Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының арнайы автокөліктерінің тиесілік заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 337 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 шілдеде № 11545 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 470 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 21.05.2019 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексiнің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының арнайы автокөліктерінің тиесілік заттай нормалары бекітілсін.
2. Бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының арнайы автокөліктерінің тиесілік заттай нормалары тиісті қаржылық жылға бөлінген қаржы шегінде жүргізілсін.
3. Арнайы автокөліктерді пайдалану Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығымен бекітілген тәртіпте, белгіленген лимит шегінде жүзеге асырылады.
Арнайы автокөлік – салықтық, кедендік заңнамалардың және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы күрестің сақталуын бақылауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының лауазымды адамдарын, қызметкерлері мен қызметшілеріне көлік қызметін көрсетуге арналған жеңіл не жүк автокөлігі, автобус, шағын автобус.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении натуральных норм положенности специального автотранспорта органов государственных доходов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 337. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2015 года № 11545. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра финансов Республики Казахстан от 21 мая 2019 года № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК Министра финансов РК от 21.05.2019 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы положенности специального автотранспорта органов государственных доходов Республики Казахстан.
2. Реализацию утвержденных натуральных норм положенности специального автотранспорта органов государственных доходов Республики Казахстан производить в пределах средств, выделяемых на соответствующий финансовый год.
3. Использование специального автотранспорта осуществляется в порядке, утвержденном приказом председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, в пределах установленного лимита.
Специальный автотранспорт – легковой либо грузовой автомобиль, автобус, микроавтобус предназначенный для транспортного обслуживания должностных лиц, сотрудников и работников органов государственных доходов Республики Казахстан, в целях обеспечения контроля за соблюдением налогового, таможенного законодательства и борьбы с экономическими и финансовыми преступлениями и правонарушениями.
4. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оны күнтізбелік он күн ішінде мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" құқықтық-ақпараттық жүйесіне ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 29 мамырдағы
№ 337 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының
арнайы автокөліктерінің тиесілік заттай нормалары
Атауы
Арнайы көлік құралдарының заттай нормалары (жеңіл көліктердің негізінде)
Арнайы көлік құралдарының заттай нормалары (жүк автомобилдері және жолаушылар автобустары мен шағын автобустар шассиінде)
Жүру лимиті
айына 1 а/м
(км)
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
18
5
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
56
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
49
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
72
5
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
39
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаменті
44
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
69
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
70
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
62
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
34
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
46
3
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
86
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
48
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
44
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
66
3
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті мемлекетті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменты
36
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменты
52
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Достық" кедені
8
2
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Кинологиялық орталығы"
2
1
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Орталық кеден зертханасы"
2
_
2600
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Оқу әдістемелік орталығы
2
1
2600

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 мая 2015 года № 337
Натуральные нормы
положенности специального автотранспорта органов
государственных доходов Республики Казахстан
Наименование
Натуральные нормы специальных транспортных средств
(на базе легковых)
Натуральные нормы специальных транспортных средств (на шасси грузовых автомобилей и пассажирских автобусов и микроавтобусов)
Лимит пробега 1 а/м в месяц (км)
1
2
3
4
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
18
5
2600
Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
56
2
2600
Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
49
2
2600
Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
72
5
2600
Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
39
2
2600
Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
44
2
2600
Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
69
2
2600
Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
70
2
2600
Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
62
2
2600
Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
34
2
2600
Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
46
3
2600
Департамент государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
86
2
2600
Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
48
2
2600
Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
44
2
2600
Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
66
3
2600
Департамент государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
36
2
2600
Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
52
2
2600
Таможня "Достык" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
8
2
2600
"Кинологический центр" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
2
1
2600
"Центральная таможенная лаборатория" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
2
_
2600
Учебно-методический центр Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
2
1
2600