2014 жылғы егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 88 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде № 3507 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 23.01.2015 № 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлігіндегі аудан аумағында 2014 жылғы егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Сырым аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары Т. Төреғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Шыныбеков
2014 жылғы 21 сәуірдегі № 88
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыруға жататын
өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
бойынша табиғи-климаттық аймақтар
бөлігіндегі аудан аумағында 2014 жылғы
егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының
оңтайлы мерзімдері
Дақылдардың
түрлері
ІІІ құрғақ далалық аймақта
егіс жұмыстарының басталуы мен
аяқталуының оңтайлы мерзімдері
басталуы
аяқталуы
Құрғақ далалық аймақ
1
Жаздық арпа
5 мамыр
15 мамыр
2
Жаздық бидай
5 мамыр
15 мамыр
3
Тары
5 мамыр
15 мамыр
4
Күнбағыс
5 мамыр
15 мамыр
5
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2014 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 апреля 2014 года № 3507. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 14.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Турегалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Шыныбеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 апреля 2014 года № 88
Оптимальные сроки
начала и завершения посевных
работ на территории района
в разрезе природно-климатических зон
по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве на 2014 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки начала
и завершения посевных работ в
ІІІ сухостепной зоне
начала
завершение
Сухостепная зона
1
Ячмень яровой
5 мая
15 мая
2
Пшеница яровая
5 мая
15 мая
3
Просо
5 мая
15 мая
4
Подсолнечник
5 мая
15 мая
5
Пщеница озимая
15 августа
10 сентября