Жеке сот орындаушыларының мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге қатысуы туралы келісім нысанын, жеке сот орындаушылары көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы есептің және жинақтық есептің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 606 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 желтоқсанда № 12436 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 103-1-бабының 3, 4 және 5-тармақтарына, сондай-ақ «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету туралы келісім нысаны осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) көрсетілген мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы есеп нысаны осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес;
3) жеке сот орындаушылары көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы жинақтық есеп нысаны осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның мерзімді баспа басылымдары мен «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысы М.Б. Бекетаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі                                   Б.Имашев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_________________Ә. Смайылов
2015 жылғы «___» ___________
«КЕЛІСІЛДІ»
Жеке сот орындаушыларының
республикалық палатасы
Басқармасының төрағасы
_________________С. Ли
2015 жылғы «___» __________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 606 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Жеке сот орындаушыларының
мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге қатысуы туралы
келісім
_________________________                 20___ж. «____» ___________
жасасқан орны
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға ____________________
(лицензияның нөмірі және берілген күні)
лицензиясы бар, Жеке сот орындаушыларының республикалық палатаның
мүшесі болып табылатын, одан әрі «Жеке сот орындаушысы» деп аталатын
жеке сот орындаушысы _____________________________ бір тараптан және
(аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
бюджеттік қаражат есебінен Қазақстан Республикасының заңнамасымен
көзделген жағдайларда және тәртіпте мемлекет кепілдік берген заң
көмегін алуға құқығы бар азаматтар мүддесінде әрекет ететін, одан әрі
«Әкімші» деп аталатын _____________________________________________
___________________________________________________________________
(осы келісімге қол қоюға уәкілетті әділет органының өкілінің аты,
әкесінің аты (бар болса), тегі)
әділет департаменті атынан екінші тараптан «Атқарушылық іс жүргізу
және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы

Об утверждении формы соглашения об участии частных судебных исполнителей в оказании гарантированной государством юридической помощи, формы отчета и сводного отчета об оказанной частными судебными исполнителями гарантированной государством юридической помощи
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 606. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2015 года № 12436
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии с пунктами 3, 4 и 5 статьи 103-1 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей", а также подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму соглашения об оказании гарантированной государством
юридической помощи согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму отчета об оказанной гарантированной государством юридической помощи согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму сводного отчета об оказанной частными судебными исполнителями гарантированной государством юридической помощи согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
4) государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно- правовой системе "Әділет";
5) размещение настоящего приказа в Интернет - ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министра юстиции Республики Казахстан Бекетаева М.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр юстиции
Республики Казахстан                             Б. Имашев
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
по статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
________________ А. Смаилов
"___"________ 2015 г.
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Правления
Республиканской палаты частных
судебных исполнителей
_____________ С. Ли
"___"________ 2015 г.
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 606
Форма
Соглашение
об участии частных судебных исполнителей в оказании
гарантированной государством юридической помощи
________________                                          "____" ___________20___г.
место заключения
Частный судебный исполнитель _____________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________________________________________________,
имеющий лицензию на занятие деятельностью частного исполнителя____________________________________________________________________,
(номер и дата выдачи лицензии)
являющийся членом Республиканской палаты частных судебных исполнителей,
именуемый в дальнейшем "Частный судебный исполнитель", с одной стороны, и департамент юстиции ____________________________________________________________
в лице _________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) представителя органа юстиции, уполномоченного подписывать настоящее соглашение)

Заңының (бұдан әрі - Заң) 103-1-бабының 4-тармағын басшылыққа алып,
мыналар туралы осы Келісімді жасасты:
1. Жеке сот орындаушысы істердің әлеуметтік маңызды
санаттарының атқарушылық құжаттарын орындау бойынша мәжбүрлеп
орындату шараларын қабылдау түрінде мемлекет кепілдік берген заң
көмегін көрсетуге міндеттеледі. Мемлекет кепілдік берген заң көмегі
азаматқа тегін көрсетіледі. Жеке сот орындаушысының қызметіне ақы
төлеу республикалық бюджет қаражаты есебінен жүргізіледі.
2. Жеке сот орындаушысы істердің әлеуметтік маңызды
санаттарының атқарушылық құжаттарын орындау бойынша мәжбүрлеп
орындату шараларын қабылдау түрінде мемлекет кепілдік берген заң
көмегін көрсетуден мынадай шарттардың бірі болған кезде бас тартады:
1) атқарушылық іс жүргізу өндіріп алушының өтінішінсіз
қозғалуға жататын жағдайларды қоспағанда, атқарушылық құжат өндіріп
алушының өтінішінсіз ұсынылса не өтінішке өндіріп алушы немесе
оның өкілі қол қоймаса;
2) атқарушылық құжат атқарушылық әрекеттерді жасау орны бойынша
ұсынылмаса;
3) атқарушылық құжатты орындауға ұсыну мерзімі өтсе және сот
қалпына келтірмесе;
4) құжат атқарушылық болмаса не атқарушылық құжаттарға
қойылатын талаптарға сәйкес келмесе;
5) атқарушылық құжат бұрын орындауға ұсынылып, ол бойынша
атқарушылық іс жүргізу Заңның 47-бабының 1-тармағымен көзделген
негіздер бойынша тоқтатылса;
6) атқарушылық құжатқа судьяның қолымен және соттың мөрімен
расталған, заңды күшіне енгендігі туралы белгісімен сот актісінің
көшірмесі қоса берілмесе.
3. Әкімші істердің әлеуметтік маңызды санаттарының атқарушылық
құжаттарын орындау бойынша мәжбүрлеу шараларын қабылдау шеңберінде
көрсетілген қызметтің ақысына бюджеттік қаражатты жеке сот
орындаушысының шотына уақтылы аударуға міндеттеледі.
4. Осы Келісім екі данада (Тараптардың әрқайсысы үшін)
жасалған, қол қойылған кезінен бастап күшіне енеді және келесі жылдың
15 желтоқсанына дейін қолданыста болады.
Осы Келісімнің куәландырылған көшірмесін Әкімші мәлімет үшін
жеке тиісті облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
Жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасына жібереді.
Әкімші:                              Жеке сот орындаушысы:
__________ (____________)            __________(________________)
(қолы, тегі, аты-жөні)               (қолы, тегі, аты-жөні)
____________________________         ___________________________
(Әділет органының мекенжайы,        (кеңсенің орналасқан жерінің
почталық индексі)                   мекенжайы)
____________________________
(жеке сот орындаушысының банк
деректемелері)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 606 бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинақтау
үшін арналған нысан
Жеке сот орындаушысы көрсеткен
мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы
есебі
Есептік кезеңі 20___ж. ________ ай
Индекс: ЖСО-1
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: атқару округының жеке сот орындаушысы
Нысан ұсынылатын орын: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасына
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-ші күніне
р/р
Мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету кезіндегі істердің әлеуметтік маңызды санаттарының түрлері
Азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету үшін есептік кезеңінің басына қалған өтініштері
Есептік кезеңде мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге жүгінген азаматтар

действующий в интересах граждан, имеющих право на получение гарантированной государством юридической помощи за счет бюджетных средств, в случаях и порядке, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, именуемый в дальнейшем "Администратор", с другой стороны, руководствуясь пунктом 4 статьи 103-1 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей (далее – Закон) заключили настоящее Соглашение о нижеследующем:
1.Частный судебный исполнитель обязуется оказывать гарантированную государством юридическую помощь в виде принятия принудительных мер по исполнению исполнительных документов социально значимой категории дел.
Гарантированная государством юридическая помощь оказывается гражданину бесплатно.
Оплата деятельности частного судебного исполнителя производится за счет средств республиканского бюджета.
2.Частный судебный исполнитель отказывает в оказании гарантированной государством юридической помощи в виде принятия принудительных мер по исполнению исполнительных документов социально значимой категории дел при наличии одного из следующих условий:
1) исполнительный документ предъявлен без заявления взыскателя либо заявление не подписано взыскателем или его представителем, за исключением случаев, когда исполнительное производство подлежит возбуждению без заявления взыскателя;
2) исполнительный документ предъявлен не по месту совершения исполнительных действий;
3) истек и не восстановлен судом срок предъявления исполнительного документа к исполнению;
4) документ не является исполнительным либо не соответствует требованиям, предъявляемым к исполнительным документам;
5) исполнительный документ был ранее предъявлен к исполнению и исполнительное производство по нему было прекращено по основаниям, предусмотренным пунктом 1 статьи 47 настоящего Закона;
6) к исполнительному документу не приложена копия судебного акта с отметкой о вступлении в законную силу, заверенная подписью судьи и печатью суда.
3. Администратор обязуется своевременно перечислять на счет частного судебного исполнителя бюджетные средства на оплату деятельности, оказанной в рамках принятия принудительных мер по исполнению исполнительных документов социально значимой категории дел.
4. Настоящее Соглашение составлено в двух экземплярах (для каждой из сторон), вступает в силу с момента его подписания и действует до 15 декабря следующего года.
Удостоверенная копия настоящего Соглашения направляется для сведения Администратором в соответствующую Региональную палату частных судебных исполнителей области, города республиканского значения и столицы Республики Казахстан.
Администратор:                              Частный судебный исполнитель: ___________(___________)                                    _________(________________) (подпись, фамилия, инициалы)                               (подпись, фамилия, инициалы) ________________________                               ___________________________
(Адрес, почтовый индекс органа юстиции)             (адрес местонахождения конторы)
___________________________
(банковские реквизиты частного судебного исполнителя)
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 606
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет
частного судебного исполнителя об оказанной гарантированной государством юридической помощи Отчетный период _______ месяц 20___ г.
Индекс: ЧСИ-1
Периодичность: ежемесячная;
Представляет: частный судебный исполнитель исполнительного округа;
Куда предоставляется форма: в региональную палату частных судебных исполнителей областей, городов Астана и Алматы;
Срок предоставления: ежемесячно к 5 числу месяца, следующим за отчетным месяцем
п/п
Виды социально значимых категорий дел при оказании гарантированной государством юридической помощи
Остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на начало отчетного периода
Всего обратилось граждан за оказанием гарантированной государством юридической помощи в отчетном периоде

Жеке сот орындаушысының қарауында болған мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету туралы өтініштер (1б.+ 2б.- =3б.)
Жеке сот орындаушысы көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегінің жалпы саны
олардың ішінде
Азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету үшін есептік кезеңінің соңына қалған өтініштері (3б.- 4б.- = 6б.)
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» ҚР Заңының 38-б. көзделген негіздер бойынша бас тартылғаны
1
2
3
4
5
6
1
Алиментті өндіріп алу
2
Жалақыны өндіріп алу
3
Зейнетақы мен жәрдемақыны өндіріп алу
4
Өмірі мен денсаулығына келтірілген залалды өтеу
5
БАРЛЫҒЫ:

Всего находилось на рассмотрении у частного судебного исполнителя заявлений об оказании гарантированной государством юридической помощи (гр.1+гр.2- =гр.3)
Общее количество оказанной гарантированной государством юридической помощи частным судебным исполнителем
из них
Остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на конец отчетного периода (гр.3-гр.4- =гр.6)
отказано по основаниям, предусмотренным ст. 38 Закона РК "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
1
2
3
4
5
6
1
Взыскание алиментов
2
Взыскание заработной платы
3
Взыскание пенсий и пособий
4
Возмещение вреда, причиненного жизни и здоровью
5

5 жол = 1+2+3+4
Жеке сот орындаушысы _______________________
(тегі, аты-жөні, қолы)     м.о.
Жасалған күні 20__ж. «____»__________
Телефондары: жұмыс ____________мобильдік_____________
Әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
«Жеке сот орындаушысы көрсеткен
мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы
есебі»
1. Жеке сот орындаушысы мемлекет кепілдік берген заң көмегі тегін көрсетілген істердің әлеуметтік маңызды санаттарының түрін көрсетумен «Жеке сот орындаушысы көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы есебі» әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанды ұсынады:
алиментті өндіріп алу бойынша;
жалақыны өндіріп алу бойынша;
зейнетақы мен жәрдемақыны өндіріп алу бойынша;
өмірі мен денсаулығына келтірілген залалды өтеу бойынша.
2. Көрсеткіштері ағымдағы жылдың 5 күніне нақты деректер бойынша жасалады.
3. Әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанға жеке сот орындаушысы қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
4. 1-ші бағанда азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету үшін есептік кезеңінің басына қалған өтініштері көрсетіледі.
5. 2-ші бағанда мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге жүгінген барлық азаматтар көрсетіледі.
6. 3-ші бағанда жеке сот орындаушысының қарауында болған мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету туралы барлық өтініштер (1 баған + 2 баған = 3 баған) көрсетіледі.
7. 4-ші бағанда жеке сот орындаушысы көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегінің жалпы саны, оның ішінде 5-ші бағанда «Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабында көзделген негіздер бойынша бас тартылғаны көрсетіледі.
8. 6-шы бағанда азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету үшін есептік кезеңінің соңына қалған өтініштері көрсетіледі. Бұл ретте, 6-шы баған мынадай формула бойынша есептеледі (3 баған – 4 баған = 6 баған).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 606 бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинақтау
үшін арналған нысан
Жеке сот орындаушылары көрсеткен
мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы
жинақтық есебі
Есептік кезеңі 20___ж. ________ ай
Индекс: ЖСО-2
Кезеңділігі: жылдық
Ұсынады: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасы
Нысан ұсынылатын орын: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының Әділет департаменттеріне

ИТОГО: стр.5 = стр.1+2+3+4
Частный судебный исполнитель_______________________
(фамилия, инициалы, подпись) м.п.
Дата составления "_"__________20__г.
Телефоны: рабочий ____________мобильный_____________
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет частного судебного исполнителя об оказанной гарантированной государством юридической помощи"
1. Общие положения
1. Частный судебный исполнитель представляет форму, предназначенную для сбора административных данных "Отчет частного судебного исполнителя об оказанной гарантированной государством юридической помощи", с указанием вида социально значимых категорий дел, по которым оказана бесплатная гарантированная государством юридическая помощь:
по взысканию алиментов;
по взысканию заработной платы;
по взысканию пенсий и пособий;
по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью.
2. Показатели формируются по фактическим данным на 5 число текущего месяца.
3. Форма, предназначенная для сбора административных данных, подписывается частным судебным исполнителем.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на начало отчетного периода.
5. В графе 2 указывается всего обратившихся граждан за оказанием гарантированной государством юридической помощи.
6. В графе 3 указываются все заявления об оказании гарантированной государством юридической помощи, которые находились на рассмотрении у частного судебного исполнителя (графа 6 = граф 1+ 2).
7. В графе 4 указывается общее количество оказанной гарантированной государством юридической помощи частным судебным исполнителем, из них отказано по основаниям, предусмотренным статьей 38 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" в графе 5.
8. В графе 6 указывается остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на конец отчетного периода. При этом графа 6 исчисляется по следующей формуле: графа 3 – графа 4 = графа 6
Приложение 3
к приказу Министра
юстиции Республики Казахстан
от "___" ______ 2015 года № __
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
Сводный отчет
об оказанной частными судебными исполнителями гарантированной государством
юридической помощи
Отчетный период ____ 20___ г.
Индекс: ЧСИ-2
Периодичность: годовая
Представляет: региональная палата частных судебных исполнителей областей, городов Астана и Алматы;
Куда предоставляется форма: в Департаменты юстиции областей, городов Астана и Алматы;

Ұсыну мерзімі: жарты жылдық 20 қаңтардан және 20 маусымнан кешіктірмей
р/р
Мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету кезіндегі істердің әлеуметтік маңызды санаттарының түрлері
Мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетудің е септік кезеңінің басына қалғаны
Есептік кезеңде мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге жүгінгендер саны
Жеке сот орындаушыларының қарауында болған кепілдік берілген заң көмегін көрсету туралы өтініштер (1б.+2б.- =3б.)
Жеке сот орындаушылары көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегінің жалпы саны
олардың ішінде
Азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету үшін есептік кезеңінің соңына қалған өтініштері (3б.- 4б.- = 6б.)
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» ҚР Заңының 38-б. көзделген негіздер бойынша бас тартылғаны
1
2
3
4
5
6
1
Алиментті өндіріп алу
2
Жалақыны өндіріп алу
3
Зейнетақы мен жәрдемақыны өндіріп алу
4
Өмірі мен денсаулығына келтірілген залалды өтеу
5

Срок предоставления: полугодовой не позднее 20 января и 20 июля
п/п
Виды социально значимых категорий дел при оказании гарантированной государством юридической помощи
Остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на начало отчетного периода
Всего обратилось граждан за оказанием гарантированной государством юридической помощи в отчетном периоде
Всего находилось на рассмотрении у частных судебных исполнителей заявлений об оказании гарантированной государством юридической помощи
(гр.1+гр.2- =гр.3)
Общее количество оказанной гарантированной государством юридической помощи частными судебными исполнителями
из них
Остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на конец отчетного периода
(гр.3-гр.4- =гр.6)
отказано по основаниям, предусмотренным ст. 38 Закона РК "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
1
2
3
4
5
6
1
Взыскание алиментов
2
Взыскание заработной платы
3
Взыскание пенсий и пособий
4
Возмещение вреда, причиненного жизни и здоровью
5

БАРЛЫҒЫ: 5 жол= 1+2+3+4
Жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасының басшысы
________________                         __________
(т.а.ә.)                                қолы        м.о.
Жасалған күні 20__ж. «____»__________
Телефондары: жұмыс ____________мобильдік_____________
Әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме «Жеке сот орындаушылары көрсеткен
мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы
жинақтық есебі»
1. Жалпы ереже
1. Жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасы мемлекет кепілдік берген заң көмегі тегін көрсетілген істердің әлеуметтік маңызды санаттарының түрін көрсетумен «Жеке сот орындаушысы көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы жинақтық есебі» әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанды ұсынады:
алиментті өндіріп алу бойынша;
жалақыны өндіріп алу бойынша;
зейнетақы мен жәрдемақыны өндіріп алу бойынша;
өмірі мен денсаулығына келтірілген залалды өтеу бойынша.
2. Көрсеткіштері 20 қаңтарға және 20 шілдеге нақты деректер бойынша жасалады.
3. Әкімшілік деректерді жинақтау үшін арналған нысанға Жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасының басшысы қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
4. 1-ші бағанда мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетудің есептік кезеңінің басына қалғаны көрсетіледі.
5. 2-ші бағанда мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетуге жүгінген барлық азаматтар көрсетіледі.
6. 3-ші бағанда жеке сот орындаушыларының қарауында болған мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету туралы барлық өтініштер (1 баған + 2 баған = 3 баған) көрсетіледі.
7. 4-ші бағанда жеке сот орындаушылар көрсеткен мемлекет кепілдік берген заң көмегінің жалпы саны, оның ішінде 5-ші бағанда «Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабында көзделген негіздер бойынша бас тартылғаны көрсетіледі.
8. 6-шы бағанда азаматтардың мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсетудің есептік кезеңінің соңына қалғаны көрсетіледі. Бұл ретте, 6-шы баған мынадай формула бойынша есептеледі (3 баған – 4 баған = 6 баған).

ИТОГО: стр.5 =стр1+2+3-4
Руководитель Региональной палаты частных судебных исполнителей
___________________                  __________
(ф.и.о.)                               подпись            м.п.
Дата составления "____"__________20__г.
Телефоны: рабочий ____________мобильный_____________
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сводный отчет об оказанной частными судебными исполнителями гарантированной государством юридической помощи"
1. Общие положения
1. Региональная палата частных судебных исполнителей представляет форму, предназначенную для сбора административных данных "Сводный отчет об оказанной частными судебными исполнителями гарантированной государством юридической помощи", с указанием вида социально значимых категорий дел, по которым оказана бесплатная гарантированная государством юридическая помощь:
по взысканию алиментов;
по взысканию заработной платы;
по взысканию пенсий и пособий;
по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью.
2. Показатели формируются по фактическим данным к 20 января и 20 июля.
3. Форма, предназначенная для сбора административных данных, подписывается руководителем Региональной палаты частных судебных исполнителей.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на начало отчетного периода.
5. В графе 2 указывается всего обратившихся граждан за оказанием гарантированной государством юридической помощи.
6. В графе 3 указываются все заявления об оказании гарантированной государством юридической помощи, которые находились на рассмотрении у частного судебного исполнителя (графа 6 = граф 1+ 2).
7. В графе 4 указывается общее количество оказанной гарантированной государством юридической помощи частными судебными исполнителями, из них отказано по основаниям, предусмотренным статьей 38 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" в графе 5.
8. В графе 6 указывается остаток заявлений граждан об оказании гарантированной государством юридической помощи на конец отчетного периода. При этом графа 6 исчисляется по следующей формуле: графа 3 – графа 4 = графа 6