Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы № 1195 "Орал қаласы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 2622 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 3661 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 988 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 20.03.2015 № 988 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы № 1195 «Орал қаласы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-208 тіркелген, 2001 жылғы 24 маусымдағы «Жайық үні» газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілісін:
көрсетілген қаулының қосымшасы келесі мазмұндағы реттік нөмірі 10 жолмен толықтырылсын:
«10. Мүгедек балаларды тәрбиелеуші (асырап алушылар, қамқоршы, қорғаншы) ата-аналар.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қ. Сатыбалдиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
А. Көлгінов

О внесении дополнения в постановление акимата города Уральска от 2 июня 2011 года № 1195 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по городу Уральску"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 3 октября 2014 года № 2622. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 октября 2014 года № 3661. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 988
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 988 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения» исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска от 2 июня 2011 года № 1195 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по городу Уральску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-208, опубликовано 30 июня 2011 года в газете «Жайық үні») следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить порядковым номером 10 следующего содержания:
«10. Родители (усыновители, опекуны, попечители), воспитывающие ребенка-инвалида.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города
А. Кульгинов