Тауардың шығарылған елін айқындау жөніндегі сертификаттың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 ақпанда № 10235 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 13 шілдедегі № 454-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сауда және интеграция министрінің 13.07.2021 № 454-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Сауда және интеграция министрінің 26.11.2019 № 114 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Техникалық реттеу туралы" 2004 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы үшінші бөлімінің 3-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Сауда және интеграция министрінің 26.11.2019 № 114 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған нысандар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "СТ-1" нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес ағылшын тіліндегі "А" нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Түпнұсқа" нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "СТ-2" нысанды тауардың шығу тегі туралы сертификаты;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "СТ-KZ" нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты.
2. Осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Б.Б. Қанешев):
1) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімдік баспа басылымдарға және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;

Об утверждении форм сертификата по определению страны происхождения товара
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 января 2015 года № 6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2015 года № 10235. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 13 июля 2021 года № 454-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции РК от 13.07.2021 № 454-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра торговли и интеграции РК от 26.11.2019 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3-2) части третьей статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года "О техническом регулировании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра торговли и интеграции РК от 26.11.2019 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые формы бланков:
1) сертификата о происхождении товара формы "СТ-1" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) сертификата о происхождении товара формы "А" на английском языке согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) сертификата о происхождении товара формы "Оригинал" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) сертификата о происхождении товара формы "СТ-2" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) сертификата о происхождении товара формы "СТ-KZ" согласно приложению 5 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему приказу.
3. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Канешев Б.Б.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление копии приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;

4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін 10 жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 3-тармағының 1), 2) және 3) тармақшалырымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестиция және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын өзім бақылаймын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
А. Рау
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушысының
2015 жылғы 9 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
1. Жүк жөнелтуші/экспорттаушы
(атауы және мекен-жайы)
4. № _____________________
ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ СЕРТИФИКАТ
СТ-1 нысаны
2. Жүк алушы/импорттаушы
(атауы және мекен-жайы)
______________ жеткізіп беру үшін
(елдің атауы)
_________________________ берілді
(елдің атауы)
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты
(қаншалықты белгілі болса)
5. Қызметтік ескертулер үшін:
6. реттік №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауар сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемі
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Осы құжат бойынша өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келеді
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен
______________
(елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін көк түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
СТ-1 НЫСАНЫНДАҒЫ ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ
№_________ СЕРТИФИКАТТЫҢ ҚОСЫМША ПАРАҒЫ
6. Р/с
7. Орындар саны және орам түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемі
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Осы құжат өтінім берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіндігін куәландырады
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
13. Өтінім берушінің декларациясы:
Төменде қол қойғандар жоғарыда келтірілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар
__________________________
(елдің атауы)
толығымен өндірілгеніне немесе жеткілікті қайта өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осы тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына жауап беретінін мәлімдейді
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушысының
2015 жылғы 9 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
3. Жүк жөнелтуші
(экспорттаушының атауы, мекен-жайы, елі)
№ _____________________
ЖАЛПЫ ПҰРСАТТЫЛЫҚТАР ЖҮЙЕСІ
А НЫСАНДЫ
ШЫҒУ ТЕГІ СЕРТИФИКАТ
(біріктірілген декларация мен сертификат)
4. Жүк алушы
(Жүк алушының атауы, мекен-жайы, елі)
_____________________ берілді
(елдің атауы)
Түсініктеме сырт жағында қарау
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты (қаншалықты белгілі болса)
4. Қызметтік ескертулер үшін

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
А. Рау
Приложение 1
к приказу и.о. Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 9 января 2015 года № 6
Форма
1. Грузоотправитель/экспортер
(наименование и адрес)
4. № _________________________
СЕРТИФИКАТ
О ПРОИСХОЖДЕНИИ ТОВАРА
ФОРМА СТ-1
Выдан в __________________________
(наименование страны)
Для представления в ______________
(наименование страны)
2. Грузополучатель/импортер
(наименование и адрес)
3. Средства транспорта и маршрут следования
(насколько это известно)
5. Для служебных отметок
6.
№.
п/п
7. Количество
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10. Количество
товара
11. Номер
и дата
счета-
фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, что
декларация заявителя
соответствует действительности
________ _________ ________
Подпись Дата Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет, что вышеприведенные сведения соответствуют действительности:
что все товары полностью произведены или подвергнуты достаточной переработке в
_________________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям
происхождения, установленным
в отношении таких товаров.
_______ ___________ ____________
Подпись Дата Печать
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен
иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может
допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в
меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную голубую гильотировку: позволяющую установить
визуально любую подделку механическим или химическим способом.
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЛИСТ СЕРТИФИКАТА №
О ПРОИСХОЖДЕНИИ ТОВАРА ФОРМЫ СТ-1
6.
№ п/п
7. Количество мест и вид упаковки
8. Описание товара
9. Критерий происхождения
10. Количество товара
11. Номер и дата счета-фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, что декларация заявителя соответствует действительности
______ ________ _______
Подпись Дата Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет, что вышеприведенные сведения соответствуют действительности:
что все товары полностью произведены или подвергнуты достаточной переработке в
_______________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям происхождения, установленным в отношении таких товаров
_________ _________ ___________
Подпись Дата Печать
Приложение 2
к приказу и.о. Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 9 января 2015 года № 6
Форма
1. Goods consigned from
(exporter’s business name, address, country)
Reference №
GENERALIZED SYSTEM OF PREFERENCES
CERTIFICATE OF ORIGIN
(Combined declaration and certificate)
FORM A
Issued in __________________
(country)
See notes overleaf
2. Goods consigned to
(consignee’s name, address, country)
3. Means of transport and route (as far as known)
4. For official use

5. Реттік №
6. Орам белгілеуі және саны
7. Орам саны және түрі; тауардың сипаттамасы
8. Шығу тегінің өлшемдері
(түсініктеме сырт жағында қарау)
9. Салмағы немесе басқа да сипаттары
10. Шот-фактураның нөмірі мен күні
11. Куәлік:
Осы арқылы өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіні жүргізілген бақылауын егізінде осы құжат бойынша куәландырады.
_________________________________
Куәлік беруші ұйымның орны, күні, қолы, мөрі
12. Экспорттаушының декларациясы:
Осы арқылы төменде қол қоюшы жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетінін, барлық тауарлар
_________________________________
(елдің атауы)
өндірілген және олардың барлығы да
_________________________________
(импорттаушы елдің атауы)
экспортталғанын Жалпы пұрсаттылықтар жүйесінде осындай тауарларға қатысты белгілінген шығу тегінің талаптарына сәйкес келетіні мәлімдейді.
_________________________________
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін жасыл түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
тауардың шығу тегі туралы сертификат теқ қана ағылшын тілінде беріледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушысының
2015 жылғы 9 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
1. Жөнелтуші
(атауы, мекен-жайы, елі)
№ ТҮПНҰСҚА
ШЫҒУ ТЕГІ СЕРТИФИКАТЫ
Қазақстан Республикасында берілген
2. Алушы
(атауы, мекен-жайы, елі)
3. Көлік түрі және бағыты
4. Қызметтік белгілер үшін
5. Шыққан елі
6. Қосымша мәліметтер
7. №
8. Тауардың сипаттамасы
9. Орындар саны және орам түрі
10. Тауардың салмағы немесе басқа да сандық сипаттары
11. Куәлік:
Осы құжат экспоттаушының декларациясын шындыққа сәйкес куәландырады.
___________________________________
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
12. Экспорттаушы декларациясы:
Төменде қол қойғандар жоғарыда келтірілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар осы сертификаттың 5-бабында көрсетілген елде шығарылған тауарлар еліне экспортталғанын мәліметтейді
_______________________________
(импорттаушы елдің атауы)
_______________________________
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін қызғылт түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
Нысан
1. Жөнелтуші
(атауы, мекен-жайы, елі)
№ ТҮПНҰСҚА
ШЫҒУ ТЕГІ СЕРТИФИКАТЫ
Қазақстан Республикасында берілген
2. Алушы (атауы, мекен-жайы, елі)
3. Көлік түрі және бағыты
4. Қызметтік белгілер үшін

5. Item number
6. Marks and numbers of packages
7. Number and kind of packages;
description of goods
8. Origin criterion (see notes overleaf)
9. Gross weight or other quantity
10. Number and date of invoices
11. Certification
It is herebery certified, on the basis of control carred out, that the declaration by the exporter is correct.
_________________________
Place and date, signature and stamp of certifying authority
12. Declaration by the exporter
The undersigned hereby declares that the above details and statements are correct; that all the goods were produced in _____________________
(country)
and that they comply with the origin requirements specified for those goods in the generalized system of preferences for goods exported to
_______________________________________
(importing country)
_______________________________________
Place and date, signature of authorized signatory
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен
иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может
допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в
меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную зеленую гильотировку: позволяющую установить
визуально любую подделку механическим или химическим способом.
форма сертификата о происхождении товара выдается только на
английском языке.
Приложение 3
к приказу и.о. Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 9 января 2015 года № 6
Форма
1. Exporter
(name, address, country)
ORIGINAL №
CERTIFICATE OF ORIGIN
Issued in the Republic of
Kazakhstan
2. Consigned
(name, address, country)
3. Means of transport and route
4. For official use
5. Country of origin
6. Supplementary details
7. Item number
8. Description of goods
9. Number and king of packages
10. Gross weight or other quantity
11. Certification.
It is herebery certified, that the declaration by the exporter is correct.
___________________________
Place, date, signature, name
and stamp of certifying authority
12. Declaration by the exporter.
The undersigned hereby declares
that the above details and
statements are correct;
that the goods are of the country shown in box № 5;
that the goods are exported to
_______________________________
(importing country)
________________________________
Place, date, stamp and signature of authorized signatory
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен
иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может
допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в
меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную розовую гильотировку: позволяющую установить
визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Форма
1. Отправитель
(наименование, адрес, страна)
ОРИГИНАЛ №
СЕРТИФИКАТ ПРОИСХОЖДЕНИЯ
выдан в Республике Казахстан
2. Получатель
(наименование, адрес, страна)
3. Вид транспорта и маршрут
4. Для служебных отметок

5. Шыққан елі
6. Қосымша мәліметтер
7. №
8. Тауардың сипаттамасы
9. Орындар саны және орам түрі
10. Тауардың салмағы немесе басқа да сандық сипаттары
11. Куәлік:
Осы құжат экспоттаушының декларациясын шындыққа сәйкес куәландырады.
___________________________________
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
12. Экспорттаушы декларациясы:
Төменде қол қойғандар жоғарыда келтірілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар осы сертификаттың 5-бабында көрсетілген елде шығарылған тауарлар еліне экспортталғанын мәліметтейді
_______________________________
(импорттаушы елдің атауы)
_______________________________
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін қызғылт түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушысының
2015 жылғы 9 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
1. Жүк жөнелтуші/экспорттаушы
(атауы және мекен-жайы)
4. № _____________
ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ СЕРТИФИКАТ
СТ-2 НЫСАНЫ
2. Жүк алушы/импорттаушы
(атауы және мекен-жайы)
_______________________ берілді
(елдің атауы)
____________ жеткізіп беру үшін
(елдің атауы)
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты
5. Қызметтік ескертулер үшін:
6. №
7. Орындар саны және орам түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемі
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келуіне жүргізілген бақылау негізінде осы құжат бойынша куәландырады
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ______________ өндірілгеніне (елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
_______ _______ _______
Қолы Күні Мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
210 х 297 мм өлшемді болуы тиіс, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен кез-келген қолдан жасалуды көзбен анықтауға мүмкіндік беретін сары түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
СТ-2 НЫСАНЫНДАҒЫ ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ
№ ____ СЕРТИФИКАТТЫҢ ҚОСЫМША ПАРАҒЫ
6. №

5. Страна происхождения
6. Дополнительные сведения
7. №
8. Описание товара
9. Количество мест и вид упаковки
10. Общий вес или другие количественные характеристики товара
11. Удостоверение:
Настоящим удостоверяется, что декларация экспортера верна.
____________________________
Место, дата, подпись
уполномоченного лица,
наименование и печать
удостоверяющей организации
12. Декларация экспортера
Нижеподписавшийся заявляет, что вышеприведенные сведения соответствуют действительности, что все товары имеют происхождение страны, указанной в графе № 5 настоящего сертификата, что товары экспортируются в
___________________________________
(импортирующая страна)
________________________________
Место, дата, печать и подпись
уполномоченного лица
организации-экспортера
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен
иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может
допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в
меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную розовую гильотировку: позволяющую установить
визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Приложение 4
к приказу и.о. Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 9 января 2015 года № 6
Форма
1. Consignor/exporter
(name and address)
4. №
CERTIFICATE OF ORIGIN OF GOODS
ST-2 FORM
2. Consignee/importer
(name and address)
Issued in _____________________________
(Name of the country)
For submitting in _____________________
(Name of the country)
3. Means of transport and itinerary (as far as is known)
5. For official use/notes only
6. №
7. Number of pieces of goods and type of packing
8. Description of goods
9. Criteria of origin
10. Quantity of goods
11. Invoice number and date
12. Certification
This is to certify, on the basis of implemented control, that the information contained in the Declaration of the applicant is true
__________________________
Signature Date Seal
13. Declaration of the applicant
The undersigned states that the above- mentioned information is true and that all goods have been completely produced or reprocessed well enough in
___________________________________
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of оrigin prescribed for such goods
______________________________________
Signature Date Seal
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен
иметь:
размер 210 х 297 миллиметров, при этом по длине может
допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в
меньшую сторону на 8 миллиметров.
опечатанную желтую гильотировку, позволяющую установить
визуально любую подделку механическим или химическим способом.
EXTRA SHEET OF CERTIFICATE №
OF ORIGIN OF GOODS. ST-2 FORM
6. №

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Сауда және интеграция министрінің 26.11.2019 № 114 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Тауарды өндіруші
(атауы және пошталық мекен-жайы)
4. № ____________________________
ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ СЕРТИФИКАТ
CT-KZ НЫСАНЫ
2. Тауарды алушы
(атауы және пошталық мекен-жайы)
_________________________________ берілді
(елдің атауы)
3. Тауардың шығу тегі туралы сертификатты алу мақсаты
5. Қызметтік ескертулер үшін
6. №
7. Орындар саны және қаптама түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Брутто/нетто салмағы (килограмм)
11. Куәлік. Осы арқылы өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіні куәландырылады
______________________________
Атауы/ Мекен-жайы/
______________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Электрондық цифрлық қолтаңба ______________________________
Күні
12. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшы жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетінін, барлық тауарлар толығымен Қазақстан Республикасында өндірілгенін және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткенін және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты белгіленген шығу тегінің талаптарына сәйкес екендігін мәлімдейді.
____________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/Электрондық цифрлық қолтаңба
____________________________________
Күні
"CT-KZ" НЫСАНДАҒЫ ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ № ___________
СЕРТИФИКАТҚА ҚОСЫМША ПАРАҚ
6. №
7. Орындар саны және қаптама түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Брутто/нетто салмағы (килограмм)
11. Куәлік. Осы арқылы өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіні куәландырылады
_________________________________
Атауы/Мекен-жайы _________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Электрондық цифрлық қолтаңба _________________________________
Күні
12. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшы жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетінін, барлық тауарлар толығымен Қазақстан Республикасында өндірілгенін және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткенін және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты белгіленген шығу тегінің талаптарына сәйкес екендігін мәлімдейді.
________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Электрондық цифрлық қолтаңба________________________________
Күні
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушысының
2015 жылғы 9 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
6-қосымша
Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6310 болып енгізілді, "Казахстанская правда" газетінің 2010 жылғы 14 тамыздағы № 215-216 (26276-26277) нөмірінде жарияланған);
2. "Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 10 қарашадағы № 373 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6654 болып енгізілді, 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 348 (26409) "Казахстанская правда", 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 6-7 (26409) "Егемен Қазақстан" газеттерінде жарияланған);

Сноска. Приложение 5 в редакции приказа Министра торговли и интеграции РК от 26.11.2019 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Тауарды өндіруші
(атауы және пошталық мекен-жайы)
Производитель товара
(наименование и почтовый адрес)
4. № ____________________________ ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ СЕРТИФИКАТ СЕРТИФИКАТ О ПРОИСХОЖДЕНИИ ТОВАРА CT-KZ НЫСАНЫ ФОРМА CT-KZ
2. Тауарды алушы
(атауы және пошталық мекен-жайы)
Получатель товара
(наименование и почтовый адрес)
_____________________________
берілді (елдің атауы)
Выдан в _____________________________
(наименование страны)
3. Тауардың шығу тегі туралы сертификатты алу мақсаты
Цель получения сертификата о происхождении товара
5. Қызметтік ескертулер үшін
Для служебных отметок
6. №
7. Орындар саны және қаптама түрі
Количество мест и вид упаковки
8. Тауардың сипаттамасы
Описание товара
9. Шығу тегінің өлшемдері
Критерии происхождения
10. Брутто/нетто салмағы (килограмм)
Вес (килограмм) брутто/нетто
11. Куәлік. Осы арқылы өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіні куаландырылады
Удостоверение. Настоящим удостоверяется, что декларация заявителя соответствует действительности
______________________________
Атауы/Наименование
Мекен-жайы/Адрес
______________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Фамилия, имя, отчество (при наличии) Электрондық цифрлық қолтаңба/Электронная цифровая подпись ______________________________
Күні/Дата
12. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшы жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетінін, барлық тауарлар толығымен Қазақстан Республикасында өндірілгенін және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткенін және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты белгіленген шығу тегінің талаптарына сәйкес екендігін мәлімдейді.
Декларация заявителя:
Нижеподписавшийся заявляет, что вышеприведенные сведения соответствуют действительности, что все товары полностью произведены или подвергнуты достаточной обработке/переработке в Республике Казахстан и, что все они отвечают требованиям происхождения, установленным в отношении таких товаров
____________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Фамилия, имя, отчество (при наличии) Электрондық цифрлық қолтаңба/Электронная цифровая подпись
____________________________________
Күні/Дата
"CT-KZ" НЫСАНДАҒЫ ТАУАРДЫҢ ШЫҒУ ТЕГІ ТУРАЛЫ № ___________
СЕРТИФИКАТҚА ҚОСЫМША ПАРАҚ
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЛИСТ СЕРТИФИКАТА № ___________
О ПРОИСХОЖДЕНИИ ТОВАРА ФОРМЫ "СТ-KZ"
6. №
7. Орындар саны және қаптама түрі
Количество мест и вид упаковки
8. Тауардың сипаттамасы
Описание товара
9. Шығу тегінің өлшемдері
Критерии происхождения
10. Брутто/нетто салмағы (килограмм)
Вес (килограмм) брутто/нетто
11. Куәлік. Осы арқылы өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіні куаландырылады
Удостоверение.
Настоящим удостоверяется, что декларация заявителя соответствует действительности
_________________________________
Атауы/Наименование
Мекен-жайы/Адрес
_________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Фамилия, имя, отчество (при наличии) Электрондық цифрлық қолтаңба/Электронная цифровая подпись
_________________________________
Күні/Дата
12. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшы жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетінін, барлық тауарлар толығымен Қазақстан Республикасында өндірілгенін және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткенін және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты белгіленген шығу тегінің талаптарына сәйкес екендігін мәлімдейді.
Декларация заявителя:
Нижеподписавшийся заявляет, что вышеприведенные сведения соответствуют действительности, что все товары полностью произведены или подвергнуты достаточной обработке/переработке в Республике Казахстан и, что все они отвечают требованиям происхождения, установленным в отношении таких товаров.
________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/ Фамилия, имя, отчество (при наличии) Электрондық цифрлық қолтаңба/Электронная цифровая подпись
________________________________
Күні/Дата
Приложение 6
к приказу и.о. Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 9 января 2015 года № 6
Перечень некоторых приказов Министерства индустрии
и новых технологий Республики Казахстан, утративших силу
1. Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6310, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 14 августа 2010 года № 215-216 (26276-26277));
2. Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года № 373 "О внесении изменений в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6654, опубликован в газетах "Казахстанская правда" от 23 декабря 2010 года № 348 (26409), "Егемен Қазақстан" от 11 января 2011 года № 6-7 (26409));

3. "Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 51 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6851 болып енгізілді, "Казахстанская правда" газетінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 117 (26538) нөмірінде, 2011 жылғы № 15 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
4. "Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 81 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7512 болып енгізілді, "Егемен Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 195-200 (27274), "Казахстанская правда" газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 121-122 (26940-26941) нөмірінде, 2012 жылғы № 8 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).

3. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 51 "О внесении изменений в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6851, опубликован в газетах "Казахстанская правда" от 7 апреля 2011 года № 117 (26538), "Егемен Қазақстан" от 5 мая 2011 года № 184-185 (26587), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 15);
4. Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2012 года № 81 "О внесении изменения и дополнений в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7512, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 28 апреля 2012 года № 121-122 (26940-26941), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 8).