Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 106 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiндегі жазаға сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 983 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қарашада № 3684 болып тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы N 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 16.02.2015 N 99 қаулысымен.
1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексiне, 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 106 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiндегі жазаға сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3251 тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ақсай қаласының әкімі және ауылдық округтер әкімдері "Батыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесі департаменті" мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) келісімімен объектілердің тізімдері сотқа тоқсан сайын ұсынылсын.".
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А. Сафималиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                      М. Тусупкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
БатысҚазақстан облысы бойынша
Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
Бөрлі ауданы қылмыстық-атқару
инспекциясы бөлімінің бастығы
Мазгутов Ринат Баязитович
_____________
23.10.2014 ж.

О внесении изменения в постановление акимата Бурлинского района от 28 февраля 2013 года № 106 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 23 октября 2014 года № 983. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 ноября 2014 года № 3684. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16.02.2015 № 99.
В соответствии с Уголовным кодексом Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурлинского района от 28 февраля 2013 года № 106 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251, опубликованное от 16 мая 2013 года в районной газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести") следующее изменение:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Акиму города Аксай и акимам сельских округов по согласованию с государственным учреждением "Департамент уголовно-исполнительной системы по Западно-Казахстанской области" (по согласованию) ежеквартально предоставлять в суды списки объектов.".
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Дарисов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Сафималиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      М. Тусупкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела
Уголовно-исполнительной инспекции
Бурлинского района
Департамента
Уголовно-исполнительной системы
по Западно-Казахстанской области
Мазгутов Ринат Баязитович
_____________
23.10.2014 г.