"Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 183 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 556 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 4 қыркүйекте № 12017 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 183 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 9959 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 сәуірінде № 69 (28547) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Министрі                                   В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 556 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2014 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 183 бұйрығымен бекітілді
Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай
өнімдерінің тізбесi
1) Аи-80 маркалы бензин, бөлшек сауда арқылы өткізу;
2) дизель отыны (жазғы, маусымаралық), бөлшек сауда арқылы өткізу.

О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 183 "Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 556. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 сентября 2015 года № 12017
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 183 «Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9959, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 16 апреля 2015 года № 69 (27945)) следующее изменение:
Перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    В. Школьник
Приложение к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 556
Утвержден
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 8 декабря 2014 года № 183
Перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается
государственное регулирование цен
1) бензин марки Аи-80, розничная реализация;
2) дизельное топливо (летнее, межсезонное), розничная реализация.