Сырым ауданы Сарой ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 4 "Сырым ауданы Сарой ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Сарой ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 3552 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Сарой ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардығы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Сарой ауылдық округі әкімінің 10.01.2017 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарой ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 4 "Сырым ауданы Сарой ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3189 тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Сырым елі" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сырым ауданы Сарой ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Сырым ауданы Сарой ауылдық округінің аумағында ұсақ мал арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарой ауылдық округ әкімі С. Бақтығалиев

О внесении изменений в решение акима Саройского сельского округа Сырымского района от 19 февраля 2013 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Саройского сельского округа Сырымского района"
Решение акима Саройского аульного округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 22 мая 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2014 года № 3552. Утратило силу решением акима Саройского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области 10 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Саройского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области 10.01.2017 № 1.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Саройского сельского округа Сырымского района от 19 февраля 2013 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Саройского сельского округа Сырымского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3189, опубликованное 14 марта 2013 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении ограничительных мероприятий на территории Саройского сельского округа Сырымского района";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Установить ограничительные мероприятия на территории Саройского сельского округа Сырымского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Саройского
сельского округа
С. Бактыгалиев