Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 3554 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылдық округі әкімінің 13.12.2016 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 137 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Қошанкөл ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылы аумағында мүйізді ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Шамұратов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кушанкуль Казталовского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Кушанкульского аульного округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 16 мая 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2014 года № 3554. Утратило силу решением акима Кушанкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2016 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Кушанкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 13.12.2016 № 10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Казталовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 17 апреля 2014 года № 137 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Кушанкульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кушанкуль Казталовского района Западно-Казахстанской области, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким округа А. Шамуратов