"Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 15-02/655 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 22 қыркүйекте № 12091 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № 349 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 18.11.2020 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_____________Ә. Исекешев
2015 жылғы 7 тамыз
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2015 жылғы 3 тамыз
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________ В. Школьник
2015 жылғы "_____" ____________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 15 шілдедегі
№ 15-02/655 бұйрығымен
бекітілген
"Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты

Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 15-02/655. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2015 года № 12091. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 ноября 2020 года № 349.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 18.11.2020 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами".
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию
Республики Казахстан
_______________ А. Исекешев
7 августа 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
3 августа 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
_____________ В. Школьник
12 августа 2015 года
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 15 июля 2015 года № 15-02/655
Стандарт государственной услуги
"Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов
(ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов)
аэрозольным и фумигационным способами"

1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 04.09.2018 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz, www.elіcense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.08.2019 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 04.09.2018 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Порталға құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
лицензияны және лицензияға қосымшаны беру үшін – 10 (он) жұмыс күні;
лицензияны қайта ресімдеу үшін – 3 (үш) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын беру үшін – 2 (екі) жұмыс күні;
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші белгіленген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (толық автоматтандырылған).
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.09.2018 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Государственная услуга "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал).
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.08.2019 № 289 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
Сноска. Заголовок главы 2 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.09.2018 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов на портал:
для выдачи лицензии и приложения к лицензии – 10 (десять) рабочих дней;
для переоформления лицензии – 3 (три) рабочих дня;
для выдачи дубликата лицензии – 2 (два) рабочих дня.
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Форма оказания государственной услуги – электронная (полностью автоматизированная).
Сноска. Пункт 5 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған лицензия не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны – электрондық.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті беруші уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының порталдағы "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) ақылы негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым төлейді, ол "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 554-бабының 4-тармағына сәйкес:
1)лицензия бергені үшін – 10 айлық есептік көрсеткіш;
2) лицензияларды қайта ресімдегені үшін – лицензия беру кезіндегі мөлшерлеменің 10 пайызы;
3) лицензияның телнұсқасын бергені үшін – лицензия беру кезіндегі мөлшерлеменің 100 пайызын құрайды.
Лицензиялық алымды төлеу екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы жүзеге асырылады.
Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға электрондық сұрау салу берілген жағдайда төлем "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 04.09.2018 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні немесе көрсетілетін қызметті беруші белгілеген жұмыс уақыты графигіне сәйкес жүзеге асырылады).

6. Результат оказания государственной услуги: лицензия на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами (далее – лицензия), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная.
Результат оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя на портале в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Государственная услуга оказывается на платной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатели).
При оказании государственной услуги услугополучателем оплачивается лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности, который в соответствии с пунктом 4 статьи 554 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" составляет:
1) за выдачу лицензии – 10 месячных расчетных показателей;
2) за переоформление лицензии – 10 процентов от ставки при выдаче лицензии;
3) за выдачу дубликата лицензии – 100 процентов от ставки при выдаче лицензии.
Оплата лицензионного сбора осуществляется через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
В случае подачи электронного запроса на получение государственной услуги через портал, оплата может осуществляться через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП).
Сноска. Пункт 7 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.09.2018 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан и статьи 5 Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем или согласно установленного услугодателем графика рабочего времени).

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның өкілі) порталға жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес жеке немесе заңды тұлғаның көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы мәліметтер нысаны (бұдан әрі – мәліметтер нысаны);
2) лицензиясы бар қызмет түрі шеңберінде лицензияға қосымшаны алу үшін:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес жеке немесе заңды тұлғаның көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес жеке немесе заңды тұлғаның көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, лицензияны қайта ресімдеу үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болатын өзгерістер туралы ақпарат қамтылған құжаттың электрондық көшірмесі;
4) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны жоғалтқан, бүлдірген кезде лицензия туралы мәліметтерді тиісті ақпараттық жүйелерден алу мүмкіндігі болмаған жағдайда ғана лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұраным;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, лицензияның телнұсқасын беру үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат, заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу), ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, дара кәсіпкер ретінде тіркеу туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы тапсырған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе көрінеді.

Сноска. Пункт 8 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя) на портал:
1) для получения лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
форма сведений о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами (далее – форма сведений), согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) для получения приложения к лицензии в рамках вида деятельности, на который имеется лицензия:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
форма сведений, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за переоформление лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
электронная копия документа, содержащего информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
4) при утере, порче лицензии и (или) приложения к лицензии для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии лишь при отсутствии возможности получения сведений о лицензии из соответствующих информационных систем:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за выдачу дубликата лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП.
Сведения о документе, удостоверяющем личность физического лица, о регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, за исключением случаев оплаты через ПШЭП, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов через портал – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіз:
1) осы көрсетілетін қызметті алушылар санаты үшiн Қазақстан Республикасының заңдарында тыйым салынған қызмет түрiмен айналысу;
2) лицензиялық алымды енгізбеу;
3) көрсетілетін қызметті алушының бiлiктiлiк талаптарына сәйкес болмауы;
4) көрсетілетін қызметті алушының лицензия беру кезінде қойылатын талаптарға сәйкес келмеуі туралы тиісті келісім беретін мемлекеттiк органнан жауаптың болуы;
5) көрсетілетін қызметті алушыға пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға тыйым салатын заңды күшiне енген сот шешімінің (үкiмiнiң) бар болуы;
6) сот орындаушысы ұсынымының негiзiнде сот шешімі бойынша көрсетілетін қызметті алушыға-борышкерге лицензияны беруге уақытша жол бермеу.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
Ескерту. 3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 04.09.2018 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану кезінде шағым тиісті көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым жазбаша нысанда почта арқылы не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет сатндартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жұмыс күндері көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Шағымда:
1) жеке тұлға – оның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлға – оның атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі және күні көрсетіледі. Шағымға көрсетілетін қызметті алушы қол қоюы тиіс.
Шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесінде тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) шағымның қабылданғанын растау болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жолданады не қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Шағым жасаудың тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Шағымды портал арқылы жолдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетінен" өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады, бұл ақпарат көрсетілетін қызметті беруші өтінішті өңдеу барысында (жеткізу, тіркеу, орындау туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып тұрады.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.

Сноска. Пункт 9 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Основания для отказа в оказании государственной услуги:
1) занятие видом деятельности, запрещенной законами Республики Казахстан для данной категории услугополучателей;
2) не внесение лицензионного сбора;
3) несоответствие услугополучателя квалификационным требованиям;
4) наличие ответа от соответствующего согласующего государственного органа о несоответствии услугополучателя предъявляемым при лицензировании требованиям;
5) наличие вступившего в законную силу решения (приговора) суда, запрещающего услугополучателю заниматься видом деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами;
6) временное недопущение выдачи услугополучателю-должнику лицензии по решению суда на основании представления судебного исполнителя.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей, и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
Сноска. Заголовок главы 3 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.09.2018 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. При обжаловании решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг жалоба подается на имя руководителя соответствующего услугодателя.
Жалоба подается в письменной форме по почте, либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни по адресам, указанным в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при его наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба должна быть подписана услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
Информацию о порядке обжалования предоставляется по телефону единого контакт-центра: 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес сотқа жүгінеді.
4-тарау. Электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге талаптар
Ескерту. 4-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары Министрліктің www.moa.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.08.2019 № 289 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ болу шартымен, мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алу мүмкіндігі бар.
15. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары 8 (7172) 55-59-61, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
"Пестицидтерді (улы
химикаттарды) өндіру
(формуляциялау), пестицидтерді
(улы химикаттарды) өткізу,
пестицидтерді (улы
химикаттарды) аэрозольдік және
фумигациялық тәсілдермен
қолдануға байланысты қызметті
жүзеге асыруға лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
1-нысан
Заңды тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
(кімге)___________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
(кімнен)_________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жері, бизнес сәйкестендіру нөмірі
(оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның), заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі
болмаған жағдайда, шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес
сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің толық атауы көрсетілсін)
жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беруіңізді сұраймын
Заңды тұлғаның мекенжайы _______________________________________
(почталық индексі, ел (шетелдік заңды тұлға үшін), облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
Электрондық почтасы_____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факсы__________________________________________________________
Банктік шоты____________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы _______________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Басшы _____________ __________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" ____
2-нысан
Жеке тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініші
(кімге)_________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
(кімнен) _______________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі)
____________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің толық атауы көрсетілсін)
жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беруіңізді сұраймын
Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы
_______________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың
нөмірі)
Электрондық почтасы____________________________________________
Телефондары___________________________________________________
Факсы_________________________________________________________
Банктік шоты __________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы ______________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Жеке тұлға ___________ ________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы " __ "____
"Пестицидтердi (улы
химикаттарды) өндiру
(формуляциялау), пестицидтердi
(улы химикаттарды) өткiзу,
пестицидтердi (улы
химикаттарды) аэрозольдiк және
фумигациялық тәсiлдермен
қолдануға байланысты қызметті
жүзеге асыруға лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
Нысан
Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау)
жөніндегі қызметті жүзеге асыруға қойылатын бiлiктiлiк
талаптарына сәйкестігі туралы мәліметтер нысаны
Меншiк құқығындағы өндiрiстiк үй-жайлар және пестицидтердi (улы
химикаттарды) сақтауға арналған қойма үй-жайларының болуы туралы
мәліметтер:
Р/с №
Кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлік
объектісінің
мекенжайы
Меншік иесі
(құқық иеленуші)
Құқығы туындайтын негіз
1
2
3
4
5
Жалға берілетін қойма үй-жайларының (жалға беру кезінде) болуы
туралы мәліметтер:
Р/с №
Жалға беру шартының №
Жалға беру шартының күні
Жалға алынатын объектінің мекенжайы
Жалға беруші/орындаушы туралы мәліметтер
атауы
БСН
ЖСН
Мекенжайы
1
2
3
4
5
6
7
8
Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау) үшін
жабдықтар туралы мәліметтер:
Р/с №
Жабдықтың атауы
Жабдыққа
арналған
паспорттың
нөмірі
Әзірлеуші зауыттың атауы
Әзірлеуші зауыттың мекенжайы
1
2
3
4
5
Өндірілетін (формуляцияланатын) пестицидтердің (улы
химикаттардың) сапасының техникалық регламенттерге, стандарттар мен
нормативтерге сәйкестігіне бақылауды жүргізу үшін аккредиттелген
зертхана туралы мәліметтер немесе аккредиттелген зертханамен жасалған
шарттар:
Аккредиттеу аттестатының нөмірі _______________________________
Аккредиттеу әрекетінің басталу күні ___________________________
Аккредиттеу әрекетінің аяқталу күні ___________________________
Аккредиттеу субъектісінің атауы _______________________________
Нормативтік талаптарға сәйкестігі (нормативтік құжаттың
атауы)________________
Бағалау объектілері____________________________________________
Зертхананың қызметтерді көрсетуге арналған шарты туралы
мәліметтер:
Шарт нөмірі____________________________________________________
Жасалған күні__________________________________________________
Зертхананың толық атауы________________________________________
БСН____________________________________________________________
ЖСН____________________________________________________________
Мекенжайы______________________________________________________
Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы
заңнамасына сәйкес өтініш берушi бекiткен әр пестицидтi (улы
химикатты) өндiруге (формуляциялауға) арналған ұйым стандартының
болуы туралы мәліметтер:
Ұйым стандартының түпнұсқасын ұстаушы__________________________
Сыртқы экономикалық қызмет түрлері бойынша өнімді
жіктеу____________________
Стандарттардың мемлекетаралық жіктегіші________________________
Стандартты өзгерту нөмірі______________________________________
Стандарттың белгіленуі_________________________________________
Стандарттың атауы______________________________________________
Ұйым стандарты әрекетінің басталу күні_________________________
Ұйым стандарты әрекетінің аяқталу күні_________________________
Қала___________________________________________________________
Ұйым стандартына сәйкес өтініш берушi бекiткен пестицидтердi
(улы химикаттарды) өндiруге (формуляциялауға) арналған технологиялық
(өнеркәсiптiк) регламенттің болуы туралы мәліметтер:
Құжаттың толық атауы (технологиялық регламенттің)______________
Құжатты бекіткен адамның (тегі, аты, әкесiнiң аты (бар
болса))______________________________________________________________
Құжаттың бекітілген күні_______________________________________
Техникалық басшылар мен мамандардың білікті құрамы туралы
мәліметтер:
Р/с №
Тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса)
Білімі бойынша мамандығы
Лауазымы
Мамандығы бойынша жұмыс өтілі
1
2
3
4
5
Пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу жөнiндегi қызметті
жүзеге асыру үшін қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкестігі
туралы мәліметтер нысаны
Меншiк құқығында пестицидтердi (улы химикаттарды) сақтауға
арналған қойма үй-жайларының болуы туралы мәліметтер:
Р/с №
Кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлік
объектісінің
мекенжайы
Меншік иесі (құқық иеленуші)
Құқығы туындайтын негіз
1
2
3
4
5
Жалға берілетін қойма үй-жайларының (жалға беру кезінде) болуы
туралы мәліметтер:
Р/с №
Жалға беру шартының №
Жалға беру шартының күні
Жалға алынатын объектінің мекенжайы
Жалға беруші/орындаушы туралы мәліметтер
атауы
БСН
ЖСН
Мекенжайы
1
2
3
4
5
6
7
8
Техникалық басшылар мен мамандардың білікті құрамы туралы
мәліметтер:
Р/с №
Тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса)
Білімі бойынша мамандығы
Лауазымы
Мамандығы бойынша жұмыс өтілі
1
2
3
4
5
Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық
тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға қойылатын
бiлiктiлiк талаптарына сәйкестігі туралы мәліметтер нысаны
Арнайы техника және жабдық туралы мәліметтер (тізімдеме):
Р/с №
Арнайы техника
Саны, дана
Арнайы жабдық
Саны, дана
1
2
3
4
5
Негізгі құралдар туралы мәліметтер (тізімдеме)?
Р/с №
Негізгі құралдар
Орналасқан жері
1
2
3
Ішкі істер органдары жол полициясының аумақтық бөлімшелері
берген көлік құралын тіркеу туралы куәліктің болуы туралы мәліметтер:
Р/с №
Иесі (тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса)/заңды тұлғаның атауы)
Тіркеу №
Маркасы, моделі
Техникалық құралдарының шыққан жылы
Техникалық құралдарының санаты
(А, В, С, D, Е)
Қозғалтқыш №
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
Шасси №
Шанақ №
Түсі
Қозғалтқыш көлемі, текше метр
Рұқсат етілген ең жоғарғы масса, кг
Жүктемесіз масса, кг
Ішкі істер органдары жол полициясының аумақтық бөлімшелері берді (күні)
8
9
10
11
12
13
14
Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы уәкілетті орган
берген техникалық паспорттың болуы туралы мәліметтер:
Р/с №
Машинаның атауы және маркасы
Жалпы мәліметтер
Әзірлеуші зауыт
Әзірленген айы және жылы
Машинаның зауыт нөмірі
Қозғалтқыштың маркасы және нөмірі
Меншік иесі болып табылмайтын меншік иесі/ие, мекенжайы (керегін таңдау):
Нөмірлік белгі берілді
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Ерекше белгілері
Техникалық паспорт берілді (күні)
Сериясы
Машиналарды тіркеуге қабылдау және тіркеуден шығару
салдарынан тіркеуден шығарылды
тіркеуден шығарылған күні
Тіркеуге алынды (жаңа меншік иесінің мекенжайы)
Тіркеуге алынған күні
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
Нөмірлік белгіні өзгерту
Нөмірлік белгіні берген күні
Белгінің сериясы және нөмірі
17
18
Меншiк құқығында пестицидтердi (улы химикаттарды) сақтауға
арналған қойма үй-жайларының болуы туралы мәліметтер:
Р/с №
Кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайы
Меншік иесі (құқық иеленуші)
Құқығы туындайтын негіз
1
2
3
4
5
Жалға берілетін қойма үй-жайларының (жалға беру кезінде) болуы
туралы мәліметтер:
Р/с
Жалға беру шартының №
Күні
Жалға алынатын объектінің мекенжайы
Жалға беруші/орындаушы туралы мәліметтер
Толық атауы
БСН
ЖСН
Мекенжайы
1
2
3
4
5
6
7
8
Техникалық басшылар мен мамандардың білікті құрамы туралы
мәліметтер:
Р/с №
Тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса)
Білімі бойынша мамандығы
Лауазымы
Мамандығы бойынша жұмыс өтілі
1
2
3
4
5
"Пестицидтерді (улы
химикаттарды) өндіру
(формуляциялау), пестицидтерді
(улы химикаттарды) өткізу,
пестицидтерді (улы
химикаттарды) аэрозольдік және
фумигациялық тәсілдермен
қолдануға байланысты қызметті
жүзеге асыруға лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
1-нысан
Заңды тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші

12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается в суд в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги оказываемой в электронной форме
Сноска. Заголовок главы 4 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.09.2018 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства – www.moa.gov.kz.
Сноска. Пункт 13 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.08.2019 № 289 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
15. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
16. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги 8 (7172) 55-59-61, единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Выдача лицензии на осуществление
деятельности на производство
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов),
реализацию пестицидов (ядохимикатов),
применение пестицидов (ядохимикатов)
аэрозольным и фумигационным способами"
Форма 1
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
От _______________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес- идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
__________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес юридического лица____________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта _________________________________________________________
Телефоны_________________________________________________________________
Факс______________________________________________________________________
Банковский счет___________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций) ________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель ___________ __________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Форма 2
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от________________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
__________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес местожительства физического лица
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта__________________________________________________________
Телефоны_________________________________________________________________
Факс______________________________________________________________________
Банковский счет____________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо________ ___________________________________________________
(электронная цифровая подпись)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "_____" ______________ 20 ____ года
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Выдача лицензии на осуществление
деятельности на производство
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов),
реализацию пестицидов (ядохимикатов),
применение пестицидов (ядохимикатов)
аэрозольным и фумигационным способами"
Форма
Форма сведений о соответствии квалификационным требованиям для
осуществления деятельности по производству пестицидов
(ядохимикатов)
Сведения о наличии производственных помещений и складских
помещений для хранения пестицидов (ядохимикатов) на праве
собственности:
№ п/п
Кадастровый номер
Адрес объекта недвижимости
Собственник (правообладатель)
Основание возникновения права
1
2
3
4
5
Сведения о наличии арендуемых складских помещений (при аренде):
№ п/п
№ договора аренды
Дата договора аренды
Адрес арендуемого объекта
Сведения об арендодателе/исполнителе
наименование
БИН
ИИН
Адрес
1
2
3
4
5
6
7
8
Сведения об оборудовании для производства (формуляции)
пестицидов (ядохимикатов):
№ п/п
Наименование оборудования
Номер паспорта на оборудование
Наименование завода изготовителя
Адрес завода изготовителя
1
2
3
4
5
Сведения об аккредитованной лаборатории для проведения контроля
качества производимых (формулируемых) пестицидов (ядохимикатов)
техническим регламентам, стандартам и нормативам или договора с
аккредитованной лабораторией:
Номер аттестата аккредитации___________________________________
Дата начала действия аккредитации______________________________
Дата конца действия аккредитации_______________________________
Наименование субъекта аккредитации_____________________________
Соответствие нормативным требованиям (наименование нормативного
документа)___________________________________________________________
Объекты оценки_________________________________________________
Сведения о договоре на оказание услуг лабораторией:
Номер договора_________________________________________________
Дата заключения________________________________________________
Полное наименование лаборатории________________________________
БИН____________________________________________________________
ИИН____________________________________________________________
Адрес__________________________________________________________
Сведения о наличии стандарта организации на производство
(формуляцию) каждого пестицида (ядохимиката), утвержденного
заявителем в соответствии с законодательством Республики Казахстан в
области технического регулирования:
Держатель подлинника стандарта организации ____________________
Классификатор продукции внешнеэкономической деятельности_______
Межгосударственный классификатор стандартов____________________
Номер изменения стандарта______________________________________
Обозначение стандарта__________________________________________
Наименование стандарта_________________________________________
Дата начала действия стандарта организации_____________________
Дата конца действия стандарта организации______________________
Город__________________________________________________________
Сведения о наличии технологического (промышленного) регламента
на производство (формуляцию) пестицидов (ядохимикатов), утвержденного
заявителем в соответствии со стандартом организации:
Полное наименование документа (технологического регламента)____
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, утвердившего
документ_____________________________________________________________
Дата утверждения документа ____________________________________
Сведения о квалифицированном составе технических руководителей
и специалистов:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специальность по образованию
Должность
Стаж работы по специальности
1
2
3
4
5
Форма сведений о соответствии квалификационным требованиям для
осуществления деятельности по реализации пестицидов
(ядохимикатов)
Сведения о наличии складских помещений для хранения пестицидов
(ядохимикатов) на праве собственности:
№ п/п
Кадастровый номер
Адрес объекта недвижимости
Собственник (правообладатель)
Основание возникновения права
1
2
3
4
5
Сведения о наличии арендуемых складских помещений (при аренде):
№ п/п
№ договора аренды
Дата договора аренды
Адрес арендуемого объекта
Сведения об арендодателе/исполнителеля
наименование
БИН
ИИН
Адрес
1
2
3
4
5
6
7
8
Сведения о прилагаемых документах:
Квитанция об оплате ___________________________________________
_______________________________________________________________
Сведения о квалифицированном составе технических руководителей
и специалистов:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специальность по образованию
Должность
Стаж работы по специальности
1
2
3
4
5
Форма сведений о соответствии квалификационным требованиям для
осуществления деятельности по применению пестицидов
(ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами
Сведения о специальной технике и оборудовании (опись)
№ п/п
Специальная техника
Количество, штук
Специальное оборудование
Количество, штук
1
2
3
4
5
Сведения об основных средствах (опись)
№ п/п
Основные средства
Местонахождение
1
2
3
Сведения о наличии свидетельства о регистрации транспортного
средства, выданного подразделениями дорожной полиции органов
внутренних дел:
№ п/п
Владелец (фамилия, имя, отчество (при его наличии))/наименование юридического лица)
Регистрационный №
Марка модель
Год выпуска технического средства
Категория технического средства (А, В, С, D, Е)
Двигатель №
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Шасси №
Кузов №
Цвет
Объем двигателя, кубический метр
Разрешенная максимальная масса, кг
Масса без нагрузки, кг
Выдано подразделением дорожной полицией органов внутренних дел (дата)
8
9
10
11
12
13
14
Сведения о наличие технического паспорта, выданного
уполномоченным органом в области развития агропромышленного
комплекса:
№ п/п
Наименование и марка машины
Общие сведения
Завод-изготовитель
Месяц и год изготовления
Заводской номер машины
Марка и номер двигателя
Собственник/владелец, не являющийся собственником, адрес (выбрать нужное):
Присвоен номерной знак
Особые отметки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Технический паспорт выдан (дата)
Серия
Прием и снятие машин с регистрации
Изменение номерного знака
Снята с регистрации вследствие
Дата снятия с регистрации
Принята на регистрацию адрес нового собственника)
Дата принятия на регистрацию
Дата выдачи номерного знака
Серия и номер знака
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Сведения о наличии складских помещений для хранения пестицидов
(ядохимикатов) на праве собственности:
№ п/п
Кадастровый номер
Адрес объекта недвижимости
Собственник (правообладатель)
Основание возникновения права
1
2
3
4
5
Сведения о наличии арендуемых складских помещений (при аренде):
№ п/п
№ договора аренды
Дата
Адрес арендуемого объекта
Сведения об арендодателе/исполнителеля
полное наименование
БИН
ИИН
Адрес
1
2
3
4
5
6
7
8
Сведения о квалифицированном составе технических руководителей
и специалистов:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специальность по образованию
Должность
Стаж работы по специальности
1
2
3
4
5
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Выдача лицензии на осуществление
деятельности на производство
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов),
реализацию пестицидов (ядохимикатов),
применение пестицидов (ядохимикатов)
аэрозольным и фумигационным способами"
Форма 1
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 29.12.2018 № 554 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
(кімге)_________________________________________________________
(лицензиярдың толық атауы)
(кімнен) _______________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жері, бизнес сәйкестендіру нөмірі
(оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның), заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі
болмаған жағдайда, шетелдік заңды тұлғаның филиалы немесе өкілдігінің бизнес
сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің толық атауы)
_________________________________________ жүзеге асыруға арналған
20___ жылғы "___ " _________ берілген №__________
_______________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшалардың нөмірі(лері),
берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың
атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды)
(керегінің астын сызу)
төмендегі негіздер бойынша (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз) қайта ресімдеуді сұраймын:
1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы № 202 Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес заңды тұлға-лицензиаттың (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз):
бірігу _____________
қайта құру _________
қосылу _____________
бөліп шығару _______
бөліну _____________ жолымен қайта ұйымдастырылуы
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі _______________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі __________
4) егер, лицензияның иеліктен шығарылуы Заңға 1-қосымшада көзделсе, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияның иеліктен шығаруы ___________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей, оның орналасқан жері мекенжайының өзгеруі _____________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың
болуы __________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі ___________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі ________________
Заңды тұлғаның мекенжайы_______________________________________
(ел – шетелдік заңды тұлға үшін, почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
Электрондық почтасы____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факсы__________________________________________________________
Банктік шоты ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын
объектінің мекенжайы
_______________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/
ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Басшы _____________ ___________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" __________
2-нысан
Жеке тұлғаның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны ресімдеуге арналған өтініші
(кімге) _________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
(кімнен)________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің толық атауы)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны
ресімдеп беруіңізді сұраймын (керегінің астын сызу)
20___ жылғы "___" _________ берілген №__________
_______________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың атауы жүзеге асыруға төмендегі негіздер бойынша (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз):

Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2018 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес- идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии (нужное подчеркнуть)
№__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
__________________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
__________________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" (далее –Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ____
преобразования ____
присоединения ____
выделения ____
разделения ____
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата ________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата_____
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону ___________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов _____________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан____________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности ______________________
8) изменение наименования подвида деятельности ___________________
Адрес юридического лица________________________________________ страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта_______________________________________________
Телефоны_______________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банковский счет_____________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель __________ ___________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Форма 2
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное подчеркнуть)
№_________ от ______ 20___ года, выданную (ое) (ых) ___________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего
__________________________________________________________________________
лицензию и (или) приложение(я) к лицензии) на осуществление ________________________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) жеке тұлға-лицензиат атының, әкесінің атының (бар болса), тегінің өзгеруі _______
2) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, атауының өзгеруі_________________
3) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, заңды мекенжайының өзгеруі
____________
4) егер, лицензияның иеліктен шығарылуы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы № 202 Қазақстан Республикасы Заңына 1-қосымшада көзделсе, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияның иеліктен шығарылуы ________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей, оның орналасқан жері мекенжайының өзгеруі ________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың
болуы ________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі ____________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі _______________
Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы_____________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/
ғимараттың нөмірі)
Электрондық почтасы____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факсы__________________________________________________________
Банктік шоты ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің
мекенжайы ________________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/
ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Жеке тұлға _________ ___________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__"______

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата ___
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования ________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса ________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" ______
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан ________
7) изменение наименования вида деятельности ________________________________
8) изменение наименования подвида деятельности _____________________________
Адрес местожительства физического лица_____________________________________ (почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта_______________________________________________
Телефоны_______________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банковский счет_________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций) ________________________________________________________________________________ (почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо ____________ _______________________________________________
(электронная цифровая подпись)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "____" _______________ 20____ года