"Әкімшінің оңалту рәсімінің және банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұратылатын ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 159 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 637 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 12784 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 390 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 16.04.2020 № 390 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әкімшінің оңалту рәсімінің және банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұратылатын ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 159 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10708 болып тіркелген "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 мамырында жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әкімшінің оңалту рәсімінің және банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұратылатын ақпаратты ұсыну қағидаларында:
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада:
реттік нөмірі 8-жол мынадай мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"
8
Әкімші тағайындалған күн
уақытша әкімші*
оңалту басқарушысы
* сот банкроттық рәсімін тоқтату, оңалту рәсімін қолдану және оңалту жоспарын бекіту туралы шешім шығарған жағдайда толтырылмайды";
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 33-1-жолмен толықтырылсын:
"
33-1
Банкроттық рәсімін тоқтату, оңалту рәсімін қолдану және оңалту жоспарын бекіту туралы сот шешімінің күні
";
банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы ақпарат нысанына 3-қосымшада:
"Мүлікті өткізу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Мүліктің түрі (тиісті ұяшықта Х көрсетіңіз)
Мүлік
Мүліктік кешен
Кәсіпорынды сату
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 159 "Об утверждении Правил представления администратором текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры и процедуры банкротства"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 637. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12784. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2020 года № 390.
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 16.04.2020 № 390 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 159 "Об утверждении Правил представления администратором текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры и процедуры банкротства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10708, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 4 мая 2015 года) следующие изменение и дополнения:
в Правилах представления администратором текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры или процедуры банкротства, утвержденных вышеуказанным приказом:
в приложении 1 к указанным Правилам:
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8
Дата назначения администратора
временный администратор*
реабилитационный управляющий
*не заполняется в случае вынесения судом решения о прекращении процедуры банкротства, применении реабилитационной процедуры и утверждении плана реабилитации";
в приложении 2 к указанным Правилам:
дополнить строкой, порядковый номер 33-1, следующего содержания:
"
33-1
Дата решения суда о прекращении процедуры банкротства, применении реабилитационной процедуры и утверждении плана реабилитации
";
в приложении 3 к форме текущей информации о ходе осуществления процедуры банкротства:
после строки "Реализация имущества" дополнить строками следующего содержания:
"
Тип имущества (укажите Х в соответствующей ячейке)
Имущество
Имущественный комплекс
Продажа предприятия
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системы "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов