"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 23 мамырдағы № 475 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 1031 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 қаңтарда № 12881 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 218 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 16.03.2020 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 23 мамырдағы № 475 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11340 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) "Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді ұйымдардағы, елді мекендердегі және объектілердегі өрттердің алдын алу және сөндіру, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) "Төтенше жағдайларды жою кезінде құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын субъектілерді аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) "Авариялық-құтқару қызметтері мен құралымдарын тіркеу (есептік тіркеу)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес;
4) "Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті, осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті (В.В. Петров):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменения и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 мая 2015 года № 475 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 1031. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2016 года № 12881. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 218.
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 16.03.2020 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 мая 2015 года № 475 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11430, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 30 июня 2015 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного приказа изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Аттестация негосударственных противопожарных служб на право проведения работ по предупреждению и тушению пожаров, обеспечению пожарной безопасности и проведению аварийно-спасательных работ в организациях, населенных пунктах и на объектах", согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент государственной услуги "Аттестация субъектов, осуществляющих деятельность по проведению спасательных работ при ликвидации чрезвычайных ситуаций", согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) регламент государственной услуги "Регистрация (учетная) аварийно-спасательных служб и формирований", согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) регламент государственной услуги "Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности" согласно приложению 4 к настоящему приказу.".
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Петров В.В.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн iшiнде оны мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әдiлет" ақпараттық-құқықтық жүйесiнде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң интернет-ресурсына орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн iшiнде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы бойынша мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары В.К. Божкоға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі
Қ.Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 1031 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 23 мамырдағы
№ 475 бұйрығына
4-қосымша
"Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын
аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, "Министрліктер үйі" әкімшілік ғимараты, 2-кіреберіс мекенжайында орналасқан Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 394 бұйрығымен бекітілген "Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11308 болып тіркелген) (бұдан әрі - стандарт) негізінде көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "электронды үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа, его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа, его направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский Центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан Божко В.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Приложение
к приказу министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 1031
Приложение 4
к приказу и.о. Министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 23 мая 2015 года № 475
Регламент государственной услуги
"Аккредитация экспертных организаций по аудиту
в области пожарной безопасности"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – услугодатель), расположенный по адресу: 010000, г. Астана, улица Орынбор, дом 8, административное здание "Дом Министерств", 2-ой подъезд на основании стандарта государственной услуги "Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности", утвержденного приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 394 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11308) (далее – стандарт).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее – портал).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электронды (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша аккредиттеу аттестаты.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін стандарттың 9-тармағынданда келтірілген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындау ұзақтығы:
құжаттардың тізбесін толық ұсынбаған жағдайда:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері қағаз тасымалдағышта келіп түскен мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтінішті Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркейді және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жібереді, орындау ұзақтығы – келіп түскеннен кейін 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінішті қарайды және жауапты орындаушыны (бұдан әрі – орындаушы) белгілейді, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
3) орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, орындау ұзақтығы – 4 (төрт) сағат;
4) ұсынылған құжаттардың толық еместігі фактісі анықталған жағдайда орындаушы өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды және жауаптың жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
6) орындаушы өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты кеңсе қызметкеріне береді, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
7) кеңсе қызметкері өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркейді, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
8) кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға (көрсетілетін қызметті алушының сенімхат бойынша өкіліне) өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді не пошта арқылы жолдайды, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут.
құжаттардың тізбесін толық ұсынған жағдайда:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері қағаз тасымалдағышта келіп түскен мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтінішті Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркейді және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жібереді, орындау ұзақтығы – келіп түскеннен кейін 15 (он бес) минут;

2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – аттестат аккредитации по аудиту в области пожарной безопасности по форме, согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы, приведенные в пункте 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
в случае представления неполного перечня документов:
1) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует заявления на получение государственной услуги, поступивших на бумажном носителе, в Единой системе электронного документооборота и передает его на рассмотрение руководству услугодателя, длительность выполнения – 15 (пятнадцать) минут после поступления;
2) руководитель услугодателя рассматривает заявление и определяет ответственного исполнителя (далее - исполнитель), длительность выполнения – 2 (два) часа;
3) исполнитель проверяет полноту представленных документов, длительность выполнения – 4 (четыре) часа;
4) в случае установления факта неполноты представленных документов исполнитель готовит проект ответа о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления и передает проект ответа на подпись руководителю услугодателя, длительность выполнения – 2 (два) часа;
5) руководитель услугодателя подписывает проект ответа о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления, длительность выполнения – 2 (два) часа;
6) исполнитель передает ответ о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления сотруднику канцелярии, длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
7) сотрудник канцелярии регистрирует ответ о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления в Единой системе электронного документооборота, длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
8) сотрудник канцелярии выдает услугополучателю (представителю услугополучателя по доверенности) ответ о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления либо направляет по почте, длительность выполнения – 20 (двадцать) минут.
в случае представления полного перечня документов:
1) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует заявления на получение государственной услуги, поступивших на бумажном носителе, в Единой системе электронного документооборота и передает его на рассмотрение руководству услугодателя, длительность выполнения – 15 (пятнадцать) минут после поступления;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінішті қарайды және (бұдан әрі – орындаушы) белгілейді, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
3) орындаушы өтінішті қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу құқығына өтініш пен құжаттар пакетін қарау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) отырысының күнін белгілейді және комиссия мүшелеріне комиссия отырысының күні туралы хабарлайды, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
4) комиссия өтінішті қарайды, ұсынылған құжаттардың өрт қауіпсіздігі саласындағы заңнамаға сәйкестігін айқындайды және аккредиттеу туралы шешім қабылдайды, ол осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшада келтірілген нысанда комиссия отырысының хаттамасымен ресімделеді, орындау ұзақтығы – күнтізбелік 13 (он үш) күн;
5) орындаушы комиссия шешімін, көрсетілетін қызметті алушыға жауапты және аттестатты ресімдейді. Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушыға жауапқа және аттестатқа қол қояды, орындау ұзақтығы – 2 (екі) сағат;
7) орындаушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін кеңсе қызметкеріне береді, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
8) кеңсе қызметкері аккредиттеу туралы жауапты Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркейді, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
9) кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға (көрсетілетін қызметті алушының сенімхат бойынша өкіліне) аккредиттеу туралы жауапты (аккредиттеу туралы комиссияның оң шешімі болған жағдайда – аккредиттеу туралы жауап және аттестат) береді не пошта арқылы жолдайды, орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) минут.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болады:
құжаттардың тізбесін толық ұсынбаған жағдайда:
1-іс-қимыл – Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркеу және кіріс нөмірін беру;
2-іс-қимыл – орындаушыны белгілеу;
3-іс-қимыл – ұсынылған құжаттардың толықтығын анықтау;
4-іс-қимыл – өтінішті әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы;
5-іс-қимыл – өтінішті әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың қол қойылған жобасы;
6-іс-қимыл – өтінішті әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын беру;
7-іс-қимыл – өтінішті әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына номерді және шығыс күнін беру;
8-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет көрсетудің толтырылған карточкасы (көрсетілетін қызметті алушыға немесе көрсетілетін қызметті алушының өкіліне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қолға берілген жағдайда) не ішкі пошта жөнелтімін алу туралы хабарламада штрих-кодтың және белгінің болуы (көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі почта арқылы жолданған жағдайда).
құжаттардың тізбесін толық ұсынған жағдайда:
1-іс-қимыл – Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде тіркеу және кіріс нөмірін беру;
2-іс-қимыл – орындаушыны белгілеу;
3-іс-қимыл – ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру, комиссия отырысының күнін белгілеу және комиссия мүшелеріне комиссия отырысының күні туралы хабарлау;
4-іс-қимыл – аккредиттеу туралы шешім;
5-іс-қимыл – комиссияның шешімі және көрсетілетін қызметті алушыға жауап. Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға беру;
6-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті алушыға қол қойылған жауап және аттестат;
7-іс-қимыл – кеңсе қызметкеріне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру;
8-іс-қимыл – аккредиттеу туралы жауапқа нөмір мен шығыс күнін беру;
9-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет көрсетудің толтырылған карточкасы (көрсетілетін қызметті алушыға немесе көрсетілетін қызметті алушының өкіліне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қолға берілген жағдайда) не ішкі пошта жөнелтімін алу туралы хабарламада штрих-кодтың және белгінің болуы (көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі почта арқылы жолданған жағдайда).

2) руководитель услугодателя рассматривает заявление и определяет исполнителя, длительность выполнения – 2 (два) часа;
3) исполнитель рассматривает заявление и назначает дату заседания комиссии по рассмотрению заявления и пакета документов на право получения результата оказания государственной услуги (далее – комиссия) и оповещает членов комиссии о дате заседания комиссии, длительность выполнении – 2 (два) часа;
4) комиссия рассматривает заявление, определяет соответствие представленных документов законодательству в области пожарной безопасности и принимает решение об аккредитации, которое оформляется протоколом заседания комиссии по рассмотрению документов об аккредитации экспертной организации на осуществление деятельности по аудиту в области пожарной безопасности по форме, приведенной в приложении 2 к настоящему регламенту государственной услуги, длительность выполнения – 13 (тринадцать) календарных дней;
5) исполнитель оформляет решение комиссии, ответ услугополучателю и аттестат. Отдает на подпись руководителю услугодателя, длительность выполнения – 2 (два) часа;
6) руководитель услугодателя подписывает ответ услугополучателю и аттестат, длительность выполнения – 2 (два) часа;
7) исполнитель передает результат оказания государственной услуги сотруднику канцелярии, длительность выполнения - 20 (двадцать) минут;
8) сотрудник канцелярии регистрирует ответ об аккредитации в Единой системе электронного документооборота, длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
9) сотрудник канцелярии выдает услугополучателю (представителю услугополучателя по доверенности) ответ об аттестации (в случае положительного решения комиссии об аккредитации – ответ об аккредитации и аттестат) либо направляет по почте, длительность выполнения – 20 (двадцать) минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
в случае представления неполного перечня документов:
действие 1 – регистрация в Единой системе электронного документооборота и присвоение входящего номера;
действие 2 – определение исполнителя;
действие 3 – определение полноты представленных документов;
действие 4 – проект ответа о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
действие 5 – подписанный проект ответа о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
действие 6 – передача проекта ответа о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
действие 7 – присвоение номера и исходящей даты ответу о мотивированном отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
действие 8 – заполненная карточка оказания государственной услуги (в случае выдачи результата оказания государственной услуги услугополучателю или представителю услугополучателя нарочно) либо наличие штрих-кода и отметки в уведомлении о получении внутреннего почтового отправления (в случае направления результата оказания государственной услуги услугополучателю по почте).
в случае представления полного перечня документов:
действие 1 – регистрация в Единой системе электронного документооборота и присвоение входящего номера;
действие 2 – определение исполнителя;
действие 3 – проверка полноты представленных документов, назначение даты заседания комиссии и оповещение членов комиссии о дате заседания комиссии;
действие 4 – решение об аккредитации;
действие 5 – решение комиссии и ответ услугополучателю. Передача на подпись руководителю услугодателя;
действие 6 – подписанные ответ услугополучателю и аттестат;
действие 7 – передача результата оказания государственной услуги сотруднику канцелярии;
действие 8 – присвоение номера и исходящей даты ответу об аккредитации;
действие 9 - заполненная карточка оказания государственной услуги (в случае выдачи результата оказания государственной услуги услугополучателю или представителю услугополучателя нарочно) либо наличие штрих-кода и отметки в уведомлении о получении внутреннего почтового отправления (в случае направления результата оказания государственной услуги услугополучателю по почте).

3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлер) жұмылдырылады:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) жауапты қызметкер (орындаушы);
4) көрсетілетін қызметті берушінің бұйрығымен тағайындалған комиссия мүшелері.
8. Әрбір іс-қимылды өтудің блок-схемасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді
пайдалану тәртібінің сипаттамасы
9. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
іс-қимылдардың логикалық дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сипаттама осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымшада келтірілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) дәйектілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) өзара іс-қимылының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің толық сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамасында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамасы "электрондық үкіметтің" веб-порталына және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсына орналастырылған.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қажетті ақпаратты және консультацияны саll-орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
"Өрт қауіпсіздігі
саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің
Төтенше жағдайлар комитеті
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасы
АККРЕДИТТЕУ
АТТЕСТАТЫ
№________________________________
(аккредиттеу аттестаттының нөмірі)
ОСЫ АККРЕДИТТЕУ АТТЕСТАТЫ _________________________________________________________
(ұйымның заңды мекенжайы)
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы)
БЕРІЛДІ
және "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
1-бабының 19-2) тармақшасына сәйкес осы сараптама ұйымы өрт
қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша жұмысты орындауға
аккредиттелгенін куәландырады
сараптама ұйымдарының мемлекеттік тізілімінде
аккредиттеу аттестатын тіркеу күні
_________________________________
аккредиттеу аттестатының қолданылу мерзімі
__________ бастап ______________ дейін
Комиссия М.О. ____________
төрағасы _________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
"Өрт қауіпсіздігі
саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
нысан
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама
ұйымдарын аккредиттеу бойынша құжаттарды қарау
жөніндегі комиссия отырысының
ХАТТАМАСЫ
2015 жылғы "____"_______ № __ Астана қ.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын
аккредиттеу бойынша құжаттарды қарау жөніндегі комиссия (бұдан әрі -
Комиссия) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 13
ақпандағы № 112 бұйрығымен бекітілген Өрт қауіпсіздігі саласындағы
аудит жөніндегі қызметті жүзеге асыруға сараптама ұйымдарын
аккредиттеу қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 10488 болып тіркелген) сәйкес
_____________________________________________________________________
(ұйымнын атауы және мекенжайы)
ұсынылған аккредиттеу жөніндегі құжаттарды қарады.
Сараптама ұйымы:

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный сотрудник (исполнитель);
4) члены комиссии, назначенные приказом услугодателя.
8. Блок-схема прохождения каждого действия приведена по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание, отражающее взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги через портал, приведено в приложении 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту государственной услуги.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства" и на интернет-ресурсе услугодателя.
11. Необходимую информацию и консультацию по оказанию государственной услуги можно получить по телефону саll–центра: 1414.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Аккредитация экспертных
организаций по аудиту в области
пожарной безопасности"
Форма
Комитет по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Государственный герб Республики Казахстан
АТТЕСТАТ
АККРЕДИТАЦИИ
№ _____________________________________
(номер аттестата аккредитации)
НАСТОЯЩИЙ АТТЕСТАТ АККРЕДИТАЦИИ ВЫДАН
_____________________________________________________________________
(наименование организации)
_____________________________________________________________________
(юридический адрес организации)
и удостоверяет,
что в соответствии с подпунктом 19-2) статьи 1 Закона
Республики Казахстан "О гражданской защите" данная
экспертная организация аккредитована на выполнение
работ по аудиту в области пожарной безопасности
дата регистрации аттестата аккредитации в
государственном реестре экспертных организаций
_________________________________________
Срок действия аттестата аккредитации
с _________________по __________________
Председатель М.П. ____________
комиссии _________________ (Ф.И.О)
(подпись)
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Аккредитация экспертных
организаций по аудиту в области
пожарной безопасности"
Форма
ПРОТОКОЛ
заседания комиссии по рассмотрению документов об
аккредитации экспертной организации на осуществление
деятельности по аудиту в области пожарной безопасности
"____"_______2016 года № __ г. Астана
Комиссия по рассмотрению документов об аккредитации экспертных
организаций на осуществление деятельности по аудиту в области
пожарной безопасности, (далее - Комиссия), в соответствии с Правилами
аккредитации экспертных организаций по аудиту в области пожарной
безопасности, утвержденные приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 112 (зарегистрирован в
Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №
10488), рассмотрела документы об аккредитации, представленные
_____________________________________________.
(наименование и адрес организации)
Экспертной организацией представлены:

1. ______________________________________;
2. ______________________________________;
3. ______________________________________;
4. ______________________________________ ұсынды.
Құжаттарды қарау барысында __________________________ құжаттары
(ұйымнын атауы)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы
№ 110 бұйрығымен бекітілген өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит
жөніндегі қызметті жүзеге асыруға сараптама ұйымдарына қойылатын
біліктілік талаптарына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 10496 болып тіркелген) сәйкес (сәйкес емес).
Қарау нәтижесі бойынша Комиссия ______________________ (ұйымнын
атауы) өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша аккредиттеу
(аккредиттеуден бас тарту) туралы шешімді қабылдады.
Комиссия төрағасы: _____________________
(тегі және аты-жөні)
Комиссия төрағасының орынбасары: _____________________
(тегі және аты-жөні)
Комиссия мүшелері: _____________________
(тегі және аты-жөні)
_____________________
(тегі және аты-жөні)
_____________________
(тегі және аты-жөні)
_____________________
(тегі және аты-жөні)
Комиссияның хатшысы: _____________________
(тегі және аты-жөні)
"Өрт қауіпсіздігі
саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
нысан
Әрбір іс-қимылды (рәсімді) өтудің блок-схемасы
"Өрт қауіпсіздігі
саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-қимылдардың
логикалық дәйектілігінің өзара байланысын көрсететін сипаттама
"электрондық үкімет" порталы арқылы
"Өрт қауіпсіздігі
саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
нысан
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша
сараптама ұйымдарын аккредиттеу"
(мемлекеттік көрсетілетін қызмет атауы)
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл жасасуы;

1. ______________________________________;
2. ______________________________________;
3. ______________________________________;
4. ______________________________________.
В ходе рассмотрения установлено, что документы ________________
(наименование организации)
соответствуют (не соответствуют) квалификационным требованиям,
предъявляемым к экспертным организациям на осуществление деятельности
по аудиту в области пожарной безопасности, утвержденные приказом
Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года
№ 110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации
нормативных правовых актов № 10496).
По результатам рассмотрения Комиссия принимает решение об
аккредитации (отказе в аккредитации) _______________________ на
(наименование организации)
осуществление деятельности по аудиту в области пожарной безопасности.
Председатель комиссии: _____________________
(фамилия и инициалы)
Заместитель председателя комиссии: _____________________
(фамилия и инициалы)
Члены комиссии: _____________________
(фамилия и инициалы)
_____________________
(фамилия и инициалы)
_____________________
(фамилия и инициалы)
_____________________
(фамилия и инициалы)
Секретарь комиссии: _____________________
(фамилия и инициалы)
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги "Аккредитация экспертных
организаций по аудиту в области
пожарной безопасности"
форма
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги "Аккредитация экспертных
организаций по аудиту в области
пожарной безопасности"
Описание, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий в процессе оказания
государственной услуги
через портал "электронного правительства"
Приложение 5
к Регламенту государственной
услуги "Аккредитация экспертных
организаций по аудиту в области
пожарной безопасности"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Аккредитация экспертных организаций по аудиту
в области пожарной безопасности
(наименование государственной услуги)