Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 275 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 9 маусымда № 11294 тіркелді
«Қазақстан Республикасы Президентiнiң стипендиясын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы №1134 қаулысының 4-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылға арналған стипендиясын министрліктер мен «Назарбаев Университеті» ДББҰ арасында бөлу бекітілсін.

О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2015 год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 275. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2015 года № 11294
В целях реализации пункта 4 постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 «Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами и АОО «Назарбаев Университет» на 2015 год.

2. Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білім және халықаралық ынтымақтастық департаменті (Ж. Шаймарданов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;

2. Департаменту высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества (Шаймарданов Ж.) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан официальное опубликование настоящего приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;

4) осы бұйрықты министрліктер мен «Назарбаев Университеті» ДББҰ назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Экономика және қаржы департаменті (Т. Нұрғожаева) көрсетілген стипендияны тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте қарастырылған қаражаттар шегінде 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап төлеуді жүзеге асырсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Т.О. Балықбаевқа жүктелсін.

4) доведение настоящего приказа до сведения министерств и АОО «Назарбаев Университет».
3. Департаменту экономики и финансов (Нургожаева Т.) осуществить выплату указанной стипендии с 1 января 2015 года в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Балыкбаева Т.О.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Сәрінжіпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 275 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылға арналған стипендиясын министрліктер мен «Назарбаев Университеті» ДББҰ арасында бөлу
Мемлекеттік орган, «Назарбаев Университеті» ДББҰ
Стипендия
студенттерге
магистранттарға
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

5. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Саринжипов
Утверждено приказом
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 275
Распределение стипендии Президента
Республики Казахстан между министерствами и
АОО «Назарбаев Университет» на 2015 год
Государственный орган,
АОО «Назарбаев Университет»
Стипендия
студентам
магистрантам
1
Министерство образования и науки Республики Казахстан