Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік полициясы бөліністері қызметкерлерінің қылмыстық және әкімшілік құқық бұзушылықтарды жасау фактілерін және іс-әрекетін тіркеудің техникалық құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 748 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 14 қазанда № 12171 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 171 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 05.03.2018 № 171 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік полициясы бөліністері қызметкерлерінің қылмыстық және әкімшілік құқық бұзушылықтарды жасау фактілерін және іс-әрекетін тіркеудің техникалық құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың ішкі істер департаменттерінің бастықтары тіркеудің техникалық құралдарымен жарақтауды тиісті жылға жергілікті бюджеттерде көзделген қаражат шегінде кезең-кезеңмен жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха) белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр полиция
генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
__________________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 748 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік полициясы бөліністері қызметкерлерінің қылмыстық және әкімшілік құқық бұзушылықтарды жасау фактілерін және іс-әрекетін тіркеудің техникалық құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
р/с №
Мүлік атауы
Саны (к-т)
Тиесілігі
Ескертпе
Пайдалану уақыты
1
Портативтік бейнетіркегіш (бейнежетон)
1
Жол-патрульдік полициясының әрбір қызметкеріне
Қызмет өткеру кезінде қолдану үшін
7 жыл
2.
Деректерді зарядтаудың, мұрағаттаудың және сақтаудың мультимидиялық терминалы (деректерді босату жүйесі)
50
Әрбір Ішкі істер департаментіне

Об утверждении натуральных норм технических средств фиксации фактов совершения уголовных и административных правонарушений и действий сотрудников подразделений дорожно-патрульной полиции органов внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 748. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 октября 2015 года № 12171. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 марта 2018 года № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 05.03.2018 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить натуральные нормы технических средств фиксации фактов совершения уголовных и административных правонарушений
и действий сотрудников подразделений дорожно-патрульной полиции органов внутренних дел Республики Казахстан.
2. Начальникам департаментов внутренних дел областей, городов республиканского значения, оснащение техническими средствами фиксации осуществлять поэтапно, в пределах средств, предусмотренных
в местных бюджетах на соответствующий год.
3. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.) в установленном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа, его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего приказа на интеренет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Согласован
Министр финансов
Республики Казахстан
_________________Б. Султанов
"____" __________2015 года
Утверждены
приказом Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
от 7 сентября 2015 года № 748
Натуральные нормы
технических средств фиксации фактов совершения уголовных и
административных правонарушений и действий сотрудников
подразделений дорожно-патрульной полиции
органов внутренних дел Республики Казахстан
п/п
Наименование имущества
Кол-во
(к-т)
Положенность
Примечание
Срок эксплуатации
1
Портативный видеорегистратор
(видеожетон)
1
На каждого сотрудника дорожно-патрульной полиции
Для применения при несении службы
7 лет
2.
Мультимидийный терминал зарядки, архивации и хранения данных (система выгрузки данных)
50
На каждый Департамент внутренних дел

1 станция 56 портативтік бейнетіркегішке дейін
7 жыл

1 станция до 56 портативных видеорегистраторов
7 лет