"Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 538/77-IV шешiмiне өзгерiс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 384/54-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 шілдеде № 928 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 220/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 538/77-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 19 қаңтарда № 711 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Астана ақшамы" газетінің 9-нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің 9-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. Мемлекеттің қауіпсіздігі және еліміздің қорғанысын, халықтың денсаулығын, қоршаған ортаны және тарихи-мәдени мұраларды, Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес басқа тұлғалардың заңды және құқықтық мүдделерін қорғау мақсатында жеке су объектілері мен олардың бөліктері пайдалануға шектелуі, тоқтатылуы және тыйым салынуы мүмкін. Су объектілерін ауыл шаруашылығы мұқтажына пайдалану жалпы және арнайы су пайдалану тәртібімен Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласы Табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасы" ММ (ТРжТПР)
басшысының м.а.
Ә. Сарсембаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Экономика Министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Комитетінің Астана қаласы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаменті РММ
(ҚР ҰЭМТҚҚК Астана қаласы ТҚҚД)
басшысы
Н. Асылбеков

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2011 года № 538/77-IV "О Правилах общего водопользования на водных объектах города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 24 июня 2015 года № 384/54-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2015 года № 928. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 220/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2011 года № 538/77-IV "О Правилах общего водопользования на водных объектах города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2012 года за № 711, опубликовано 24 января 2012 года в газетах "Астана акшамы" № 9 и "Вечерняя Астана" № 9) следующее изменение:
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Использование отдельных водных объектов или их частей может быть ограничено, приостановлено или запрещено в целях обеспечения обороны страны и безопасности государства, охраны здоровья населения, окружающей природной среды и историко-культурного наследия, прав и законных интересов других лиц в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Использование водных объектов для нужд сельского хозяйства осуществляется в порядке общего и специального водопользования в соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО:
И. о. руководителя
ГУ "Управление природных ресурсов
и регулирования природопользования
города Астаны" (УПРиРП)
А. Сарсембаев
Руководитель
РГУ "Департамент по защите прав
потребителей города Астаны" Комитета
по защите прав потребителей Министерства
Национальной экономики Республики Казахстан
(ДЗПП города Астана КЗППМНЭРК )
Н. Асылбеков