти) календарных дней направляет в государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Результат - направление документов в государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бурлинского района Западно-Казахстанской области";
4) Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бурлинского района Западно-Казахстанской области" дает заключение и направляет к ответственному исполнителю услугодателя в течение 3 (трех) календарных дней.
Результат – направление документов к ответственному исполнителю услугодателя;
5) ответственный исполнитель услугодателя выдает результат услугополучателю о получении микрокредита в течение 20 (двадцати) минут.
Результат - выдача результата государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бурлинского района Западно-Казахстанской области".

7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшасына сәйкес өту блок-схемасымен сүйемелденеді.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3–бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Моноқалаларды дамытудың
2012-2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде
микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігін сипаттау блок-схемасы
"Моноқалаларды дамытудың
2012-2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде
микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

7. Блок-схема описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается согласно приложению 1 регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – Регламент).
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 Регламента.
9. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии с разделом 3 Стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление микрокредитов
в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление микрокредитов
в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках программы
"Развитие моногородов на 2012-2020 годы"